Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

teşekkür ederim şekercik sanırım bizim takım ilk üçte hemen bakıyorum

senin de ellerine sağlık kuşum

pardon bilmiyordum

buraya yazayım o zaman.bizim takımın yüzdesi yanlış

sonıuç larda değişmiş yüzdeniz.....

.3.nün 7.takım olması gerekmiyormuyduu.....

akrep gözünden kaçmış olabilir mi bireysel derecelerde 13. takımdan Betüld ( 69.3 / 66.9 / 2.4 / 3.46 %) adlı arkadaşımızın yüzdesi bu şekilde.
evet canım gözümden kaçmış düzelttim az önce..

lütfen burda paylaşalım sorun olursa..az önce sonuçlara bakmaya gittiğimde tesadüfen gördüm ama burda olunca hemen farkederiz şekercik..teşekkür ederim dikkatin için

evvettt 1. olmuşuz

kilo veren dereceye giren takım ve arkadaşları tebrik ediyorum hepimiz harikayız

bu hafta her takim MASALLAH cok güzel yüzdeler cikarmis,
HERKESI tebrik ederim

Teşekkür ederim akrep ilgilendiğin içinnn ..

selam arkadaşlar.dün akşam çıkarken yazmıstım.bizim takımın yüzdesi %61. 2. olarak görünüyoruz bu hafta %70 le.ama yüzdesi bizden yüksek olanlar var.düzeltilmemiş sanki.yada ben mi yanlış görüp anlıyorum bilemedim

lütfen görüşlerinizi bildirirmisiniz

1. takım EVET /HAYIR
2. takım EVET
3. takım EVET /HAYIR
5. takım EVET /HAYIR
6. takım EVET /HAYIR
7. takım EVET /HAYIR
8. takım EVET /HAYIR
9. takım EVET /HAYIR
13. takım EVET /HAYIR
14. takım EVET /HAYIR

canım kırmızıgül sanırım takımdan ayrılanları toplama katmıyor...öyle olunca %70 oluyor sizin liste...
ben de katmıyodum eskiden ama püsküüt bi ara katılacağını yazmıştı...
diskalifiye olan, izne ayrılan, mezun olan vs listede olan herkesin toplama katılacağını bildirmişti...

ben 6. takıma not bırakayım yeni kaptan bildirir düşüncelerini...
ama artık son zamanlarda çoğaldı bu diskalifiyenin de bi anlamı kalmadı...
ha bana diceksiniz ki sen neden aldın...
ben kişi kendi diskalifiye olmadığı için takım kapanıp ceza aldıkları için kabul etmiştim..

o zaman ikinciliğin tadını çıkartabiliriz

canım dogru söylüyorsun.dediğin gibi bir anlamı kalmıyor.diskalifiye olma caydırıcı bir unsur.

fakat bu arkadaşımızın da şevkini kırmak istemiyorum.çok hevesli.yeme düzeni yoktu.elinden geldiğince onu düzeltmeye çalışıyor.spor salonuna yazılmıs hergün gidiyor.takıma uyum sağladı.

ama tabiki son karar sizlerin

kizlar kusura bakmayin..cuma iste cok yogundum..listeyi hazirlarken sifreleri felanda goremiyordum bende akrap ablamin gecen hafta yaptiigi listeyi alintilayim sonuclari eklemistim ama nasil olduysa sonuclarda hata yapmisim simdi tekrardan yaptim listeleri..kusura bakmayin

lütfen görüşlerinizi bildirirmisiniz

1. takım EVET /HAYIR
2. takım EVET
3. takım EVET /HAYIR
5. takım EVET /HAYIR
6. takım EVET /
7. takım EVET /
8. takım EVET /HAYIR
9. takım EVET /HAYIR
13. takım EVET /HAYIR
14. takım EVET /HAYIR

yeni bir arkadaşımız eklendi 6. takıma
bademlikurabiyebaslangic kilom 77,5
hedefim 60.
boyum 171.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…