Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

309. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kaynak: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-824.html#post30414895
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
285.etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur. İşlem her etap güncellenecektir..

2. TAKIM
Liste açıklamalarımıza lütfen özen gösterelim.
cceylin ve aymudonun yüzdeleri 0 görünüyor. Bildirimde mi bulunmadılar, yoksa kiloları sabit mi?
Sabit kiloları da listemizde belirtiyoruz, biliyorsunuz.

5. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 5.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 308. Etap birincisi 13. Takımdan mid_night_sun arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Günaydın arkadaşlar,

Karar Defterimizi güncelledim.
4. Takım kaptan değişikliğini yaptım.
10. Takımı listelere aldım.

Ayrıca; sonuç listeleri hazırlama programını hazırlayan kişi olarak kendimi gösterdim. Tabii amacım takımlardaki misafirliğimi bu kadar uzatmak değil. Şu anda 60,8 kiloyum. Hedefim 58 kilo olmak. Sonuç olarak; 58 kilo olduğumda misafirliğim ve dolayısı ile sonuç listeleri hazırlama cezam sona erecek ve ilgili etapta bayrağı 5.takıma devredeceğim. Çünkü bayrağı onlardan teslim almıştım.

Bilginize,

Merhaba kızlar,

Size bu satırları yazdığıma inanamıyorum.. Nasıl yani ben 308. etap 1.si miyim? Hala rüya gibi.. Nasıl başlayacağımı bilmiyorum söze...:18::18:

Bugün diyetimde 2.ayı doldurdum, bana da güzel bir hediye oldu birincilik.. yazarken bile heyecanlanıyorum, içim kıpır kıpır oluyor..

13. takımın güzeller güzeli üyeleri bilir, ben her hafta 300-500gr veriyorum... Hatta sloganım olmuştu diyebilirim ama vazgeçmedim, az veriyorum diyip diyetimi bozmadım, hep dedim ki 300 de olsa kardayım, 100de olsa kardayım.. tamam kabul ediyorum, bazen moralimin bozulduğu oldu, o zamanlarda canım takımım beni öyle destekledi ki, öyle motive etti ki, bırakamadım.bırakmak istemedim, ne diyeti ne onları.. Burdan onlara da teşekkür etmek istiyorum, süpersiniz kızlar

Bu arada 4 aydır hipotiroidi tedavisi görüyorum, bilirsiniz ki kilo vermem daha zor tiroidi normal çalışan kişilere göre.. Ama siz direndikçe, karşınızda bir şey duramıyor.. Yani bahane yok aslında , ya da nereden baktığınıza bağlı olarak bahane çookk. Yeter ki isteyelim, ama gerçekten isteyelim, yapılamayacak şey yok..

Hayatımda neler değiştirdim ve neden değiştirdim yazmak istiyorum..

Haftada 4-5 gün spor yapıyorum, 2 aydır özel hocayla derslere katılıyorum. Zıplıyorum,yürüyorum,koşuyorum, hoca ne derse aynen yapıyorum...
Salona spora gitmesem bile hareket ediyorum, mesela iş servisinde benden 200-300m önce inen bir arkadaş var, onunla iniyorum, eve yürüyorum..Marketten tlfla sipariş vermiyorum, çıkıp alıyorum.
şirkette 1-2 kat için asansör kullanmıyorum...
Spor yaptığım günler akşam yemek yemiyorum. Ya öncesinde ara öğünde bir tost ya da akşam nesfit yiyorum...
Kaçamak yapınca kesinlikle koy vermiyorum, dengeliyorum.. mesela bir gece kebapçıda pide yediğim için 3 gün sıfır ekmek cezası verdim kendime ve harfiyen uydum..
Canım bi şey yemek istediğinde hemen koca bir kupa yeşil çay içiyorum, o çayı 5dk içinde bitirebilirsem yerim belki diyorum, çünkü 350-400ml çayı 5dkda ya içemiyorum sıcaktan ya da içince midem öyle şişiyor ki yiyemiyorum...
Ağzıma atacağım her şeye,kalori gözüyle bakıyorum.. geçen gün kesede 6 badem vardı , hakkım 5, son 1 tane kaldı yesem mi diye düşündüm ama hayır dedim, ve o 1 bademi arkadaşıma yedirdim (çok minik hesaplar zaman uzadıkça çığ gibi büyüyor, 1 badem yaklaşık 10 kalori, günde 3 ara var,hepsinde 1 badem fazla yesem, günde ek 30 kalori eder, ayda 900kalori, 1 yıl yesem bana 1 kilo olarak dönecek.. günde 3 badem= yılda 1 kilo ) :26:
Su,su, su... eskiden günde 2 bardak içtiğim suyu minimum 2lt yaptım ki o bile az geliyor, çoğunlukla 3 civarındayım özellikle son 2 haftadır...

Yani böyle kızlar, baktığınız zaman çok radikal değişiklikler yapmadım, sizler gibi diyetimi uyguluyorum (hepimiz artık menülerimizi biliyoruz zaten, ne yanlış ne doğru farkındayız, minik düzeltmeleri de arkadaşlarımız yapıyor, öneriler veriyor , tecrübelerini paylaşıyorlar , o yüzden menülerim üzerinde durmayacağım..), spor yapıyorum, hareketsiz hayatımı değiştirmek için fırsatlar yaratıyorum...

