Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sadece takıma başlangıç kilosu yanda eskisi gibi görünecek damlacım ilk cuma kilosu liste başlangıç kilosu olacak şu andaki gibi umarım doğru anlatabilmişimdir
Evet evet anladım canım. Benim tek sorunum ilk hafta verdikleri kilonun arada kayb olmamasıydı,karnede görünmesiydi.onu da çok iyi fikirle hall ettin...

Hem listede görünecek hem de karnesindeki başlangıç kilosu doğru tesbit edilmiş olacak başka da aklıma fikir gelmedi canım karar sizlerin
Bence başlangıç kilosunun bi önemi yok, zaten bi çoğumuz diyete devam ederken bi kaç kilo verdikten sonra katıldık takımlara, öyle olmasa bile yukarda kaptanlarımızdan biri söylemiş ilk giden o büyük rakamlar ödem, motivasyon düşürdüğüne katılmıyorum.
Ama madem bu durum sorun yaşatıyor,kimse huzursuz olmasın senin çözümün gayet mantıklı Olabilir yani 3. Takım adına bi sorun yok herzaman çözümden yanayız

Bireysel sıralama listesinde üyelerin basladıkları tarih ve kilo baz alındıgından, uyelerin takıma katıldıkları ilk gün bildirdikleri kilonun listede yer alması cok önemli. Aksi halde bundan sonra yarısacak olan arkadaslarımıza haksızlık yapmış oluruz.

Bu sıkıntının gündeme getirilme nedeni de takımın yüzdesini yükseltmek degil, bireyin kaybettigi kilonun tamamının listelere girmesine vesile olmaktır.

Sweet arkadasımız çok güzel bir çözüm bulmuş. Hem tesekkür ediyor hem de destekliyoruz

Vaktin varsa canım oylamayı başlat istersen. Benim çok vaktim olmadığı için başlatamadım.
Yeni gördüm canım yazayım şimdi.
Tabi benim sorunum şurda işte.peki o ilk haftadakı kilosu ne olacak?ilk zaman geldiyinde üye daha çok kilo verir.o kilolar nereye gidecek?
Kilolar gitsin yeter kuzum yaaa
Sweetin diyer sayfadakı mesajına bakarmısın gogocum...3e bölünmeli...
Listede 5 i yaziyo ondan dedim 2'ye boluncek diye
Listede 5 i yaziyo ya o yüzden demiştim.
Sonuç listesi hazirlamayi cumartesiye alabiliriz olmazmı

1..Yeni üye takima katıldığında ilk başlangıç kilosu listeye not olarak yazılsın karnesine eklensin.
2..Yeni üye deneme suresinde ilk cuma ve ikinci cuma kilosunu bildirsin listeye girdiği cuma diğer üyeler gibi kilosu bir önceki haftadan eklensin ikiye bölünmesin.
1.TAKIM: EVET / HAYIR
2 . TAKIM:EVET / HAYIR
3 . TAKIM : EVET / HAYIR
4.TAKIM:EVET / HAYIR
5.TAKIM: EVET / HAYIR
6.TAKIM : EVET / HAYIR
7.TAKIM: EVET / HAYIR
8.TAKIM: EVET / HAYIR
9 . TAKIM : EVET / HAYIR
13 . TAKIM: EVET / HAYIR
14. TAKIM:EVET / HAYIR

2 soru var 1 oy kullanma var canım.nasıl yapcaz?

Arkadaşlar kapta
Hayatım, 3lcin değil diğer yeni üyemin ikiye bölünmemişti kilosu, hesaplamada onu düzelttim..İkiside ikiye bölünecekti yani iki hafta önce cumaya göre alınan kiloları..Ben bugün giremeyince ilgilenemedim kaptan yadımcımda yoğunmuş sanırım o yüzden karıştı, şimdi düzelttim sorun yok..

Canım sweet kaptanımızın yetkili kaptan olarak yaptığı tespite göre 3e bölünmesi gerek.3haftadır takımdaymış...

Bana göre ilk kilosunun baz alınmaması çok yanlış, aylık kilo sıralamasında ilk kilo baz alınıyor neden ne kadar fazla vermişim diye daha fazla motive olmasınki yarışmacı??

