Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

OYLAMA:
Yeni üyenin deneme süresi kaç hafta olsun?
1) 2 hafta
2) 3 hafta
3) 4 hafta

Oylama Gerekçesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1292#post-38126035

1. TAKIM =>
2. TAKIM =>
3. TAKIM =>2 hafta
4. TAKIM =>2 hafta
5. TAKIM =>
6. TAKIM =>
7. TAKIM =>2 hafta
8. TAKIM =>
9. TAKIM =>
13. TAKIM =>
14. TAKIM =>

OYLAMA DETAYLARI:
  • Oylama 8 Aralık 2014 Pazartesi günü sona erecektir.
  • Sonuç, 3 şıktan en çok oyu alana göre belirlenecektir.
  • Yarın yapacağınız bildirimlerde, yeni üyeniz henüz en az 2 haftayı doldurmadı ise bildirim listenize eklemeyiniz.
Bence fazlası da iyi deyil.çünki listeye girmek yeni üyeyi baya motive ediyor.ama ilk hafta katılmaması da çok adil oldu bence,çünki bazen biz kaptanlar bile tam emin olamıyoruz ama üyenin şevkini kırmamak için listeye alıyoruz.böylesi iyi oldu,hem de çok...

OYLAMA:
1) 2 hafta
2) 3 hafta
3) 4 hafta

Oylama Gerekçesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1292#post-38126035

1. TAKIM =>
2. TAKIM =>
3. TAKIM =>2 hafta
4. TAKIM =>2 hafta
5. TAKIM =>2 hafta
6. TAKIM =>
7. TAKIM =>2 hafta
8. TAKIM =>
9. TAKIM =>
13. TAKIM =>
14. TAKIM =>

OYLAMA DETAYLARI:
  • Yarın yapacağınız bildirimlerde, yeni üyeniz henüz en az 2 haftayı doldurmadı ise bildirim listenize eklemeyiniz.
surenin daha uzun olmasi motivasyonu dusurur diye dusunuyoruz

OYLAMA:
1) 2 hafta
2) 3 hafta
3) 4 hafta

Oylama Gerekçesi:

1. TAKIM =>
2. TAKIM =>
3. TAKIM =>2 hafta
4. TAKIM =>2 hafta
5. TAKIM =>2 hafta
6. TAKIM =>2 hafta
7. TAKIM =>2 hafta
8. TAKIM =>
9. TAKIM =>
13. TAKIM =>
14. TAKIM =>

OYLAMA DETAYLARI:

Çok yerinde bir standartlaştırma olmuş tşkler :KK52:

Tuhaf bi durum.. bugün içimi döktüm biraz burada. sonra dedim git cafeye.. söyle bi kahve kendine orada yaz yazacaklarını..
buradaki mesajı göndermeden sildim..
Ay.. şimdi her geldiğimde silinmiş kılıklı mesajım burada beni karşılıyo..
Şimdi bi mesaj yazayım da belki komple kayıplara karışır mesaj..
Hayalet mesaj bildiğin..

OYLAMA:
1) 2 hafta
2) 3 hafta
3) 4 hafta

Oylama Gerekçesi:

1. TAKIM =>
2. TAKIM =>
3. TAKIM =>2 hafta
4. TAKIM =>2 hafta
5. TAKIM =>2 hafta
6. TAKIM =>2 hafta
7. TAKIM =>2 hafta
8. TAKIM =>3 hafta
9. TAKIM =>
13. TAKIM =>
14. TAKIM =>

OYLAMA DETAYLARI:

Sütten ağzım yanınca yoğurdu üflüyorum mecburen:KK56:
Ben bu ve bundan önceki oylamayı takımıma sunmadım,her iki kararında kaptanların belirlemesinin uygun olduğunu düşündüm...belirteyim ki ,takım arkadaşlarım okuduğunda neden takıma sunmadığımı bilsinler...
Sonuç hepimize hayırlı olsun:KK68:

Bahar' cım bu yeni üye konusu benim kafamı karıştırdı. Ben en az iki hafta bekletiyorum yeni üyeyi ama bu bazen 3 bazen 4 olabiliyor. Oyladığımız hafta sayısı en az mı yoksa iki hafta sonra üyeyi takıma almamız mı lazım? Görünen o ki oylamadan 2 hafta çıkacak.

