Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

6. Takımdan esperenzaa 19 haftada 19,1 kilo vererek mezun olmuştur.

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.
Çok çok teşekkür ederimEllerine sağlık.
Bi ellerine sağlık daha
Etap işlerini bitirdim.
Artık tatil zamanı.

Yarın itibariyle 5. ve 6. takımın analizlerine başlayacağım.

Kalın sağlıcakla.
Takım analizlerini merakla bekliyorum sıra bize yaklaştıkça daha da heyecanla bekliyorum.
Son olarak bir maşallah diyelim sevgili Bahar sana
Eline sağlık canım

esperenzaa Seni de tebrik ediyorum canım harika bir iş başarmışsın
Çok çok teşekkür ederim canım Sıra geldi korumaya bakalım.İnşallah başarırız canım.

Koruma için bir topik açacağım akşama seni de beklerim , deneyimlerimizi paylaşırız

Eline sağlık
Aaaaaa süpermiş haberim yoktu o zaman ev sahibi ben olayım. Yaşasın yeni topiğe ihtiyaç kalmadı. Akşama dükkanı açarım o zaman Çok teşekkür ederim hatırlatma için
Bende bu topigi söyleyecektim çok güzel bir topik ama kimseler uğramıyor ne zamandır ben bir türlü oraya ulaşamasam da hep takip ederdim zamanında

Aaaaaa süpermiş haberim yoktu o zaman ev sahibi ben olayım. Yaşasın yeni topiğe ihtiyaç kalmadı. Akşama dükkanı açarım o zaman Çok teşekkür ederim hatırlatma için
Akşama dükkanı aç,iyice havalandır ben de gelirim kesin canım
Eline sağlık

Bende bu topigi söyleyecektim çok güzel bir topik ama kimseler uğramıyor ne zamandır ben bir türlü oraya ulaşamasam da hep takip ederdim zamanında
En kısa zamanda ,orada olursun inşallah.

Ellerine ve emeğine sağlık Baharımmmm

Teselli ödülümüzü de aldık şükür
Cidden bu liste insanı en azından herşeyin bitmediğine inandırıyor İnşallah hep daha iyi dereceler görürüz hepimiz

Etap işlerini bitirdim.
Artık tatil zamanı.

Yarın itibariyle 5. ve 6. takımın analizlerine başlayacağım.

Kalın sağlıcakla.

Hadi gözün aydın diyeceğim ama Tatil başlamadan bitmiş
Valla bende heycan yapmaya başladım sıra bize yaklaştıkça köprüden önceki son çıkış gibi olacak ama şu benim kızlara az gaz vereyim de bari analizi bir tık daha iyi hale getirelim o arada
Gerçi Ramazana deng gelince biraz zor olacak ama ben Kelebeklerime güveniyorum

Saygılar

Birazdan acil bir durum için Köye gidiyorum hani olurda kaptanlar için bir durum olurda cevap yazamasam kusura bakmayın
Kılıçımı kuşandım yola çıkacağım birazdan Dualarınızı esirgemeyin sonu hayırlı olacak bir iş olur inşallah

banucum mesele nedir bilmiyorum ama sen varsan hayırlı olur inşallah onu diliyorum sana

Sevgili kaptan arkadaşlarım ve seaBahAR 29. tur 7. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Haftaya 29. tur tamamlanacaktır. 2. takımın 2 adet sarı kartı var ceza almamak için son şansları @akrep33 kaptanım hatırlatayım dedim
10. takımın da 1 sarı kart 1 notası var moni kaptanım aman dikkat edin bu hafta sakın haa baraj altına üşmeyin
keyifli bir hafta diliyorum bütün yarışmacılara

Ellerine sağlık kaptanim

Eline sağlık canım.

Konu hakkında açıklamam şöyle püsküütüm.

*Birkaçı aniden ortadan kaybolanlar ve hala haber alamadıklarımız.
*Yine birkaçı sağlık sebebi vb. sebeplerden zorunlu izne ayrılanlar.
*Diğerleri tatil, yoğunluk vb. sebeplerden izne ayrılıp, kilo aldığı için, yetersiz paylaşımdan ya da yoğunluklarının devam etmesi sebebi ile listeye dönemeyenler.

Ve takıma yeni üye alımı için zamanlamanın uygun olmadığını düşünüyorum. Ramazan, bayram ve yaz tatilinin peşpeşe gelmesi sebebi ile paylaşım eksikliği ve kilo bildiriminin aksaması sorunlarının yaşanacağını düşündüm. İzinli ve kaçak üyelerimin de listeye dönme ihtimali var.

Son düzenleme:
Eline sağlık kaptaniçem.
Uyarın için teşekkür ederim.
Ah ahh...

Ben son üyelerin hepsini topladım Moni kaptanım. Hatta diğer takımlarda ihtiyaç yok açıkta kalmasınlar diye fazladan çağırdım. Ama düşündüğün gibi olmadı maşallah takımım daha da canlandı. Bence yanlış düşünüyorsun bu konuda. Yeni kan her zaman iyidir

Ellerine sağlık canım

Takımının canlanmasına çok sevindim kaptanım.
Bende takımların üyeye ihtiyacı olmadığı zamanlarda yarışmacı olmak isteyen üyeleri takımıma davet ediyorum açıkta kalmasınlar diye ama maalesef gelenlerden sadece sonuncusu hariç diğerlerinden haber yok.
Uyarını dikkate alıp yeni üye davet edeceğim, teşekkür ederim ilgin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…