Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kızlarrrrrrrr acil yardım :) listeyi hazırlıyacağım ama şöyle bir durum var :KK70: Takımlardan bazıları eksi yüzdelerini yazmış bazılarıda direk sıfır yazmışlar ( bende başka takımda görünce eksi yüzdeyi sıfıra çevirdim :KK70: ) bu durumda hangisi doğru yani listeyi düzenlerken sıralamayı eksilere göremi yapıyorum yoksa sıfır olanların hepsi aynı derecedemi oluyor :KK64:

Kızlarrrrrrrr acil yardım :) listeyi hazırlıyacağım ama şöyle bir durum var :KK70: Takımlardan bazıları eksi yüzdelerini yazmış bazılarıda direk sıfır yazmışlar ( bende başka takımda görünce eksi yüzdeyi sıfıra çevirdim :KK70: ) bu durumda hangisi doğru yani listeyi düzenlerken sıralamayı eksilere göremi yapıyorum yoksa sıfır olanların hepsi aynı derecedemi oluyor :KK64:
Yok canım benim olur mu öyle şey...eksiler de bi yüzdedir sıfra çevirmek te nereden çıktı.herhalde o takımlarda tüm yüzdeleri topladığıda öyle yapıyor.sen eksilerle dereceleri belirkeyeceksin tatlım...

Merhaba kaptanlarim bir konuya açıklık getirmeliyim
@dudujan adlı uyem midesinde yara olduğu için yakıldı akabinde de mide kanaması geçirdi (,biopsi yapildi sonuc bekliyoruz) sadece özel bir diyetle (drunun izniyle süt ve bebe biskuvisi )beslendi malum bayram dolayısı ile geçen hafta bildirim olmadığı için durumunu ancak bu hafta yansitabildik .
Biliyorum %6lik bir ortalama sizi etkiler lakin sevgili bahara danistim ve listeye ekledim bildirim yapmadı desem olmazdi zaten bu zor durumunda bile ozelden de olsa bildirdi (editörler bakabilir) ki kendisine duyarlılığı için ayrıca teşekkür ederim . Doğru bu bir yarış ama ben keşke 12kg vermek yerine 2kg alıp gelseydi de sağlığı iyi olsaydı inanın sözden çok isterdim bu durumu
Canım arkadaşımıza acil şifalar diliyorum.inşallah çabucak iyileşir de aramıza döner...

Yok canım benim olur mu öyle şey...eksiler de bi yüzdedir sıfra çevirmek te nereden çıktı.herhalde o takımlarda tüm yüzdeleri topladığıda öyle yapıyor.sen eksilerle dereceleri belirkeyeceksin tatlım...

Tamamdır canım tekrar hesapladımda 0.0023 olduğu için direk 0 demiş bende atlamışım bir anda :KK48: düzelttim hemen :KK66:

Kızlar listeyi tamamlayıp sonuçlar listesinde paylaştım birini bakabilirmi varmı gözden kaçırdığım birşey :KK66:

Selam kızlar herkese hayırlı akşamlar dilerim... Bizim takım yüzdesinde bir düzeltme yapmamız gerekiyor bir yazım yanlışlığından dolayı -bin muhtesem gunes- arkadaşın kilosu yanlış yazılmış 101,1 değilde 100,1 olacaktı geçen haftaki kilosu. listeyi ona düzenledim takım yüzdemizi etkiliyor ama sıralamayı etkilemiyor yine ikinci oluyoruz . ayrıca bizim takımdaki seydan94 arkadaşın yüzdesi gözden kaçmış sanırım bireyselde birinci olması gerekiyor.

***9.TAKIM 432&433.Etap*** İKİNCİSİ

Takyon (72.7/73.2/-0.5/%-0.34) yüzdesi ikiye bölündü
Gingercookkie (82.5/80.1/2.4/%1.45) yüzdesi ikiye bölündü
Seydan94 (79.6/76.9/2.7/%1.7) yüzdesi ikiye bölündü
Ranasongur(77/76/1/%0.65) yüzdesi ikiye bölündü
Elifce80 (79.8/79.1/0.7/%0.44) yüzdesi ikiye bölündü
Elifce1453 (97/95.5/1.5/%0.77)yüzdesi ikiye bölündü
kkkmevsim5 (79.2/79/0.2/%0.13) yüzdesi ikiye bölündü
Kahvelibayan (100.3/99.8/0.5/%0.25)yüzdesi ikiye bölündü- 4.8 kilo tartı değişikliğindeki fark eklendi
-bin muhteşem gunes- (100.1/99.2/0.9/%0.45) yüzdesi ikiye bölündü
Muratadivane (67.9///%) bildirimde bulunmadı
Poniponna(92.1/91.3/0.8/%0.43)8 eylülde 95.2 kilo ıle takıma geldi.hedef kilo 75 olup yüzdesi ikiye bölündü

