Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

***9.TAKIM 429. Etap*** İKİNCİSİ

Takyon(73.4/73/0,4/%0,54)
Merilieshinmee(66,7 /67.7/-1/-%1.50)
Gingercookkie (86/84,6/1,4/%1,63)
Seydan94 (84,3/83,2/1.1/%1,30)
Mefkurem (74,6/74,5/0,1/%0.13)
Ranasongur(78.///%) kilosu sabit
Elifce80 (83,3/82,4/0,9/%1,08)
Elifce1453 (99,5/98,8/0,7/%0,70) 17,08,2015 te 101 kilo ile gelen yeni üye hedef kilo : 70
kkkmevsim5 (80,9/80,2/0,7/%0,87)16,06,2015 te 86,1 ile gelen yeni üye üyenin özel sebeplerinden dolayı listeye girmesi gecikti hedef 70
Kahvelibayan (100/97,5/2,5/%2,5)17 ,08,2015 te 102 kilo ile gelen yeni üye hedef 75
-bin muhteşem gunes- (88/102,9/-14,9/%-0,14) 306,etapta nev81 adıyla 7, takımdan izne ayrılan üye 18,08,2015 te 106,2 kilo ile geldi yüzdesi 123’e bölündü hedef ; 65
Muratadivane (69,8/69/0,8/%1,15) 14,08,2015 te 71 kilo ile gelen yeni üye hedef 60

9, takım genel ortalama %0,69

Baharcım açıklaman için teşekkür ederim ama sevgili erigimin burda yorum yapan kişilere yönelik kendi takımında düşman, vicdanları sağır, klavye kahramanları gibi ifadeler kullanması hiç hoş değil ve üzücü

Burda beni tanıyanlar bilirki ben takım farkı gözetmeksizin bütün arkadaşlarıma elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışmışımdır
Çünkü bana göre ne kadar tatlı bi rekabet içinde olsakda bütün takımlar kk ailesine ait
Ve kilonun acısını çok çekmiş biri olarak 1 kişinin bile Kilo vermesine yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

Ayrıca ameliyat olan arkadaş bayram tatili boyunca face de tatil fotolarını paylaştığına göre durumu iyi heralde bunada ayrıca sevindim

Sevgiler

Hayırlı pazarlar editörüm
Kahvelibayan 9. Takımda
Teşekkürler kaptanım.. düzelttim..
Açıklama yapmayı doğru buldum. Aslında yarışmaya dair konuları özel meajdan değil de paylaşım alanından konuşursak, konular dallanıp budaklanmaz bu kadar, diye düşünüyorum..
Aksi halde hem özelden sonra bir de üstüne buradan konuşunca zaman kaybı geliyor bana..
Görüşlerine katılıyorum, kilo veren herkes için sevinen kişilerin çoğunlukta olduğuna inanıyorum ben de..

Diğer konuya, bir polemik yaratmamak ve paylaşım alanında keyifleri kaçırmamak adına girmeyi uygun bulmuyorum. Dilerim bu tavır sizlerce de geçerli olur.

Hepimize keyifli pazarlar..

Eriğim bende sweetim gibi düşünüyorum . Yarışmacı listede ve bir şekilde o kilo verilmiş , çok eskiler hatırlar , püsküütüm sende anımsarsın , hangi takımdı hatırlamadım ama arkadaşlar takımca ( sadece meyve suyu içerek ) yapılan diyeti yapmışlar ve 10 larca kilo verip o hafta nerdeyse topluca mezun olmuşlardı ve o hafta takımcada bireyseldede 1. Olmuşlardı .. Bununda ondan farkı yok . Kişi listedeyse kiloda verdiyse hak ettigi dereceye yazılmalıdır ..
Not : 2 hafta sonra verdiklerini topdan almışlardı .
Diger ayrıntılara yada etikligine karışmam . Uzaktan aaa o şöyle bu böyle demiş yerine açıkça konuşmak en iyisidir benim kitabımda ...

Arkadaşa geçmiş olsun ...

Son düzenleme:
Ben bu yorumlardan sonra keşke izine ayrılsaydım dedim ama inanın düşünemedim.Benim hastalığım yemek yedikten sonra artan gece artan su içince hafifleyen birşeydi bu zamanda eşim izin alıp beni yazlığa götürdü moral olsun diye ve aileme söylemedğim için paylaşımlarıma normal devam ettim.Allah şükür ki birkaç aylık antibiyotikle geçecek birşeymiş ama şu son 1 ayda yaşadıklarım bana yeter.Bu yorumlardan sonra izinden dönmek yerine ayrılmayı düşünüyorum çünkü ben şuan 90 kiloyum çok hızlı gidiyor doktor stresin de etkisi var dedi.Her kilo vermem olay olacaksa çıkmam daha iyi olacak.

