Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

evvvet güzelim...sende super kaptan olur...kefilim sana benhadi hayırlı olsun...

Hayırlı olsun canım :)

Hayırlı olsun canım..

Kızlarrrr Sonuç Listesini paylaştım biri kontrol edebilirmi Malum bugün ilk kez yapıyorum umarım bir hata yada eksik yoktur
Tatlım ellerine sağlık..

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-111#post-42685440
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Performans uygulamasında 15. tur / 1. Hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-13#post-42696289

8. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8. takıma isabet etti.
Bildiriminizde göre takım ortalamanız: 0,82%
Benim hesaplamama göre takım ortalamanız: 0,62%
Ya siz, ya ben yanılıyorum.
Lütfen bir kez daha kontrol ederek öncelikle takım listenizi ve sıralamayı etkiliyorsa genel listeyi düzenleyiniz.

9. TAKIM
mefkurem ile ilgili olarak;
Üyemizin yıllık izin hakkı dolmuştur. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 431. Etap birincisi; 9. Takımdan Seydan94 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

Hemen tekrar gözden geçiriyorum kusura bakmayın

Arkadaşlar,

Etap raporunun altında yer alan bilgi kısmını bir süredir yayımlamıyorum biliyorsunuz.
Unutulma, gözden kaçma ihtimaline karşın ilgili bölümü karar defterimize, aşağıdaki şekilde ekledim:
1) Baştan üçüncü kısma etap raporu ve ceza puanını açıklaması
2) Defterin son bölümüne, üyelerin kararları yeniden oylama haklarının yazılı olduğu bilgi kısmı.

Bilginize.

Çok sevgili editörümüz @seabahar,bir birinden tatlı,anlayışlı kaptan ve kaptan yardımcısı arkadaşlarım,takım üyeleri hepimizin bayramı kutlu olsun...Rabbim kesdiyimiz kurbanları kabul etsin,kesemeyenlerede de nasib etsin inşallah...gönüllerimiz sevgiyle,dilimiz duayla kaplansın...
7.takımdan sevgilerle...

Nefes almak BAYRAMDIR mesela; günün birinde soluksuz kalinca anlar insan...
Görmenin nasil bir BAYRAM oldugunu karanlik ögretir...
Sevmeninkini yanlizlik...
Sizlamayan her organ, hele de burun direği BAYRAMDIR...
BAYRAMDIR, elden avuçtan düşmemek, zihinden önce bedeni kaybetmemek, kurda kusa yem olmayip "çok şükür bugunude gördük" diyebilmek...
Sevdiklerinle gecirebildigin hergun BAYRAMDIR...
SAGLIKLI MUTLU BARIŞ VE HUZURUN OLDUĞU NİCE BAYRAMLARIMIZA KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Selam arkadaşlar
3. Takım olarak bi sorunumuz var
411. Etapta 77 kilo olarak izne ayrılan arkadaşımız malesef 91 kilo olarak geri
Döndü, normalde aldığı kiloyu verene kadar listeye giremez ancak aldığı kilo çok fazla kısa sürede veremez liste olmadan da motive olamıyorum diyor, ocakta da nişanı var, şimdi kaptan arkadaşlarıma danışıyorum listeye alabilirmiyix arkadaşı oylama mı başlatmam lazım bi bilgi verirsniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…