Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bizim takımda hedefine ramak kalmış bir arkadaşımız buralardan kopmak istemediğini söyledi ve mezun olsada takım kaptanlığı yapmak sitediğini belirtti...
Yani kapanan takımlardan birisini tekrar aktif ederek kaptanlık yapmak istiyor bununla ilgili bilgi almak istiyoruz senden...
Olabilirmi ?
Olamazmı ?
Nedenleri felan..
Bilgilendirirsen seviniriz...

Tabii ki oluyor.
Hatta şu anda 13. takımda aynen böyle bir durum var.. :KK34:
Takım sayısına gelince üst sınırım 12.
Yani şu anda hala açığımız var.
Aktif olmayan takımlardan seçtiğiniz herhangi birinden devam edilebilir.

Arkadaşlar şu anda hangi takımdı hatırlayamıyorum.
Zamanında benden bir istekte bulunmuştu.
Takım kararlarını, takım mesajının ilk başlığına yazmamı istemişti.
Ancak sözkonusu topiği ben açmadığım için ilgili değiştirmeyi yapamamıştım.
Şu anda yapabilirim.
Hangi takımsa, kuralları ile birlikte yeniden bana özel mesaj göndersin lütfen.

Kızlar,
Karar defterinde artık güncelleme yapmıyorum.
İlettiğiniz değişiklikleri son mesaj üzerinde editliyorum. Aklınızda olsun.. Güncelleme yok diye yapmadım sanmayın yani.. :KK34:

İşlem tamam kadiscim..

Melek olma kapasiteniz oldukça gelişmiş :KK69:

Hayırlı olsun şekercim benim :KK16::KK16::103:

Melek olma kapasiteniz oldukça gelişmiş :KK69:

Hayırlı olsun şekercim benim :KK16::KK16::103:

Akrebim teşekkürler.. Ancak eskisi gibi geniş kapsamlı değil moderatörlüğüm.. Zaman ayıramayacağım için sadece diyet grupları sayfamızda geçerli.. Yeni açılan konularla mücadele etmek için başka yol bulamadım.. :KK34: Farkındasınızdır mutlaka, yeni konu açılıyor, uyarı yazıyorum haal paylaşım devam ediyor.. Baktım kafayı sıyıracam çözümü böyle bulduk.. :KK37:

Yolunda gitmeyen durumlar olursa haber verin lütfen.. Gözümden kaçabilir.

Akrebim teşekkürler.. Ancak eskisi gibi geniş kapsamlı değil moderatörlüğüm.. Zaman ayıramayacağım için sadece diyet grupları sayfamızda geçerli.. Yeni açılan konularla mücadele etmek için başka yol bulamadım.. :KK34: Farkındasınızdır mutlaka, yeni konu açılıyor, uyarı yazıyorum haal paylaşım devam ediyor.. Baktım kafayı sıyıracam çözümü böyle bulduk.. :KK37:

Yolunda gitmeyen durumlar olursa haber verin lütfen.. Gözümden kaçabilir.

Farkında olmazmıyım şekercim o kadar çoğalmıştı ki alakasız konu açmalar.. Süper olmuş süper :KK9:

Tamam çukulatalı, püsküütlü, komtanımmm :KK54::KK54::KK54:

Canım benim hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum. Burda verilebilecek en güzel hediyeyi verdiniz bana. Hepinizi ve takımımı çok seviyorum. :KK16:Sonsuz teşekkürler hepinize:KK16::KK71:

Çok teşekkür ederim Püsküüt'çüm güzel düşüncelerin için:KK16:

kaptancım biz de seni çook seviyoruz :KK16: bir an önce aramıza dönmeni bekliyoruz :KK19:

305. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kaynak: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-803.html#post29971082
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
281.etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur. İşlem her etap güncellenecektir..

7. TAKIM
1) Akabe' nin yarışmaya giriş kilosu: 143,10
Tartı değişimi kaynaklı 7 kiloluk artış sonrası giriş kilosunu 150,10 olarak düzelttim. Bilginize.

2) anşaaa'nın izin sonrası kaydını yaparken dikkatimi çekti. Hedef kilosu belirtilmemiş. Bireysel derecelendirmede 2. olan arkadaşımıza gün gelir de sırf hedef belirtmedi diye karne hazırlamamayı kendime yakıştıramadım doğrusu… Bir zahmet hedef belirtin lütfen.

3) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

13. TAKIM
13.Takım üyelerinden buseb mezun oldu. :KK19:
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-38.html#post29980679

ETAP BİRİNCİSİ :KK71: :nazar:
Yarışmamız 305. Etap birincisi 7. Takımdan paşam6405 arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

karnemi gördüm, pek sevindiiim :KK16: teşekkür ederim, eline sağlık püsküütçüm :KK54:

Püsküüt'cüm mid_night_sun nickli takım arkadaşımız, hamiş kalmak istiyor ve diyetisyeni 65 te durmasını söylemiş. 60 olan hedefini 65'e indirebilir miyiz acaba? şuan kilosu 75 :KK31:

ve bizim kadromuzda birkaç değişiklik var. dont panic izine ayrıldı, takım kaptan yardımcılarımıza beni ve limonlubrokoli arkadaşımızı yazabilir misin acaba :KK31:

teşekkür ederim :KK16:

Püsküüt'cüm mid_night_sun nickli takım arkadaşımız, hamiş kalmak istiyor ve diyetisyeni 65 te durmasını söylemiş. 60 olan hedefini 65'e indirebilir miyiz acaba? şuan kilosu 75 :KK31:

ve bizim kadromuzda birkaç değişiklik var. dont panic izine ayrıldı, takım kaptan yardımcılarımıza beni ve limonlubrokoli arkadaşımızı yazabilir misin acaba :KK31:

teşekkür ederim :KK16:

Her ikisi de tamamdır busebcim.. :KK34:

Püsküüt ben sana özel mesajla takim kurallarini göndermistim,haber alamadim senden,mesaj mi gelmedi,yoksa yogunmusun.:44:

Takım kaptanı arkadaşlarıma bir şey danışmak istiyorum..

Kızlar şu anda 61,5 kiloyum. Hedefim 57-58. Az bir kilo kaldı. Ama motivasyon sallantılı..

Öncelikle kendime sonra da başkalarına da faydam olsun diye acaba bir takım mı açsam diye düşünüyorum.. Ama bir yandan da gerekli sorumluluk için gerekli zamanı ayıramamaktan da çekiniyorum.

Ne yapsam bilemedim..

Aklıma gelen en kaçamak fikir şu:

Beş kişiyle başlayan bir takım kurayım.. Bir süre nasıl gidiyor bakayım, zorlanırsam arkadaşları herhangi bir takıma geçireyim? Takımda bu sürede iyi bir sinerji oluşursa, kaptan adayı da çıkarsa takım kendi kendini de idare edebilecektir zaten..

Korktum ben yahu! Hep derim ya bu yarışma kaptanlar sayesinde var diye.. Ve ben hiç kaptan olmadın hayatımda.. Kendime mi yanayım yoksa aday üyelerin haline mi bilemedim.. :18: :KK60:

Sırf bu iki smiley in bile yan yana gelmesi manik-depresifliğimi ortaya koymuştur sanırım.. :KK53:

Neyse, fikirlerinizi alayım..

Not: Bugün buralardayım.. Yarın ve sonrasında Allah kerim.. Ufak bir ameliyata gireceğim yarın sabah.. Sonrasında hastanede bilgisayar durumum nasıl olur kestiremiyorum..

valla püsküüt senin takımanda olmak için can atacaktır herkes emin ol.. hatta dur bende geleyim yoruldum kaptanlıktan dinlenmiş olurum....

bu arada şimdiden Allah şifa versin

Kızlar şu anda 61,5 kiloyum. Hedefim 57-58. Az bir kilo kaldı. Ama motivasyon sallantılı..

Öncelikle kendime sonra da başkalarına da faydam olsun diye acaba bir takım mı açsam diye düşünüyorum.. Ama bir yandan da gerekli sorumluluk için gerekli zamanı ayıramamaktan da çekiniyorum.

Ne yapsam bilemedim..

Beş kişiyle başlayan bir takım kurayım.. Bir süre nasıl gidiyor bakayım, zorlanırsam arkadaşları herhangi bir takıma geçireyim? Takımda bu sürede iyi bir sinerji oluşursa, kaptan adayı da çıkarsa takım kendi kendini de idare edebilecektir zaten..