Ekmekleri ya kepek,ya çavdar ya da tam tahıllı yiyorum, ama haftalarca aynı ekmeği yemiyorum, değiştiriyorum arada..
akşamları meyve yemiyorum arkadaşlarımın uyarısıyla... Menülerimi düzenli yazıyorum ama inanın sizlerden bir farkı yok, bence bu farklı yaratan istikrar.. çünkü tam 8 haftada toplamda 3,9Kg verebilmiştim.. evet, 8 haftada 3,9 , ne kadar az değil mi? işte diyorum ya her hafta 300-500, hatta 1 hafta 100gr, bir hafta da hiç veremediğim oldu... hep bir sonraki haftaya umudumu bağladım.. sonuçta veriyorum dedim, buna odaklandım... İşte 9. hafta süpriz geldi...

Veeee en önemlisi kilo vermeyi gerçekten istiyorum. Neden mi? çünkü hayatımıza minik bir bebiş katılsın istiyorum.. Ama ben ne kadar sağlıklı olursam, onun dünyada yapacağı başlangıca o kadar faydam olur diye düşünüyorum... Yani bu birinciliği , Allah kısmet ederse, ilerideki minik bebişim için kazanmış hissediyorum kendimi...

Hepinizin, en az benimki kadar motive edici sebepleri olduğuna eminim. En basiti sağlığımız, hayatımız, var mı ötesi... Bir sürü hastalığa davet çıkarıp, oturduğumuz yerde gelmelerini bekleyebiliriz. Ya da kıpır kıpır, çıtır hatunlar olur bizi yakalamalarına izin vermeyiz

3. takımla 8. takımın,
5. takımla da 10. takımın kardeş olmasını öneriyorum..

karar defterinde de aynı satırdalar zaten

Bildirim ve düzeltme sona ermiştir.

Not: Akrebim, standart fontu pembe olan biri olarak renk düzenlemesi yapmana koptum..

Sorma zuzum yaa sonucu görünce ben de koptum hatta dedim şimdi bilmeyen biri dicek pembemi yapıcaz ve o biri çıkmış zati dedim ben hiç karışmasamıydım ama dayanamadım işte yardım olsun diye şeettiydim

Ahh canım tamamiyle benim dalgınlığım kırk tane işi aynı anda yapmanın sonucu

aymudo ve cceylin sabitlerdi canım yanlarına yazmayı unutmuşum kusura bakma tatlım.. Şimdi sen yazınca farkettim

3. takımla 8. takımın,

Taraftar birbirlerine taliplerse nişan kurdelasını ben keserim..

Yardım meleği olduğunu bilmiyor muyum akrebim..
Ama sahiden çok güldüm ya.. Bir de başlık atmış renk düzenlemesi diye..
Ahh canım tamamiyle benim dalgınlığım kırk tane işi aynı anda yapmanın sonucu

aymudo ve cceylin sabitlerdi canım yanlarına yazmayı unutmuşum kusura bakma tatlım.. Şimdi sen yazınca farkettim
Hah sabitlerse mesele yok zaten.. Kilo bildirmedikleri halde boş yazıldıysa karışıyor biliyorsun.. çünkü; bir sonraki etapta bölmemiz gerekiyor..
Ben kendi listeme sabit diye not alıyorum canım.. Hızlı cevap için teşekkürler..

Başladığından bu yana 1.303 kişiyi ağırlayan Cuma Zayıflama Yarışması bugün 6 yaşında!

Sağlıkla ve keyifle zayıflayarak daha nice yıllara!

Son düzenleme:

Uff yaaa

Ee o zaman 2. takıma gelmeden bitecek misafir olma süren.. Uff hem de çook uffffff yaa

Başladığından bu yana 1.303 kişiyi ağırlayan Cuma Zayıflama Yarışması bugün 6 yaşında!

Sağlıkla ve keyifle zayıflarak daha nice yıllara!

Tam anlamıyla şoktayım bu saatte bu pasta... bu şekilde gözüne gözüne sokulmazki canım

Pasta dilimlendi hemen hayalimde ve dilimlerken farkedildi aaa altııı,:125: aaa yıll, :125:aa yaşş:125::125::125::125:

Uff yaaa

Ee o zaman 2. takıma gelmeden bitecek misafir olma süren.. Uff hem de çook uffffff yaa
2.takıma gelmemek için değil de o kadar uzamasını istemiyorum bu sürecin.. :111:
Ama tabii niyet bu..
"Gerçek" ne olur, onu bilemem..:18:

İyi ki pastayı mumuyla birlikte lüplemeden farketmişsin yani..

Nice yillara o zaman,daha kimleri agirlayacak kimbilir,sende daha ne dualar alacaksin püsküüt..
Pasta yerine salataylami kutlasaydik acaba,nede olsa zayiflama yarismas

Son düzenleme:

Neyseki sonradan farketmissin.:13:Bizede kaldimi acaba ucundan:18:

ne güzel yazmışsın canım
ellerine sağlık

gönülden kutluyorum seni
azminin devam etmesini diliyorum
ayrıca takipteyim seni kilolarımız yakın hedeflerimiz aynı ne güzellll

3. takımla 8. takımın,

benim için de uygundur canım

Şahitlerin huzurunda 5. ve 10. takımı kardeş takım ilan ediyorum. :123:

Allah mesut etsin

6 sene
nice yaşlara olsun
emeğin çok püskütcüm emeğine ellerine sağlık
Nice yillara o zaman,daha kimleri agirlayacak kimbilir,sende daha ne dualar alacaksin püsküüt..
salata da iyi fikirmiş hani

Kendi güzel, yüzü güzel, gönlü güzel kilolu kadınların umudu ve mutluluğu olacak daha nice nice 6 yıllar diliyorum. Başta püsküüt olmak üzere emeği geçen, yüreği değen herkese teşekkür ediyorum.

Sağlıklı ve mutlu günler :)))

Teşekkürler...

Kutlamamız bari pastayla olsun!

Yeşillik yemekten gına geldi hepimize, diye tahmin ediyorum.. :111:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…