9, takım genel ortalama %0.54

Canim bireysellerde hata var tekrar bak %6.03dudujan ki onu hesaplama istersen bilmiyorum ve 9.takımda 1.7 ile sedan var gormedin sanirim
Sevgili erigim
Öncelikle dudujan arkadaşa çok geçmiş olsun Allah şifa versin

Yalnız benim anlamadığım nokta eğer siz takım listesi için arkadaşın bildirimini kabul ettiyseniz neden bireysellerde onu hesaplama dedin? Sonuçta 1.olarak o görünüyor

Diğer bir nokta, bu yarışmanın bir üyesi olarak şahsi fikrimi söylemek istiyorum. Ben bu bildirimi etik bulmuyorum ve burda bukadar emek veren arkadaşlara karşı haksızlık olduğunu düşünüyorum.
Dediğim gibi aylardır burda çaba gösteren birisi olarak sadece kendi düşüncemi belirtmek istedim

Bütün takımlarda, hem diyetleriyle hemde sporlarıyla canla başla çaba gösteren bütün arkadaşlarada başarılar diliyorum
Sevgiler

Sevgili erigim

Yalnız benim anlamadığım nokta eğer siz takım listesi için arkadaşın bildirimini kabul ettiyseniz neden bireysellerde onu hesaplama dedin? Sonuçta 1.olarak o görünüyor

Diğer bir nokta, bu yarışmanın bir üyesi olarak şahsi fikrimi söylemek istiyorum. Ben bu bildirimi etik bulmuyorum ve burda bukadar emek veren arkadaşlara karşı haksızlık olduğunu düşünüyorum.
Dediğim gibi aylardır burda çaba gösteren birisi olarak sadece kendi düşüncemi belirtmek istedim

Bütün takımlarda, hem diyetleriyle hemde sporlarıyla canla başla çaba gösteren bütün arkadaşlarada başarılar diliyorum
Sevgiler
paylaşacak bir sırrı olmadığı için zaten durumu ozetledim
Ve artık etikti değildi durumunu tartismayacagim zira bende isvec diyetlerini sok diyetleri dukani etik bulmuyorum ama yapanlar var bu kilo verme yarışması kimin nasıl verdiğine tek tek bakmiyoruz .tabi ki hepimizin önceliği sağlıklı gitsin geri gelmesin olmali
bir kez daha söylüyorum sevgili seaBahAR seaBahAR a listeye almadan önce durumu anlattım ve almam gerektiğini belirtti
Ben diğer takımları emek verenleri düşündüğüm için zaten üyeyi izne ayirdim
Bir diğer durumda evet emek veriyoruz spor yapıyoruz vs vs ama inan iki hafta boyunca sütle bebe biskuvisi ile beslenmekte bi emek ki keşke gerek olmasaydı
Benim 8aylik oğlum bile her sabah turlu turlu kahvaltı begenmezken 100kg ustumdeki bir insanın bu şekilde beslenmeside inan çok zor

Canim bireysellerde hata var tekrar bak %6.03dudujan ki onu hesaplama istersen bilmiyorum ve 9.takımda 1.7 ile sedan var gormedin sanirim

Canım fark ettim ama özel durumundan dolayı bireysellere dahil edilip edilmeyeceğini bilmediğimden hesaba katmamıştım ama sedan evet dediğin gibi gözümden kaçmış kusura bakmayın :KK66:

Sevgili erigim

Sevgiler

Acıkcası bende öyle düşündüğümden hesaba katmadım ama umarım sıkıntı olmaz şimdilik düzenliyorum ama olmadı onuda tabiki bireyselde birinci ilan ederiz :KK66: gerçi okadar kilodan kısa sürede kurtulsaydım bireysellik umurum olmazdı sonuçta o rakamları uzun aradan sonra görmek zaten pahabiçilemez :KK68: kendimden biliyorum :KK48:

Sevgili erigim

Sevgiler
Aynı düşünmüşüz
Listedeyse birincilikte bıreyselde kendisinin olmalı
Sırrını yazmadada cici bebe yedi ameliyat oldu diye yaşadıklarını kısaca yazardı bence

paylaşacak bir sırrı olmadığı için zaten durumu ozetledim
Ve artık etikti değildi durumunu tartismayacagim zira bende isvec diyetlerini sok diyetleri dukani etik bulmuyorum ama yapanlar var bu kilo verme yarışması kimin nasıl verdiğine tek tek bakmiyoruz .tabi ki hepimizin önceliği sağlıklı gitsin geri gelmesin olmali
bir kez daha söylüyorum sevgili seaBahAR seaBahAR a listeye almadan önce durumu anlattım ve almam gerektiğini belirtti
Ben diğer takımları emek verenleri düşündüğüm için zaten üyeyi izne ayirdim
Bir diğer durumda evet emek veriyoruz spor yapıyoruz vs vs ama inan iki hafta boyunca sütle bebe biskuvisi ile beslenmekte bi emek ki keşke gerek olmasaydı
Benim 8aylik oğlum bile her sabah turlu turlu kahvaltı begenmezken 100kg ustumdeki bir insanın bu şekilde beslenmeside inan çok zor
Tatlım burası paylaşım alanı ve ilk sayfada yazdığı gibi buradaki her üye yarışmayla ilgili düşüncelerini özgürce yazmaya hakkı var, bende sadece onu yaptım yoksa konu hakkında tartışmak gibi bir niyetim yok

Bana göre üyeniz 1.olduysa listeyede yazılmalıydı dediğin gibi buda bir başarı

Sizin 1.liğinizde hayırlı olsun

10. takım ile ilgili konuya da açıklık getireyim.

Sevgili kaptanımız eriğim özel mesajdan bana danıştı.
Neticede üyemiz riskli ve zor bir dönemden geçmiş, neredeyse aç kalarak geçirdiği bu dönem sonunda da haliyle fazla kilo vermiş. eriğim o kadar hassas yaklaşmış ki; üyesinin bu şekilde hızlı kilo vermeye devam edeceğini öngörerek bunun haksızlık olacağını düşünüp izne ayırmaya karar vermiş.
Kendisine de söyledim, gösterdiği bu hassasiyetten dolayı teşekkür ediyor ve çok nadiren yaptığım bir şeydir ama saygılarımı sunuyorum. Gerçekten çok takdir ettim bu düşüncesini..

Kaptanmız, üyemizi bir şekilde izne ayıracak.. İzne ayırırken de elbette verdiği kiloyu yazacak.. Birincilerimizin sırlarını paylaştığı topiğe bakarsak, yeri geliyor şok diyetlerle yüksek kilolar vererek birinci oluyor arkadaşlarımız. Bunu onaylayan olur, olmaz ayrı konu..

Sonuçta bu kilo gitmiş, ister şok diyetle, ister ameliyatla, ister iştahsızlık sonucu vs.. Elbette giden kilo yarışma dosyalarına işlenmeli.

ve yine elbette her fikir burada paylaşılmalı.. o nedenle yandaş ya da karşı fikrini paylaşan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

eriğim kaptanımdan da olası akıl karışmalarını önlemek için bilgi mesajı yazmasını ben rica ettim. Yoksa arkadaşımız zaten ilgili topikte deneyimini zaten paylaşacak..

bu vesileyle kendisine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.. :nazar:

433. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-112#post-42859169
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Performans uygulamasında 15. tur / 2. Hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-13#post-42864527

3. TAKIM :nazar: :KK9:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

7. TAKIM :KK52:
Bildiriminize dayanarak; Naz adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 4 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 64,7 kilodan 68,7 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

9. TAKIM :KK52:
Bildiriminize dayanarak; Kahvelibayan adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 4,8 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 102 kilodan 106,8 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

10. TAKIM :KK52:
Bildiriminize dayanarak; Ahufizar adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 1,3 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 57,4 kilodan 58,7 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 433. Etap birincisi; 10. Takımdan dudujan arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

Son düzenleme:

433. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-112#post-42859169
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Performans uygulamasında 15. tur / 2. Hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-13#post-42864527

3. TAKIM :nazar: :KK9:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

7. TAKIM :KK52:
Bildiriminize dayanarak; Naz adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 4 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 64,7 kilodan 68,7 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

8. TAKIM :KK52:
Bildiriminize dayanarak; Kahvelibayan adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 4,8 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 102 kilodan 106,8 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

10. TAKIM :KK52:
Bildiriminize dayanarak; Ahufizar adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 1,3 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 57,4 kilodan 58,7 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 433. Etap birincisi; 10. Takımdan dudujan arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/
Hayırlı pazarlar editörüm
Kahvelibayan 9. Takımda

X