Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Teşekkürler.
beril konusuna değindiğin iyi olmuş.
Karar defterini sadece hafta sonları güncelleyeyim diye düşündüm ve not almıştım.
Ama mezuniyet talebini görünce, bu talep hala geçerli mi diye soracaktım.
Her işi zamanında yapmak bazen gereksiz olabiliyor. İyi ki güncellememişim haftaiçinde.

Bence de çok iyi düşünmüşsün. Sana iki iş çıkmamış olacak. Hafta içi düzetmiş olsaydın üzülürdüm sana zahmet verdiğim için

ben hikayemi paylaşayım mı püskütüm yoksa resmi açıklamanı bekliyeyim mi tatlımmmm?????

Kadis cim ben çok merak ettim paylaş bence biran önce çünkü sen bi süredir kilo veremiyordun nasıl oldu?

Püsküütcüm umarım karar defteri için geç kalmadım 13,takım kaptan yardımcısını dontpanic olarak guncelleyebilirmisin?

ben hikayemi paylaşayım mı püskütüm yoksa resmi açıklamanı bekliyeyim mi tatlımmmm?????

Ay koparttın beni kadiscim

"resmi" ne demek yahu? Burası neresi

Evet.. Resmi Gazeteyi az sonra yayımlıyorum. 3.maddenin 58. bendinde bu konuya dair yapacağım açıklamaları lütfen dikkatlice oku.
Bu haftaki beyanat için Obama dan fikir aldım. Gül meşgulmüş.

Az sonra.. Az sonra..

297. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
kaynak: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-764.html#post28986747
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

5. TAKIM
1) Üyelerinizden toplight için bilgi aktarıyorum:
Yarışma başlangıç bilgileri: 92 kilo / 11 Aralık 2009
Ayda bir hazırladığım bireysel sıralama listesinde bu bilgileri kullanacağım, bilginize.

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 9. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

13. TAKIM
1) 13.Takım üyelerinden beril77 mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-38.html#post29000176

2) 13.Takım üyelerinden lafraise mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-38.html#post29000129

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 297. Etap birincisi 8.Takımdan kadis arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

toplight diskalifiye olmuş... diskalifiye listesindede vardı...

bu hafta onun mesajını burada paylaştım itirazı olan varmı diye bir itiraz gelmeyince de takıma ekledim ... eklemeden önce sana sormuştum diskalifiye edildiği için yeni üye gibi mi başlatacağım diye...

acaba ben mi yanlış anladım ????

Söylediklerinin hepsinin farkındayım.. Geçerli olan durum bu zaten.
Ancak bu mesajı neden yazdığını anlamadım?

Juju cum sen doğru anlamissın yeni üye gibi işlem yapacaksın puskuutun dediği aylık siralama listesiyle alakali seninle bir alakası yok o listeye üye yarışmaya ilk başladığı şekliyle devam ediyor hep

nedense bu mesaj hep yanlış anlaşılıyor şimdi cepten yaziyorum detaylı aciklayamadim umarım bu kadarı yeterli olur

Laydcim bugüne kadar belki 50 kişiye açıklamasını yaptım bunun.. Ama olmuyo olmuyor.. Hatırlarsan kazene de bu nedenle şikayet etmişlerdi beni adı lazım değiller..

Bana bir akıl verir misin.. Nasıl anlatayım, nasıl yazayım ben bu durumu?

Aylık listenin altında var açıklama ama artık iyice eminim okunmuyor demek ki.

Ya da hiç belirtmeyeyim böyle bir şeyi etap listesinde geçsin, gitsin..

Durumlara sen şahitsin o yüzden sana soruyorum. Kimse, juju dahil yanlış anlamasın lütfen..

Bende onu düşünüp söylemiştim zaten sen ne zaman böyle bir açıklama yapsan anlaşılmıyor bende senin gibi düşünmüştüm. Bence sen etap değerlendirmelerinde bu konudan hiç bahsetme zaten ilgilenen dikkatini çeken bir üye olursa o zaman gerekli açıklama yapılır. Aslında o zamanda sorun yoktu ama nedense basmadı kafaları

Doğru söyledin..

"İlgilenen" olursa açıklaması yapılır.

Aylık bireysel sıralama listesindeki açıklamanın da rengini kırmızı falan yaparım. Yıllardır aynı açıklama ile yayımlıyorum listeyi. O yüzden sorulunca ben de anlamıyorum her defasında.. Hala mı diyorum yani..

Tamam o halde.. Etap listesinde bundan gayrı bu konu geçmeyecek.

Arkadaşlar bu haftanın bireysel sıralama listesinde bir hata olmuş 2. 13. takımdan 2.91 ortalamayla 48to38 olması gerekiyordu. Affınıza sığınarak değiştiriyorum listeyi:26:

Arkadaşlar bu haftanın bireysel sıralama listesinde bir hata olmuş 2. 13. takımdan 2.91 ortalamayla 48to38 olması gerekiyordu. Affınıza sığınarak değiştiriyorum listeyi:26:

farkretmemisim cnm,demekki acele is yaptinm i böyle oluyormus
sana zahmet olacak

Kadis cim ben çok merak ettim paylaş bence biran önce çünkü sen bi süredir kilo veremiyordun nasıl oldu?
oldu tatlım işte
biraz dieyt moduna geri döndüm dieyeyim.

küstüm ya
banane yaaaaaaa

sen başkansın ya canım
ilan et ki şanım olsun demi yaaa

ben nasıl biirnci oldum
ve 2,9 kilo verdim?

diyet ve yürürüyüş yaptım desem

2 hafta iş yoğunluğundan dikkat edememiştim dolayısıyla aldım kilo
bu hafta biraz dikkat ettim bir saat de yürüdüm
bir de beyinciğime hadi kilo ver bakalım dedim

sabah hafifi bir kahvaltı
bir dilim ekmek bir yumurta gibi
öğlen meyve
akşam da 3-4 kaşık yemek çorba
böyle
kaçamak yok
güzel bir haftaydı benim için

Kanayan yaraya parmak basmış gibi hissettim kendimi....

Olayı ben farklı anlamışım sonrasındaki konuşmalardan anladığım kadarı ile... Uzun bir aradan sonra döndüğümden olsa gerek bilgilerimi tazelemem bu gibi durumlarla oluyor... Elimden geldiğince karar defterini vs takip ediyor okuyorum ama bireysey sıralama aklıma gelmemişti... Gerekli açıklamalar için teşekkür ederim.. püsküüt... LAydLiNe...

kadisçim harikasın tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…