Son düzenleme:
Bana göre ilk kilosunun baz alınmaması çok yanlış, aylık kilo sıralamasında ilk kilo baz alınıyor neden ne kadar fazla vermişim diye daha fazla motive olasınki yarışmacı??
Evet aynen.aylık bireysel sıralamayı da etkiler bu durum.yeni gelenlere haksızlık olur.onun için ilk kilolar mutlaka baz alınmalı ve karnede belirtilmeli..

Canım sweet kaptanımızın yetkili kaptan olarak yaptığı tespite göre 3e bölünmesi gerek.3haftadır takımdaymış...
Sanırım ben de misafir kaptanım o yüzden yanlış biliyorum dimi canım...

Arkadaşın kilo durumunu haftaya göre yazıyorum hemen :

1gün önce perşembe:80,2

28kasım cuma- bildirim yok

5aralık cuma-79,2

12 aralık cuma-

19 aralık cuma-77,9

Misafir kaptan deyilsin tabi.kuralları da biliyorsundur o zaman...yazdığın bilgilere göre de arkadaş 3haftadır takımda.sweetin de söylediyi gibi deneme haftasında 1hafta bildirimde bulunmaması onun takımda olduğu haftaların sayını deyişmez.yine kendisi gelir ve açıklar durumu...

Ya arkadaşım benmi anlatamıyorum senmi anlamak istemiyorsun, arkadaş üç haftadır takımda olabilir ama ben iki hafta öncenin kilosunu baz aldım neden üçe böleyim söylermisin, neyse ya bu konuda daha fazla açıklama yapmak istemiyorum sanırım diğer kaptanlar anlamıştır anlatmak istediğimi...

Bir sürü mesaj.. Tam rapor hazırlayacağım günde oku oku bitiremedim..

Anlamadığım şu:
Oylama yapıyoruz. Sonuçlanıyor. Ondan sonra sil baştan..

Sırayla gidiyorum..

Laydlinecım.. Oylamaya esas teşkil eden senin fikrindi zaten. Ben de bu uygulamayı aynen karar defterine geçirip olup, olmadığını sormuştum. Ta başında mı yanlış anladım.. O mesajı bulmak gerek sanırım..

Sweetcim.. Fikir güzel. Benim listeler açısından da sorun çıkmaması için bundan sonra yeni üyenin yanına yazılan ilk giriş kilosunu baz alırım ben de.. Böylece hem aylık sıralama hem de karnede ilk kilo görünür. Ama sizler bildirimlerinizi mevcut kurala göre yapmaya devam edersiniz.

damlanurcum.. Seni de rahatsız eden sorun çözülmüş görünüyor.

gogocum.. Sonuç listelerini hazırlamak için son süre Cumartesi öğlen 12:00 zaten.. Ama alışkanlıktan Cuma akşamları bitiriliyor.. O halde; bundan sonra listeler Cuma 18:00 de biter. Sonra Sweetin yorumu beklenir. Ondan da OK geldikten sonra artık sıralama listesi yapılabilir. Ben de kendi raporlarım için yine sıralama listesini bekliyor olurum.
ve çok özür dileyerek oylamandaki 2. maddeyi anlamadığımı söylemek durumundayım. Misal ben oy veriyor olsam bu maddeyi anlamadığım için veremem..

ve akrep kaptanım.. Senden son kez ricada bulunmak istiyorum. Kullandığın usluba dikkat et lütfen. Yeni üye takip yetkilimiz Sweetdimple dır. Ve arkadaşımız geçmiş mesajlarla birlikte yapılması gerekeni aktarmıştır. Manipülasyona gerek yok. Kendini neden her zaman savunmaya geçmek zorunda hissediyorsun, bunca yıla rağmen inan bunu anlayabilmiş değilim. Kendine bu gergin ruh halinin yaşattığın için sana da yazık, sana iyi niyetle uyarıda bulunan arkadaşımıza da yazık.. Hepimiz de gerginlik yaşatıldığı için bizlere de yazık..

Şimdi..
İki tane konuyu toparlayıp gidiyorum.. Kalsın etap raporu falan.. İnanın büyük bir bezginlik içindeyim şu an..

1- Laydline nın eski mesajını buluyorum. O mesaja göre de son yaptığımız oylama için açıklama yazıyorum.
2- 2. takımın listesini kontrol ediyorum.

Sonra da gidiyorum..

Evet Baharcım sağolsun sweetim öyle bi çözüm üretdi ki tam da gönlümden vurdu beni.eee demek ki bu görevi ona vermekle çoook iyi etmişsin...bir kez daha teşekkürler ve sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…