kuzum yorumlarda alınacak bişi yok sakın kendine bunu yapma. bak arkadaşlar yapıcı eleştiri yaptılar yazrışma adına, lütfen kendinede bizede bunu yapma kalbin kırılacak hiç bişi yok sadece hassasın sanırım bu dönem. hadi kendini moralmende toparla izin döneminde ve iyileşerek gel buraya oldumu. ACİL ŞİFALAR DİLERİM
BİZ BİRBİRİMİZİN DEĞNEYİZ BUNU SAKIN UNUTMA

Yok ben alınmadım bu durumda birincilik kilo umurumda değil zaten, sadece takımımı zor durumda bırakmak istemiyorum dediğim gibi keşke ilk başta izin alsaydım ama düşemedim.

dudujan neslinin de dediği gibi kendine bunu yapma evet baya bir salladin ortalığı iyi ve kötü olan oldu. Çok kalabalığız her takımdan 5kisidesen dünya kadar farklı dusunce ben de dahil bazen sinirlenip bazen duygusal düşünüp bir şekilde yanlış yada doğru yorumlar yapıyoruz .karadeniz gibi burası ne zaman coşar ne zaman durulur belli olmaz sen devam ediyorsun yarışmaya bu durum bu kadar basit nokta.

Canım bu konuyu kapatalım
Çünkü biz sanalda bile birbirimize güvenmeliyiz
öncelikle gecmis olsun
Aslinda bu konunun uzamasi taraftarida degilim lakin mefkure uzun zamandir özel hayatttada gorustugüm ve zerre kadar Art niyet tasimayan biridir.
Kilo vermeniz ve nasil verdiginiz olay olmaz merak edip alinmayin lütfen.
Egerki birseyler sorup yazdiksa buraya meraktandir sevgili arkadasim
Umarim bu Konu uzayip gitmez sizde sagliginiza ve istediginiz kiloya tezelden kavusursunuz

Canım ne olur ayrılmayı düşünme emin ol burada okadar çok güzel insan varki onların hepsi sana iyi geleceklerdir
Kendi adıma seni kırdıysam özür dilerim ( listeyi hazırlama işini ilk kez yaptım ve kurallar neyi gerektirdiği için bir an acemiliğimden birincilik konusunda tereddüt yaşadım )
Zaten çok zor bir süreç geçirirken istemeden de olsa üzdüm lütfen acemiliğime var Hakkını helal et ( ve kesinlikle ayrılma takımdan )

Bence de Neslihanın dediği gibi iznini yap ve sonra bomba gibi tekrar takımına dön canım Rabbim dermansız dert vermesin kimseye....Aminnnn
Sağlıklı beslenerek eminim düzelecektir

helicobakter diye bir bakteri sarmış mide biraz geç kalınmış tedaviye o yüzden bu kadar ağırlaşmış.Hep gittim doktora reflü denilip gönderildi.

Çok ama çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar verir inşallah tez zamanda .....Aminnnnnnnn

İnan hic üzülmedim senin yaptigina hatta diyene kadar fark etmedim bile.Cunku birincilik falan degil ki amacim kilo vermek benim amacim. Benim tek üzüldügüm takimim zor durumda kalmis keske daha cok girmeye calisip durumu kendim ilk basta ozetleyip izine ayrilsaydim.

Hallettim umarım yine bir hata yapmamışımdır

Ellerine emeğine sağlık cecommm minik asilikleri öğrenene dek hepimiz yaptık Derece yapan takımlarımızı ve bireyselde dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik ederimm

Ellerine emeğine sağlık Baharcımmmm

İnan seni benim kadar kimse anlayamaz o günde dediğim gibi birincilik evet motive eder ama bizler ( 3lü rakamların çok yükseğini görmüş biri olarak söylüyorum ) 100 gr bile verdiğimizde çok mutlu oluyoruz ve önemli olan bizlerin zaten sağlığımıza gün geçtikçe bir adım daha yaklaşıyor olmamız
Rabbim kimseye 3lü haneleri yaşatmasın...Aminnnn
Olanla ölmüşe çare yok canım ve eminim takımında kapı gibi senin arkandadır ve senin kilo vermen onları emin ol en az senin kadar mutlu ediyordur ( derece sadece işin motivasyon kısmı ) o yüzden kesinlikle iznin tadını çıkar, sağlığına önem ver ve çok daha iyi hissederek en kısa zamanda aramıza dön

Editörüm çok çok özür dileyerek bi yalnışı düzeltmek istiyorum. N Naz arkadaşımın ilk kilosu önce 69.4omalıydı.şimdi de 73.4 olacak..

Editörüm çok çok özür dileyerek bi yalnışı düzeltmek istiyorum. N Naz arkadaşımın ilk kilosu önce 69.4omalıydı.şimdi de 73.4 olacak..
Aynur kaptanım, benim bahsettiğim yarışmaya "ilk" giriş kilosu. Aynen yazımda da bunu ifade ettim zaten.
2 Aralık 2011 tarihindeki ilk giriş kilosundan bahsediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…