Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ÖNERİ=6. takım olarak bayram haftasında bildirim yapılmamasını rica ediyoruz...
1. Takım Kabul
2. Takım Kabul
3. Takım Kabul/Red
4. Takım Red
5. Takım Kabul/Red
6. Takım Kabul
7. Takım Kabul
8. Takım Kabul
9. Takım Red
10. Takım Kabul/Red
13. Takım Red
14. Takım Kabul/Red

4. takım olarak bildirim yapılsın diyoruz bu sekilde bayramda daha az yanlıslar yaparız telafisi daha kolay olur..

arkadaşlarr bu saatte gelebildimm...oğlum hastaydi..2 gündür doktordaydımm..bildirim vakti gecmiş sanırım.....biz grupra 6 kişiyizz 2 kişi izinli 2 kişi doğru dürüst girmiyo
sadece suhan diye bir arkadaşımız düzenli paylaşımda bulunuyorr...yeni kişiler almaya calıştım ,elimden geleni yapmaya calıştım ama olacak gibi değill..kime ne söylicem kime başvurcam bilemeiyorumm..takıma bişey söylemek istemedim yeni gelenlerin motivasyonunu bozmak istemedimm..püsküte mi söylicem kime..söylemeliyimm ben takımı bırakıyorumm..özel sebeblerden daha fazla ilgilenemicemm..benimde kilo sorunum var beni kim motive edicekk takımda kimse yokk..ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorumm 2 tane cocuğummvar cocuklarımı aksattım burası için ama artık devam edmiyorumm boşa kürek cektiğimi düşünüyorumm ,..bi kaç gün öncede yazdım bunları kimse cevap vermedi...ardık ben yokumm .ilk baştan 3. takıama katılmak bi hataymışş..ilk haftalar güzeldi hersey ama daha sonra suanki durumdan pek bi farkı kalmadı.hepinize başarılar dilerimm...

Karanfilcim önceden listeyi yapamayacağını söyleseydin en azından uygun olan birimiz listenizi yapardı.
Zaman zaman her takımda olan durumlar bunlar.
Bazen kimse yokken olursun takımda.
Önemli olan motive etmen takım kaptanı olarak.
Yavaş yavaş yeni üyeler gelir.
Sohbet hızlanır derken durumlar düzelir.
Bir bakmışsın ki motive dolu bir takım.
Tercih tabiki senin ama bunu takıma bildirmelisin, eski kaptan sana bırakmış sonuçta kaptanlığı sen de durumu bildirirsen en azından listeler yapılırken takım arkadaşların kendileri hallederler.

canımm bir kaç gün önce buraya yazdım kimse cevap vermesii..bugun ise kasıtlı olarak bildirim yapmamazlık yapmadım ..dediğim gibi oğlu hasta 2 gündür hastaneye gidip geldi ..az önce müsait olabildimmm....ben takıma kaptan olmayı kendm istedimm ama bir gelişme olmaması beni artık sıkıyorr...takımdaki arkadaşların kilo sorunu benim ki gibi büyük değil..ben 30 yaşına gelmiş 40 kilo fazlası olan biriyim..yolum cok uzun bu zaman kadar 103 den 93 düşerek 10 kilo verdim ama cok yıprandımm..takımımım için severek emek harcadım ama daha fazla yapamıyorumm..keşke hersey daha güzel olsaydı...

ne kadar cok caba sarf ettigini görüyorum, gercekten cok üzüldüm senin adina.:26:

Hanımlar kusura bakmayın bayram alışverişine çıkmıştım takip edemedim buraları..

sanırım 5. takımın listesiyle ilgili bir sorun olmuş ama ben listeyi vermiştim..neyse ki hallolmuş...

kilo veren herkesi tebrik ederim

Hayırlısı olsun karanfilcim.
Umarım takımınız için de senin için de her şey çok güzel olur.
Oğluna da geçmiş olsun umarım bir an önce iyi olur.

1. Takım Kabul
2. Takım Kabul
3. Takım Kabul/Red
4. Takım Red
5. Takım Kabul/Red
6. Takım Kabul
7. Takım Kabul
8. Takım Kabul
9. Takım Red
10. Takım Kabul/Red
13. Takım Red
14. Takım Red

1. Takım Kabul
2. Takım Kabul
3. Takım Kabul/Red
4. Takım Red
5. Takım Kabul/Red
6. Takım Kabul
7. Takım Kabul
8. Takım Kabul
9. Takım Red
10. Takım Kabul
13. Takım Red
14. Takım Red

1. Takım Kabul
2. Takım Kabul
3. Takım Kabul/Red
4. Takım Red
5. Takım Kabul
6. Takım Kabul
7. Takım Kabul
8. Takım Kabul
9. Takım Red
10. Takım Kabul
13. Takım Red
14. Takım Red

5. takım çok boş kaldı ama biz genel olarak bildirim yapılmamasından yanayız..acil çıkmam lazım paylaşım alanında yazmama gerek var mı bilmiyorum canlar iyi geceler

5. takım bizim takıma not bırakmış...
7 kabul oyuyla öneri kabul olmuştur...
son söz tabi herzamanki gibi Püsküüt'ün...