Korktum ben yahu! Hep derim ya bu yarışma kaptanlar sayesinde var diye.. Ve ben hiç kaptan olmadın hayatımda.. Kendime mi yanayım yoksa aday üyelerin haline mi bilemedim.. :18: :KK60:

Sırf bu iki smiley in bile yan yana gelmesi manik-depresifliğimi ortaya koymuştur sanırım.. :KK53:

Not: Bugün buralardayım.. Yarın ve sonrasında Allah kerim.. Ufak bir ameliyata gireceğim yarın sabah.. Sonrasında hastanede bilgisayar durumum nasıl olur kestiremiyorum..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hay Allah iyiliğini versin.. Gülmekten ölüyorum şu an. Senin yazdıklarını okudum ya, Allah Allah diyorum ben 61 kilo değilim ki. Bir kaç kere okuyunca senin yazdığını idrak edebildim. Kendim yazdım sanıyorum...

Ben şu an mezun olabilecek durumdayım hedefime 1 kilo kadar kaldı. 5 kişilik takım açmayı düşünüyordum. Seninle benzer psikolojilere sahibiz. Ben mezun olduktan sonra buralardan kopmamak istiyorum. En makulu bu olacak. 13. takımda olduğu gbi, geçen kaptanım JUJUm bahsetmiş zaten.. Benim sorum şu, takımla ne kadar deneme yapmam gerekiyor, herkes yeni üye olunca 2 hafta gibi bir bekleme sürem olacak mı? 11. takımı yeni konuyla sil baştan açabilir miyim yoksa bu sevdadan vaz geçip 10. takımı mı açayım?

Bu arada çılgın fikrini onaylıyorum. Üstüne bir de şöyle bir teklifle geliyorum, malum senin 3 kilo falan fazlan var. 2-6 hafta arası mühlet demek bu. O sorumluluğu alacak olmak bazen bana da acaba vaz mı geçsem dedirtiyor. Hele kaptanım kaptanlıktan bu kadar yorulmuşken. Beraber kuralım takımı.. Yani görünürde ben kaptan olurum (mezun olacağım için yarışamayacağımdan) sen de bana tecrübelerinle yol gösterirsin her hangi bir durum olduğunda. Sen yarışırken kaptan olursun, ben de mezunken. Isınırız, hafifleriz. :KK35::KK35::KK35: Takımı hiç boşuna dağıtmamış olursun böylelikle. Sen mezun olduğunda baktın ki ısındın, hevesin geldi yeni bir takım açarsın, fıstık gibi olur.. :nazar:

Bu arada kusura bakma kaptan arkadaşlara sormuşsun bir daha okuyunca fark ettim. :KK43:

Son düzenleme:

Ne yapsam bilemedim..

Okudum ve gözlerime inanamadim,sen takim acmaktan bahsetmissin.:KK9:
Bence süper olur,JUJU nunda dedigi gibi senin takima katilmak isteyenler daha fazla olacaktir,bide bakarsin alisip kaptanligi birakmazsin:KK37:

Cok gecmisolsun bu arada :KK16:

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hay Allah iyiliğini versin.. Gülmekten ölüyorum şu an. Senin yazdıklarını okudum ya, Allah Allah diyorum ben 61 kilo değilim ki. Bir kaç kere okuyunca senin yazdığını idrak edebildim. Kendim yazdım sanıyorum...

Ben şu an mezun olabilecek durumdayım hedefime 1 kilo kadar kaldı. 5 kişilik takım açmayı düşünüyordum. Seninle benzer psikolojilere sahibiz. Ben mezun olduktan sonra buralardan kopmamak istiyorum. En makulu bu olacak. 13. takımda olduğu gbi, geçen kaptanım JUJUm bahsetmiş zaten.. Benim sorum şu, takımla ne kadar deneme yapmam gerekiyor, herkes yeni üye olunca 2 hafta gibi bir bekleme sürem olacak mı? 11. takımı yeni konuyla sil baştan açabilir miyim yoksa bu sevdadan vaz geçip 10. takımı mı açayım?

Bu arada çılgın fikrini onaylıyorum. Üstüne bir de şöyle bir teklifle geliyorum, malum senin 3 kilo falan fazlan var. 2-6 hafta arası mühlet demek bu. O sorumluluğu alacak olmak bazen bana da acaba vaz mı geçsem dedirtiyor. Hele kaptanım kaptanlıktan bu kadar yorulmuşken. Beraber kuralım takımı.. Yani görünürde ben kaptan olurum (mezun olacağım için yarışamayacağımdan) sen de bana tecrübelerinle yol gösterirsin her hangi bir durum olduğunda. Sen yarışırken kaptan olursun, ben de mezunken. Isınırız, hafifleriz. :KK35::KK35::KK35: Takımı hiç boşuna dağıtmamış olursun böylelikle. Sen mezun olduğunda baktın ki ısındın, hevesin geldi yeni bir takım açarsın, fıstık gibi olur.. :nazar:

