Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

sevgili seaBahAR seaBahAR canim 5. takimda kollontai arkadasimiz saglik sirunlari ile izne ayrildi 455. etapda ameliyatini oldu geldi yalniz kilo fazlasi var saglik sebebiyle ayrilinca yeni uye gibi islem yapilir diyor arada gecen 4 etap var muska kaptanim paylasimda ve bana ozelden sordu bana gore sure kisa oldugu icin listeye giremez gibi geldi muska kaptanimizin da kafasi karisti izne ayrildigi hafta operasyon sonrasi hep bizle idi onceki haftalarda da tartildi kilosu kayitlarda var ama listede olmalimiydi olmamalimiydi bizi bu konuda aydinlatabilirmisin
Kural net:
a- İzinden kilo alarak dönen üye, izin döneminde aldığı kiloyu verene kadar takım listesine giremez.
Ekstrem durum:
1) Üyenin izin döneminde hamilelik veya sağlık koşulları nedeniyle kilo aldıysa, bu kural uygulanmaz. "Yeni üye" gibi işlem yapılır.

Burada süre kısıtlaması yok.
Sonuç: listede yer alır.

459. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-121#post-45881797

Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.

DİKKAT! 459. ETAP İTİBARİYLE TAKIM ANALİZLERİNİ HAZIRLAMAYA BAŞLIYORUM!

PERFORMANS UYGULAMASI
Performans uygulaması 18. tur / 3. hafta sonuçları:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-16#post-45884498

3. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Hata yok, tebrikler.

9. TAKIM
Sevilumut ile ilgili olarak;
Üyenin 2016 yılı izin hakları bitmiştir, bilginize.

ETAP MEZUNLARI :KK9: :nazar:
5. Takımdan morordek morordek mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-51#post-45883088

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 459. Etap birincisi; 14. Takımdan @ParteMoralll arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

459. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-121#post-45881797

Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.

DİKKAT! 459. ETAP İTİBARİYLE TAKIM ANALİZLERİNİ HAZIRLAMAYA BAŞLIYORUM!

PERFORMANS UYGULAMASI
Performans uygulaması 18. tur / 3. hafta sonuçları:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-16#post-45884498

3. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Hata yok, tebrikler.

9. TAKIM
Sevilumut ile ilgili olarak;
Üyenin 2016 yılı izin hakları bitmiştir, bilginize.

ETAP MEZUNLARI :KK9: :nazar:
5. Takımdan morordek morordek mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-51#post-45883088

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 459. Etap birincisi; 14. Takımdan @ParteMoralll arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.
Ellerine sağlık..

Sevgili seaBahAR seaBahAR kaptanim, takimimizdan edsofi edsofi adli uyemiz cuma bildiriminde kilosunu yanlis bildirmis.
Kendisi cumartesi gunu bir operasyon gecirdi bunun stresiyle 74.3 olan kilosunu, 73.3 olarak bildirmis.
Bu durumda takim ortalamamiz 0.293 yerine 0.180 oluyor.
Bu karisikliktan dolayi siz ve diger takim kaptanlarindan ozur diliyorum.
Ancak bu hafta sonuncu oldugumuz icin, takim ortalamamizin degismesi, siralamayi degistirmiyor.
Cuma bildiriminde uyemizin guncel kilosunu degerlendirmeye alabilir miyiz?
Ilginiz icin tesekkurler.

Sevgili seaBahAR seaBahAR kaptanim, takimimizdan edsofi edsofi adli uyemiz cuma bildiriminde kilosunu yanlis bildirmis.
Kendisi cumartesi gunu bir operasyon gecirdi bunun stresiyle 74.3 olan kilosunu, 73.3 olarak bildirmis.
Bu durumda takim ortalamamiz 0.293 yerine 0.180 oluyor.
Bu karisikliktan dolayi siz ve diger takim kaptanlarindan ozur diliyorum.
Ancak bu hafta sonuncu oldugumuz icin, takim ortalamamizin degismesi, siralamayi degistirmiyor.
Cuma bildiriminde uyemizin guncel kilosunu degerlendirmeye alabilir miyiz?
Ilginiz icin tesekkurler.
Sonuç listesinde gereken düzeltmeyi yapıyorum.

bDpXrj.jpg

7. Takım Ailesi Olarak Kandilinizi Kutlarız. Bu gece içinizden geçen tüm dualar kabul görür inşallah :KK36::KK36:

Kaptanlarımızın dikkatine!!!

amsterdam12 amsterdam12 nickli yeni üyemiz 5.takım 439.etapta diskalifiye edilmiştir. Kendisine sordum, o zamanlarda sağlık sorunları nedeniyle bir aksaklık olduğunu ve yeniden takımlara girmek isteğini iletti bize.

Sizler içinde bir sakıncası yoksa eğer ben takımıma almak istiyorum. 1.Takımdan sevgilerle :KK200:

amsterdam12 amsterdam12 nickli yeni üyemiz 5.takım 439.etapta diskalifiye edilmiştir. Kendisine sordum, o zamanlarda sağlık sorunları nedeniyle bir aksaklık olduğunu ve yeniden takımlara girmek isteğini iletti bize.

Sizler içinde bir sakıncası yoksa eğer ben takımıma almak istiyorum. 1.Takımdan sevgilerle :KK200:
5. Takım olarak bizce bir sakıncası yok hayırlı olsun. Meropsa selamlar.

4. Takim olarak bizim icinde bir mahsuru yok, uyeniz yarisabilir kaptanim.
Kardes takimdan sevgiler:KK200:

yehuuuu teşekkür ederim :KK200::KK200::KK200:

10. takım olarak sakıncası yok.

Herkesin kandilini kutlarım.:KK200:

9. Takım olarakta bir sakınca yoktur. bir an önce sağlıklı bir şekilde istediği kiloya ulaşması Dileklerimle...herkesinde Kandili mübarek olsun :KK200:

Arkadaşlar bende katilmak istiyorum malum yaz geldi once motivasyona sonra kilo vermeye ihtiyac var yeriniz de var miii

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 460.ETAP SONUÇ LISTELERI En Büyük TÜRKİYE
01 NİSAN - 08 NİSAN

***3. Takım 460. Etap***

ikonia (56,8/56,4/0,4/%0,70)
HedefveBasari: (73/72,3/0,7/%0,96)
20_kelebek: (54,8/54,2/0,6/%1,09)
nar38: (63,4/63,4/0/%0) kilosu sabit

sahgull: (68,5/69,4/-0,9/%-1,31)

tudeel: (67,7/68,2/-0,5/%-0,74)
ecemavi: (78/77,8/0,2/%0,26)

3.Takım ortalaması : % 0,14

X