Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

uff özür kalisim ya sınav var yarın birgün kastım kendimi iyice görmedim düzelttiğnizi teşekkürler

OYLAMADA SON DURUM

Öneri Linki için tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=13390377&postcount=428

Gelen Cevaplar:
2. Takım : EVET
3. Takım : EVET
4. Takım : EVET
5. Takım : EVET
6. Takım : HAYIR (Yeni bir önerisi var)
7. Takım : EVET
8. Takım : HAYIR
13. Takım : HAYIR
14. Takım : ?

Önemli Açıklama: Bir önerinin kabul edilebilmesi için mevcut takım sayımız 9 olduğuna göre 6 takımdan EVET oyu alması gerekiyor. Şu andaki durumda 5 Evet ve 3 Hayır oyumuz var. Henüz kararını verememiş/vermemiş 14. Takımdan gelen oy kararı belirleyecektir.

14. Takımın neden böyle davrandığını ben anlayamıyorum.. Daha önce de paylaşımda takımlarına yönelik soru sormuştum cevap veren olmadı..

Şimdi merakla bekliyorum, acaba bu mesajı okuyan "herhangibir" 14. Takım üyesi olacak mı? Ha'di her beraber merak edelim.. yerimseniben

püsküütüm gözünden kaçtı sanırım 460.mesajda aynalar evet yönünde oy kullandıklarını belirtmişler cnm bnm

ama ben daha önce EVET diye oyumuzu kullanmıştım. haksız bir suçlama olmuş mafoldumben

aynalar üzülme cnm ya püsküüt yoğun sanırım insanlık hali bir hata olmuş

BU BİR ÖZÜR MESAJIDIR :çok üzgünüm:

Aynalarcım öncelikle senden ve 14. Takımın diğer üyelerinden ÖZÜR diliyorum..

Zaliminin numarasını vermesi sayesinde mesajı da şıpadanak buldum..

HAKLISIN.. ve gerçekten ÖZÜR diliyorum...

Ve affedilmeyi talep ediyorum.. a.s.

Bu bana ders olsun.. Mesajları iyice kontrol etmeden bir daha böyle birşey yapmayayım...

OYLAMADA SON DURUM

Öneri Linki için tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=13390377&postcount=428

Gelen Cevaplar:
2. Takım : EVET
3. Takım : EVET
4. Takım : EVET
5. Takım : EVET
6. Takım : HAYIR (Yeni bir önerisi var)
7. Takım : EVET
8. Takım : HAYIR
13. Takım : HAYIR
14. Takım : EVET

SONUÇ

Öneri 6 EVET oyu ile KABUL edilmiştir. Bundan sonra uygulama önerideki gibi olacaktır.

Yarışmaya KİLO VEREREK geri dönen arkadaşların verdiği kilo, yarışmadan ayrı kaldıkları süreye (hafta) bölünecek ve verdiği kilo haftalık olarak hesaplanacak, dönüş haftasında da bu şekilde gösterilecektir. Bu tip durumlarda yanına not düşmeyi unutmayın ki, hatalı bildirim sanılmasın..

Ben şimdi karar defterini de düzenleyeyim..

Yeni bir uygulama.. Alışmak zaman alabilir.. Ne olur ne olmaz diye siz bu tip durumları listeden önce paylaşım alanına yazık ki birlikte hesaplayalım.. Böylece herkes için de örnek teşkil ederi sistem kafalara iyice oturmuş olur..

x. takımın kaptanı olarak okudum:roflol::roflol:

tamam tamam sulandırmıyım ortalığı :roflol:ama böyle yazılması istenmiş ben napimmmaklinialirimsmile

5. takım kaptanı tarafından okunmuştur...

1.takım kaptanı olarak okudum :)
teşekkürler püsküütüm bi de, şekerlik ünavnına yine layık olmaya çalışacağıma.s

1.takım kaptanı olarak okudum :)
teşekkürler püsküütüm bi de, şekerlik ünavnına yine layık olmaya çalışacağıma.s

Sen benim için bir kere "şekerlik" oldun öyle de kalırsın şekerlik.. yerimseniben

He-e kafama balyoz indirirsen o başka :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…