Bu arada kusura bakma kaptan arkadaşlara sormuşsun bir daha okuyunca fark ettim. :KK43:

:KK60: Ben de sana güldüm, ödeştik..
Bekleme süresine dair kuralımız yok. Her kaptan kendi takımına göre belirliyor bunu.. Üyelerin sinerjisi önemli.
Daha önce de konuştuğumuz gibi şu anda pasif olan takım topiklerinden istediğine devam edebilirsin. Kilitli 12. takımı da açabiliriz istersen.
Ben o kadar hızlı kilo vermiyorum.. Hele son dönemde alıyorum, veriyorum.. :KK60:
Öngöründen daha uzun sürecektir yani durum..
Benim kararsızlığımdan senin etkilenmeni hiç istemem.. Hele bir de yarışmacı olmak için "bekleyenler" i düşününce..
Sen, kendi aklındakini yap.. Bu arada ben bir köşede sakin sakin karar vereyim.
Belli mi olur belki takım açmam senin yarışmacın olurum.. :KK34:
Tekrar gönderdim,umarim gelmistir:18:
Aldım ve işlem tamam.. :KK34:
Okudum ve gözlerime inanamadim,sen takim acmaktan bahsetmissin.:KK9:
Bence süper olur,JUJU nunda dedigi gibi senin takima katilmak isteyenler daha fazla olacaktir,bide bakarsin alisip kaptanligi birakmazsin:KK37:

Cok gecmisolsun bu arada :KK16:
Ben de yazdıklarıma inanamadım zaten.. :KK53: :KK60:
Elimi taşın altına koymak çok cazip gelmiyor, ne yalan söyleyeyim..
Sadece kalan kilomu daha keyifli ve azmine inandığım bir ortamda nasıl verebilirim diye arayış içindeyim.. :KK56:

Son düzenleme:
:KK60: Ben de sana güldüm, ödeştik..
Bekleme süresine dair kuralımız yok. Her kaptan kendi takımına göre belirliyor bunu.. Üyelerin sinerjisi önemli.
Daha önce de konuştuğumuz gibi şu anda pasif olan takım topiklerinden istediğine devam edebilirsin. Kilitli 12. takımı da açabiliriz istersen.
Ben o kadar hızlı kilo vermiyorum.. Hele son dönemde alıyorum, veriyorum.. :KK60:
Öngöründen daha uzun sürecektir yani durum..
Benim kararsızlığımdan senin etkilenmeni hiç istemem.. Hele bir de yarışmacı olmak için "bekleyenler" i düşününce..
Sen, kendi aklındakini yap.. Bu arada ben bir köşede sakin sakin karar vereyim.
Belli mi olur belki takım açmam senin yarışmacın olurum.. :KK34:

Aldım ve işlem tamam.. :KK34:

Ben de yazdıklarıma inanamadım zaten.. :KK53: :KK60:
Elimi taşın altına koymak çok cazip gelmiyor, ne yalan söyleyeyim..
Sadece kalan kilomu daha keyifli ve azmine inandığım bir ortamda nasıl verebilirim diye arayış içindeyim.. :KK56:

her ne olursa olsun içim şimdi daha rahat.. eğer zorlanırsam iki takımı birleştirir tek püsküüt çatısı altında toplarız :KK60: :KK60: :KK60:

kızlar epeydır dogru durust kk ya gelemıyorum dolayısıylada olan bıtenı bılemıyorum lutfen bırı bana 13.takımın durumu neyse anlatabılırmı.?

puskut ınsallah onemlı bır durum yoktur ama yınede adı bıle soguk gelıyor amelıyat hastane vs.........
umarım allah yar ıle yardımcın olur cocuk varmı bılmıyorum ama rabbım bızlerın ve kuyruklu melek bulut beyın yuzu gozu hurmetıne senı carcabuk ayaga kaldırır.ben amelıyat olurken bır teyzem vardı bana hızır aleyhısselam yetıssın derdıne demıstı.bende sana aynı temennıdeyım.

alooooooooooooooooo hanımlar hepınız 3-5 kılodan bahsedıyorsunuz ben 8 den asagı vermek ıstemıyorum tombulluk avantajımı kullanıp takımda adımı gormek ıstıyorum lutfen

X