Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

yanlış yere yazmışsın canım ama istersen 1. takıma gel katılmak isteyenlere yazacaktın gerçi ama yazmışsın artık

iyi akşamlar canlar ve sevgili püsküütüm
8.takım kaptanlığını yardımcım @oynakbası34 banuma devrediyorum bilginize

püsküütüm sana zahmet rica etsem 8.takım kaptanlığına oynakbası34 ü yazıp benim ismimi silermisin canımcım,teşekkür ediyorum

Günaydın kızlar ben dün yaptıgım paylaşımda 84 lerde olduğumu yazmıştım fakat bu sabah tartıldım maşşallah 85.100 çıktım.Neyse bugün bir ümit başladık.

Selam arkadaşlar 10.takimi devretmek istiyorum(yaklaşık iki uc aydir zor idare ediyorum bir kac kez takim içi fevrettim fakat olmadi döndü dolaştı bana geldi) yardımcım da doğum yaptı ve bu görevi ustlenecek eski üye yok takımda kaptanlığa uygun kurallara vakif gönüllü var mı aranızda aksi halde takımı kapatıp üyeleri transfer edecegiz

Ayşem kız devretmeye gerek yoktu ki :) ben elimden geldiğince ilgilenirim zaten

Bu arada hazır gelmişken aklımdakini bir sorayim :)

Şimdi ben yaklaşık 7 ay evvel eşimin Beyin felçi geçirip hastaneye yatmasıyla birlikte izne ayrıldım ve o zamanlar 92 yada 94 kg falan geliyordum :) tabi sıkıntı stres derken maalesef fazlaca kilo aldım ve bir türlü motive olup o kiloya dönüp takıma dönemedim
Kurallarda istisnai durumlarda kilo fazlasıylada dönülebildiğine dair bir ibarecik var acaba o bana uygunmudur ( maalesef 108leri gördüm yine ve eski kiloma dönmem için baya vermem lazım )

Takıma geri dönebilirsem belki daha azimli olur daha çabuk gönderirim o kiloları diye düşündüm ve sizlere danışmaya karar verdim

Ne dersiniz ? Yokmu bunun bir oluru

aslında karar defterine göre 1. maddeye uyduğunu düşünüyorum canım ama tekrar soralım derim az önce karar defterini okudumda kendim için yani sonuçta paylaşım listesinde not düşülmesi gerekli olabilir bence ama emin olalım birilerine daha soralım bu arada eşine çok geçmiş olsun canım umarım daha iyidir

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim 15 gün kadar hastanede yattık ( düzen orada zaten bozulmaya başlamıştı ) çıkıncada 5 ay nekaat süresi vardı evde ve onunla ilgilenmekten bende de düzen kalmadı maalesef.
Şükür şu anda çok çok daha iyi ( Rabbim kimsenin başına vermesin...Aminnn ) doktorun demesi resmen ölümden döndü ve Allahın sevilen kuluymuş ki hasar çok az kaldı ( görünürde yok birşey )
Sonradan araştırdık genelde ya götürürmüş yada yatalak makinelere bağlı hayat sürdürürmüş bu hastalığı geçirenler
Başka zaman olsa kilo aldım diye kendimi paralardım ama şimdi halimize binlerce kez şükrediyorum varsın kilo olarak bana dönmüş olsun nasılsa daha evvel verebildiysem yine verebilirim diye düşünüyorum

Cok geçmiş olsun canım zaten 6ayi geçip %5den fazla kilo aldigin icin birinci maddeye gore donuyorsun

Kaptanlarim bu mesaji dalginlikla paylasim alanina yazmisim hepinizden ozur diliyorum

bu arada herkese selamlar kaptanlarım yardımcılarım ve seabahar çok uzun süreli bir izinden döndümde selam vereyim gideyim
hosgeldin canim seni gormek ne guzel

canim bencede karar defterine gore durumun 1, maddeye uyuyor.Esinede cok gecmis olsun umarim biran evvel kilolardan kurtulursun.

Kuzu hangi gruptasin, her türlü listeye girebilirsin ama ilk başlangıç ne kadardı senin? Eğer 90 larda ise 108 e çekilebilir mi diye oylanabilir yada seaBahAR kaptana sorulabilir. Tabi bu sadece başlangıcı degistirmek adına. İzinden dönme kuralından 6 ay sonra uygulanmalı senin durumda. İnşallah tez zamanda verirsiniz

Geçmişe yönelik düzeltmeyi yaparım, notumu aldım tatlım..

Ellerine sağlık, kaldı 3 hafta..
Ellerine sağlık, çok teşekkür ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…