Genel bir Açıklama:
Mezun olan kişinin listeye katılıp katılmaması durumuyla ilgili görüşmeler olmuş.
Bugüne kadar yapılan uygulama özetle şudur:

İster mezun olsun, ister izne ayrılsın, ister kilo bildiriminde bulunmasın, isterse de yarışmadan ayrılsın... ne olursa olsun özetle listede kişi isminin yanına bu açıklamalardan herhangi birini yazıyorsak o kişi o etapta listede olur arkadaşlar. Bunun farklı bir uygulama biçimi yoktur.
Çok net bir konu olduğunu düşünmekteyim.
Listeye sözkonusu kişi için şöyle oldu böyle oldu diye not düşüyorsak, o kişinin aldığı/verdiği/bildirmediği X kilosu ilgili etabın listesinde yer alır ve toplama mutlaka ama mutlaka dahil edilir.

Gelelim 1.takımın durumuna.. burada "istisna" bir durum oldu.
Açıklamam shrvyz adlı üyeyi kapsamaktadır.
Bu üye 228.etapta mezun olmak istemiş ve listeye de bu not düşülmüştü. Ancak karne alma yüzdesini yakalayamadığı için karnesini hazırlamadığımı ilettim. Yani aslında 228. etapta gitmiş oldu shrvyz.
229. etapta aynı üye için kendi isteğiyle ayrıldı notunu düşünce de işler karıştı sanırım.

Arkadaşlar.. siz "mezun olmak istiyor" yazarsınız. O üyenin işi biter. Ben karne almaya hak kazandıysa hazırlarım. Hak kazanmadıysa paylaşım alanına durumu açıklayan mesajımı mutlaka iletirim.
Karne alıp almaması yarışmadaki durumunu değiştirmez. Kendine göre mezun olup gitmiştir. Karne alarak veya almayarak..

maibeyazcım ne güzel yaptınız bu işi.. Oylamanızı yaptınız, toparlamasını yaptınız..

Unutmayın ki; Son söz sizindir.

Bu yarışmanın çatısını zamanında ben kurmuş gibi görünsem de işlerliğini sağlayan, can katan sizlersiniz.. O nedenle de yeri gelmişken bir kez daha rica ediyorum.. lütfen olayları kendi aranızda çözün, kural değiştirin, yenisini bulun.. benim "son söz söyleyen" diye bir mevkiim yok.. kurallarla ilgili bir anlaşmazlık olduğunda yorum yapmaya çalışıyorum hepsi bu..

Kaptanlığı zaten yeni devralmıştınız yanlış hatırlamıyorsam..
Bana mesaj yazmışsınız ama.. burada yardım edecek ya da öneri sunacak kişi ben değilim. Çok da efektif değil çünkü haftada bir kere o da mecburen giriyorum KK ya.
Takımda kaptanlık edecek kimse yoksa kardeş takımınızla konuşun. Paylaşıma yazmışsınız kimse de ilgilenmemiş.
Ozaman kapatırsınız takımı..Takımdaki arkadaşlar arasında yarışmaya devam etmek isteyen varsa da başvuru topiğine mesaj yazabilir ve başka bir takımın onları davet etmesini bekleyebilirler..
Başka diyecek/önerecek bi'şeyim yok benim, kusura bakmayınız.
Yolunuz açık olsun.

püsküütcüm merhaba..

4. takımdan yeni üye tugba_8424 ün hedefi 70 bilgilerine canım..

Pardon canım, az önce görmemişim bu mesajını.. Tamamdır, listeme ekledim..

selam olsun püsküütüm , özledim eski dostları ...

Sen de hep özlenen olacaksın aebenim, benim hassas böreğim..
Ne günler geçirdik şuralarda..
Mayıs 2007 de geldik.. Siz birer birer gittiniz..
Ben hala nöbetteyim..

Kapanmasın lütfen. Keşke zamanım olsaydı da ben devam edebilseydim kaptanlığa. Ama okulum başladıktan sonra bilgisayara dokunmaya bile zamanım kalmadı. Ben de takımı karanfill83 adlı arkadaşıma emanet ederek ayrıldım. Ama o da yapamamış. Bu takım benim bebeğim gibiydi, sürekli ilgilenirdim her detayıyla. Şimdi kapanırsa bebeğimi kaybetmiş gibi olacağım. Şu anki durumu görünce boğazıma bi yumru yapıştı çok üzgünüm.. İnşallah bir gönüllü çıkar kaptan olur da takımı düzeltir tekrar. Ama hiç umutlu değilim nedense. O takımda kimsenin kaptanlığı yapabileceğini sanmıyorum. Elden bir şey gelmemesi ne kötü...

canım ben takımınıza mesaj bıraktım kardeş takım olarak elimden gelen yardımı edeceğimi söyledim ama mutlaka bir kaptan olması lazım kimseden cevap çıkmadı malesef

canım ben takımınıza mesaj bıraktım kardeş takım olarak elimden gelen yardımı edeceğimi söyledim ama mutlaka bir kaptan olması lazım kimseden cevap çıkmadı malesef

Evet cevap çıkmaz biliyorum. Herkes çekiniyor çünkü. Yani takımdan birisi çıksın sadece cuma sabahı girip bildirim yapsın ona da razıyım. her gün girip ilgilenmese de olur. Yeter ki takım kapanmasın çok üzülürüm.

ben de çırpınıyorum bazen üst üste bişeyler çıkıyo ama müsait olduğum sürece takıma yardım etmeye çalışırım..bildirimlerde falan..aklınızda bulunsun yani.

ben de çırpınıyorum bazen üst üste bişeyler çıkıyo ama müsait olduğum sürece takıma yardım etmeye çalışırım..bildirimlerde falan..aklınızda bulunsun yani.

çok teşekkür ederiz sizin gibi insanlar sayesinde takımımız ayakta durdu şimdiye kadar. çok yardımsever üyeler var hepsinin yüreğine sağlık. çok uzun zamandır düzene oturmadı takım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…