Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık canım..
Rastgele kontrol 2. takımamı, 3. takımamı isabet etti

tedavi oluyorsa zaten bence ayrılmalı doğru karar olur bana göre sonuçta hastalık ve hamilelik durumları başka bişey bu tarz durumlarda ayrılabilir bence

Kızlar ramazanda bildirimleri ve tartılmayı kaçta yapıyoruz.cuma günü için takıma bilgi vermek istiyorum.

Geçen sene ramazanda oruç tutanlar perşembe iftar öncesi tartılıyordu tutmayanlar normal cuma sabah bu sene de öyle olur diye tahmin ediyorum gruba da o şekilde söyledim :)

Geçen sene ramazanda oruç tutanlar perşembe iftar öncesi tartılıyordu tutmayanlar normal cuma sabah bu sene de öyle olur diye tahmin ediyorum gruba da o şekilde söyledim :)
Cuma saat 16 da tartılsalar aslında mantıklı geliyor bana.su kaybı olur ileri saatlerde sağlıklı sonuç olmaz.

Kızlar ramazanda bildirimleri ve tartılmayı kaçta yapıyoruz.cuma günü için takıma bilgi vermek istiyorum.
Kaptanim bende oruclu arkadaslarima persembe iftar oncesi, oruclu olmayan arkadaslarima da normal cuma bildirimlerini yapmalarini soyledim.
4. takim ailesi olarak biz bu sekilde bildirimlerimizi yapmayi planliyoruz, sevgiler.

Sevgili Kaptan Arkadaslarim,
2 gun once 4. takimimizdan O Ollalla isimli arkadasimizin saglik sorunundan bahsetmistim sizlere.
15 Nisanda listemize dahil olmustu arkadasimiz, ancak haftaya cuma izne ayrilabiliyor normal sartlarda, kurallarimiz geregi.
2 takim kaptanimizdan cevap aldim konuyla ilgili ancak diger takim kaptanlarimizdan haber alamadim.
Yarin kilo bildirimimizde nasil bir yol izlemeliyiz, sizlerin fikirlerinize ihtiyacim var.
Saglik sorunlarindan oturu izne ayrilmak istiyor notunu dussek arkadasimiz icin uygun olur mu acaba?
Hepinize tesekkurler

Evet kuzu böyle bildirim yap. Diğer takımlarda fikir beyan etmediğine gore itiraz etmezler

Aynen sağlık sorunları var ise tabiki izne ayrılmalı :)

Elbette tatlım bence gayet uygun

hastalık durumu söz konusu olunca bizcede ayrılmasında bir sakınca yok. hatta daha doğru bir karar.. geçmiş olsun kendisine.

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 469. ETAP SONUÇ LISTELERI
03 HAZİRAN -10 HAZİRAN

***3. Takım 469.Etap***

sahgull: (68/69,3/-1,3/%-0,96) geçen hafta bildirimde bulunmadı yüzdesi 2'ye bölündü

tudeel: (64,8/63,6/1,2/%1,85)
ecemavi: (75,7/75,8/-0,1/%-0,13)
NzLi: (80,3/79,1/1,2/%1,49)
humayun: (98,4/97,2/1,2/%1,22)
Kelebekolacam: (80,2/79,8/0,4/0,50) tartı değişikliği nedeniyle, 1 kiloluk tartı farkı başlangıç kilosuna eklenmiştir.
Elvedapastalar: (86,8/85/1,8/%2,07) yeni üye başl.trh. 19.05.2016 başl.kg 88 hedef kg 77

3.Takım ortalaması : % 0,862

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…