Son düzenleme:
OYLAMA:
1) 2 hafta
2) 3 hafta
3) 4 hafta

Oylama Gerekçesi:

1. TAKIM =>
2. TAKIM =>
3. TAKIM =>2 hafta
4. TAKIM =>2 hafta
5. TAKIM =>2 hafta
6. TAKIM =>2 hafta
7. TAKIM =>2 hafta
8. TAKIM =>3 hafta
9. TAKIM =>
13. TAKIM =>3 hafta
14. TAKIM =>

OYLAMA DETAYLARI:

Bahar' cım bu yeni üye konusu benim kafamı karıştırdı. Ben en az iki hafta bekletiyorum yeni üyeyi ama bu bazen 3 bazen 4 olabiliyor. Oyladığımız hafta sayısı en az mı yoksa iki hafta sonra üyeyi takıma almamız mı lazım? Görünen o ki oylamadan 2 hafta çıkacak.
Laydlinecım.. Amaç standartlaştırmak yani bütün takımlarda aynı uygulamayı başlatmak..
Oylama sonucunda bu konu genel kural olup, karar defterine işlenecek tatlım.

Laydlinecım.. Amaç standartlaştırmak yani bütün takımlarda aynı uygulamayı başlatmak..
Oylama sonucunda bu konu genel kural olup, karar defterine işlenecek tatlım.
Puskuutum o zaman onceki haftalarda benim oylamaya sundugum maddeler tarihe karisiyor dogrumudur ?
Yani 2,5 haftalik katilimi olan bir uyede 1,5 haftalik katilimi olan uyede 2 haftalik olarak hesaplanacak ?

Puskuutum o zaman onceki haftalarda benim oylamaya sundugum maddeler tarihe karisiyor dogrumudur ?
Yani 2,5 haftalik katilimi olan bir uyede 1,5 haftalik katilimi olan uyede 2 haftalik olarak hesaplanacak ?

Bu sorunu bence şu şekilde çözebiliriz. Benim uyguladığım yöntemi anlatayım kısaca. Üye takıma ilk geldiğinde her hangi bir işlem yapmıyorum. Hafta içi de olsa hafta sonu da olsa önemli değil. Geldikten sonra ilk cuma bildirimini yapıyor. O bildirim benim için üyenin yarışmaya başlangıç kilosu oluyor. İkinci cuma bildiriminde önceki cumanın kilosu ilk kilosu oluyor. Eğer üyeyi üçüncü haftaya bekleteceksem ise yarışmaya giriş kilosu ikinci cuma bildirdiği kilo oluyor. Hem üyenin kilosu bölünmüyor. Hem de sonuç oldukça adaletli oluyor. Bahar' ın bu oylamayı yapmasında ki amaç yeni başlayan her üyenin ilk haftasında çok iyi kilo vermesi. Doğal olarak bu bütün takımların ortalamasını önemli ölçüde etkiliyor.
Yeni yöntem uygulanmaya başlandığında da ben aynı sorunu yaşayacağımızı düşünüyorum. Sonuçta üyenin ilk bildirdiği kilo ödemli ve fazla kilosu olacak. İlk hafta 3 kilo verecek. İkinci hafta 1 kilo. Yine ortalaması yüksek çıkacak. Ama benim uyguladığım yöntemde bu mümkün olmuyor.
Umarım anlatabilmişimdir?:KK64:

Bu sorunu bence şu şekilde çözebiliriz. Benim uyguladığım yöntemi anlatayım kısaca. Üye takıma ilk geldiğinde her hangi bir işlem yapmıyorum. Hafta içi de olsa hafta sonu da olsa önemli değil. Geldikten sonra ilk cuma bildirimini yapıyor. O bildirim benim için üyenin yarışmaya başlangıç kilosu oluyor. İkinci cuma bildiriminde önceki cumanın kilosu ilk kilosu oluyor. Eğer üyeyi üçüncü haftaya bekleteceksem ise yarışmaya giriş kilosu ikinci cuma bildirdiği kilo oluyor. Hem üyenin kilosu bölünmüyor. Hem de sonuç oldukça adaletli oluyor. Bahar' ın bu oylamayı yapmasında ki amaç yeni başlayan her üyenin ilk haftasında çok iyi kilo vermesi. Doğal olarak bu bütün takımların ortalamasını önemli ölçüde etkiliyor.
Yeni yöntem uygulanmaya başlandığında da ben aynı sorunu yaşayacağımızı düşünüyorum. Sonuçta üyenin ilk bildirdiği kilo ödemli ve fazla kilosu olacak. İlk hafta 3 kilo verecek. İkinci hafta 1 kilo. Yine ortalaması yüksek çıkacak. Ama benim uyguladığım yöntemde bu mümkün olmuyor.

