Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kadir Gecesi ve önemi sadece Hazreti Muhammed'in ümmetine verilen kutsal bir gece olmasından ileri gelir. Kadir Gecesi okunacak dualar ve 4 rekat kılınacak namaz 4 bin yıl ibadete denktir.

Kadir Gecesi nedir
bilen için bu gece bin aydan daha hayırlıdır, Kadir Gecesi'nin önemi ise bu gecenin sadece Peygamber efendimizin ümmetine ait olmasıdır.

Kadir Gecesi okunacak dualar ve kılınacak olan namaz ile bu gecede yapılan ibadet 4 bin yıllık ibadete eşdeğerdir.

Kadir Gecesi'nin hangi gün olduğu aslında kesin olarak bilinmez, Ramazan ayının son 10 gününde aranması gerekir. Kadir Gecesi ile ilgili hadisler ve İslam alimlerinin yorumları bu gecenin özel alametleri ve belirtileri olduğu yönündedir.

*|* Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla”ya sunacağı ve O”nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir gecesiniz hayırlı olsun
kadir-gecesi-fotog%CC%86rafli.jpg

Sonuç listelerinde ilk üçün yer aldığı mesajda etap numarası 499 görünüyor..
Akrep kaptanım 20 Haziranda 498. etap demiş.. yanlış devam ettiriliyor..

:KK70:

Düzeltmedim, neyi değiştirdi ki bu kendi kendine demeyin diye..

Bir sonraki arkadaşımız dikkat etsin lütfen..
:KK57: 498 mi? Kafam bayağı güzelmiş anlaşılan :KK70:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-109#post-41741300
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Performans uygulaması 13. turumuz, ceza alan takım olmadan sona erdi. Bütün yarışmacıları tebrik ediyorum.
Detayları linkten takip edebiirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-12#post-41747244
14. turumuzun da en az bu kadar başarılı geçmesini dilerim. :nazar:

2. TAKIM :KK42:
Lütfen yeni üyelerin hedef kilo takibini dikkatli yapın. Böyle toplu hedef listesi verildiğinde tek tek kontrol etmek benim için de ekstradan iş oluyor.
Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene de sizin takımda böyle bir toplu liste hedef düzeltmesi yapmıştım, ancak devamında kontrol sağlamayınca problem çözülmüş olmuyor.

Size önerim şu: Yeni üye hedef takibi yardımcı kaptanın net görevi olabilir. Bir kişiye net görev tanımı yapıldığında gözden kaçma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum. Elbette karar sizindir.

Yazdığınız hedeflerle ilgili notlarım var. Şimdi sırayla gidiyorum.
cemre cemre: 400. etapta yarışmaya katıldığında hedef kilosu 50 olarak verilmiş. Şimdi 61 diyorsunuz.
Hedef kilo ile ilgili bölümü okursanız, böyle bir düzeltme yapamayacağımı anlayabilirsiniz.
hepberanın hedefi listemde 60 görünüyor, 55 olarak düzeltiyorum. Kendisini de azmi için tebrik ediyorum.
losefar da hedef kilosu belirtilmemiş üyelerdendi, bu şekilde düzelmiş oldu.
lusyen32 nin hedefi listemde 60 görünüyor, 59 olarak düzeltiyorum. Kendisini de azmi için tebrik ediyorum.
secret_88: Listemde hedefi 53 olarak görünüyor. Hedefine yaklaştığı için 54 olarak revize edemiyorum.
uhs hedefi listemde 60 görünüyor, 58 olarak düzeltiyorum. Kendisini de azmi için tebrik ediyorum.
Diğer üyelerin hedefleri zaten bildirdiğiniz şekilde listemde yazıyor.
Bilginize.

3. TAKIM :KK9: :nazar:
3.Takım üyelerinden Olvidos mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-48#post-41755767
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

4. TAKIM :KK42:
Bildirim listenizde 5 tane diskalifiye var. Aynı durum 418. etapta 2. takımda da olmuştu.
Siz bir üye aldığınızda ben de arka planda bir çok iş yapıyorum. Üyeyi önce üye listesine, sonra sıralama listesine ve en son da analiz raporuna ekliyorum. Yani tek bir üye benim için üç işlem anlamına geliyor. Diskalifiye edilince de bunları tek tek silip, diskalifiye listesine taşıyorum. Özetle bir arpa boyu çukurlu yol.
Elbette biliyorum bir üyeyi diskalifiye etmek kimsenin severek yapacağı bir iş değildir ve yine biiyorum ki siz kaptanlarım en son noktaya gelmeden diskalifiye kararını vermiyorsunuz.
Sadece yeri gelmişken, sizin nezdinizde bütün takımlardan bir ricada bulunmak istiyorum. Deneme süresini en az iki hafta olarak belirledik biliyorsunuz. Buradaki "en az" sözünden yola çıkarak, gerek diskalifiye gerekse bir sürü angarya iş çıkmaması adına üyenizin aktifliğinden ve size fayda sağlayacağından emin olmadan almayın listelerinize, lütfen.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 421. Etap birincisi; 6. Takımdan kaldi2sene arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)
BİLGİ:

Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.
Evet canım haklısın. Aslında iki elden hatta üç elden alıyoruz notlarımızı ama arada yine oluyor kaçamaklar..
cemre_cemre arkadaşımızın boyu uzunmuş yahu,listeye alırken toplu alım yapılınca ve boy standartı genelde 1,60 küsürlü olunca gözden kaçırmışız sanırım.Arkadaşın boyu 1,70 küsürlerde..60 dan aşağı inerem iyice çirkin olacak deyince ve ben boyunu tekrardan sorunca ortaya çıkt durum malesef komtanım, şimdi biz bu kızcağızı iskeletora çevirmeden nasıl mezun ederizki :KK22:

Evet canım haklısın. Aslında iki elden hatta üç elden alıyoruz notlarımızı ama arada yine oluyor kaçamaklar..
cemre_cemre arkadaşımızın boyu uzunmuş yahu,listeye alırken toplu alım yapılınca ve boy standartı genelde 1,60 küsürlü olunca gözden kaçırmışız sanırım.Arkadaşın boyu 1,70 küsürlerde..60 dan aşağı inerem iyice çirkin olacak deyince ve ben boyunu tekrardan sorunca ortaya çıkt durum malesef komtanım, şimdi biz bu kızcağızı iskeletora çevirmeden nasıl mezun ederizki :KK22:
Bu ekstre bir durum gibi görünse de 11 kiloluk hedef düzeltmesi, özellikle de verilen yeni hedefe çok yaklaşmışken etik gelmiyor bana. (Yarışma kayıt kilosu: 69 / güncel kilo: 62,2)
İpin öbür ucunda da iskeletor olmak var.

Durum kurallara aykırı.
Bu nedenle konuyu oylamaya sunmanı rica ediyorum. Kural dışı olduğu için diğer takımların da fikrinin alınması önemli.

Ya da gel 58 de anlaşalım. :KK49: Zaten koruma kilosu o. Heefine ulaşınca benim gibi yapar, 58-60 aralığında dans eder..

Benim boyum da 1.70 ve kalın kemikliyim. 58 kaldırıyor. Ama 1 kilo bile altına inersem yakınçevrem kıyamet kopartır. O yüzden sıkıntıyı algılayabiliyorum.

Top sende akrep kaptanım.

Bu ekstre bir durum gibi görünse de 11 kiloluk hedef düzeltmesi, özellikle de verilen yeni hedefe çok yaklaşmışken etik gelmiyor bana. (Yarışma kayıt kilosu: 69 / güncel kilo: 62,2)
İpin öbür ucunda da iskeletor olmak var.

Durum kurallara aykırı.
Bu nedenle konuyu oylamaya sunmanı rica ediyorum. Kural dışı olduğu için diğer takımların da fikrinin alınması önemli.

Ya da gel 58 de anlaşalım. :KK49: Zaten koruma kilosu o. Heefine ulaşınca benim gibi yapar, 58-60 aralığında dans eder..