Gayet güzel anlatmışsın Ebrucum .Bence de çok mantıklı ve adaletli olur bu uygulama .Üyenin listeye girdiği kilo başlangıç kilosu olarak baz alınırsa tüm takımlarda şartlar eşitlenmiş olur :KK19::KK28:

Aebenim.. oylama bitsin toparlayacağım.. diyecektim ki aşağıdaki mesajı gördüm.. hemen zıplıyorum aşağıya.. (biliyorum zıplamak genelde yukarıya doğru yapılan bir eylemdir, kafa kalmadı artık idare edin)
Öncelikle benim neyim eksik.. Ben de isminle hitap etmek istiyorum sana..
Ebru'm.. Harikasın.. Süper düşünmüşsün..
Bu uygulama oylamaya bile sunulmayacak kadar mükemmel..

Evet.. bu durumda deneme süresi oylamamız bitsin, ucuna da senin uygulamanı ekleyeyim.
Yeni üye formatımızı oturtup karar defterine eklerim.
Bir de kendime yeni üye takibi konusunda yardımcı atayacağım.. Bundan sonra yeni üye bildirimlerini yardımcım kontrol edecek. Adı belli.. Sweetdimple. Hayır deme hakkı var.. Hayır derse 2. kişi de hazır aklımda, 3. kişi de.. efenime söyleyeyim 4. kişi de..
Olmadı Bulut'u atarım..

Aebenim.. oylama bitsin toparlayacağım.. diyecektim ki aşağıdaki mesajı gördüm.. hemen zıplıyorum aşağıya.. (biliyorum zıplamak genelde yukarıya doğru yapılan bir eylemdir, kafa kalmadı artık idare edin)

Evet.. bu durumda deneme süresi oylamamız bitsin, ucuna da senin uygulamanı ekleyeyim.
Bir de kendime yeni üye takibi konusunda yardımcı atayacağım.. Bundan sonra yeni üye bildirimlerini yardımcım kontrol edecek. Adı belli.. Sweetdimple. Hayır deme hakkı var.. Hayır derse 2. kişi de hazır aklımda, 3. kişi de.. efenime söyleyeyim 4. kişi de..
Olmadı Bulut'u atarım..
Ha yani o zaman yeni üyeler yarın kilolarını bildirsinler ,fakat listeye girmesinler.gelecek cuma girsinler ve ilk kiloları da yarın kı kilo olacak...hmmmm..akıllıca...

Ha yani o zaman yeni üyeler yarın kilolarını bildirsinler ,fakat listeye girmesinler.gelecek cuma girsinler ve ilk kiloları da yarın kı kilo olacak...hmmmm..akıllıca...
Deneme süresi en az iki hafta olarak kesinleşirse haftaya değil, bir sonraki haftaya girecekler..
Oylamamız bitsin toparlayacağım hepsini..
Kafalar karışmasın diye örnekler bile hazırlarım.. Sayfalara çiçekler kondururum..
Camları açarım temiz hava girsin diye..

Deneme süresi en az iki hafta olarak kesinleşirse haftaya değil, bir sonraki haftaya girecekler..
Oylamamız bitsin toparlayacağım hepsini..
Kafalar karışmasın diye örnekler bile hazırlarım.. Sayfalara çiçekler kondururum..
Camları açarım temiz hava girsin diye..
Amanın yaaa...bitanesinnn...

Olmadı Bulut'u atarım..

Sen uygun gördükten sonra onur duyarım bitanem yardımcı olabilirsem ne mutlu:KK52::KK52:

X