Benim boyum da 1.70 ve kalın kemikliyim. 58 kaldırıyor. Ama 1 kilo bile altına inersem yakınçevrem kıyamet kopartır. O yüzden sıkıntıyı algılayabiliyorum.

Top sende akrep kaptanım.
Hmm... 58...
Canım ben arkadaşla da konuşayım, ortak görüş elde edeyim.. Yoksa bana göre gayet mantıklı aslında...
Ya da tamam yaa, 58 olsun.. Zaten arkadaş sıkılaşmak için spora başlicak ramazan sonrası, bu aralar da pek mutlu verdiği kilolar için, ehh biraz daha mutlu olsun, zaten dediğin gibi koruma kilosu olur bu şekilde..
Tamam tamam 58 ve son kararım :))

Həyəcan və həsrətlə gözlənilən müqəddəs Ramazan bayramı gəldi, xoş gəldin. Mübarək bayram xalqımıza sağlamlıq, dinclik, xoşbəxtlik, bolluq və bərəkət gətirsin.
Xeyirli bayramlar diləyiylə...
Ayyy azerice mi?çok teşekkürler akrep kaptanım...herkesin bayramı kutlu olsun...çok sevindirdin beni :-) :-) :-) :KK200:

Həyəcan və həsrətlə gözlənilən müqəddəs Ramazan bayramı gəldi, xoş gəldin. Mübarək bayram xalqımıza sağlamlıq, dinclik, xoşbəxtlik, bolluq və bərəkət gətirsin.
Xeyirli bayramlar diləyiylə...

Ayyy azerice mi?çok teşekkürler akrep kaptanım...herkesin bayramı kutlu olsun...çok sevindirdin beni :-) :-) :-) :KK200:
Sizlere de iyi bayramlar kaptanlarım ve herkeseee :KK66: Bu bayramı bayram tadında geçirmeniz dileğiyle , sevinçle ve mutlulukla ailece. Sevgilerle :KK200:

Geçmiş bayramınız kutlu olsun arkadaşlar umarım bayramda kimseler kilo almadan geri dönmüşlerdir :21::21:
arkadaşlar kapanan 13. takımdan dilarasahra arkadaşımız bizim takıma geldi o arkadaşımıza izinli gibi mi işlem yapacağız yoksa transfer mi diyeceğiz 412. etapda takım kapanmış bu hafta listelere alabiliyormuyum bu konud beni aydınlatırsanız sevinirim

Geçmiş bayramınız kutlu olsun arkadaşlar umarım bayramda kimseler kilo almadan geri dönmüşlerdir :21::21:
arkadaşlar kapanan 13. takımdan dilarasahra arkadaşımız bizim takıma geldi o arkadaşımıza izinli gibi mi işlem yapacağız yoksa transfer mi diyeceğiz 412. etapda takım kapanmış bu hafta listelere alabiliyormuyum bu konud beni aydınlatırsanız sevinirim
Normalde transfer olarak not düşmen gerekir tabi, takım kapanırken arkadaşın durumu neymişki, hatırladığım kadarıyla devam eden arkadaşlar başka takımlara geçebilir denmişti, o zaman ses çıkmamışmı arkadaştan?
Takım kapalı olduğu için bu hafta alabilirsin aslında..
Konuya püsküüt komtan el atsın bence, düşündükçe karışıyor gibi durum :cool:

Normalde transfer olarak not düşmen gerekir tabi, takım kapanırken arkadaşın durumu neymişki, hatırladığım kadarıyla devam eden arkadaşlar başka takımlara geçebilir denmişti, o zaman ses çıkmamışmı arkadaştan?
Takım kapalı olduğu için bu hafta alabilirsin aslında..
Konuya püsküüt komtan el atsın bence, düşündükçe karışıyor gibi durum :cool:
akrep cim bende bilemedim şu an 422-423. etaptayız arkadaş 412. etapta ayrılmış 300 gr fazlası var
arkadaş tatilden yeni dönmüş tatil dönüşü takıma gelmiş

X