Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Okumaktan en keyif aldığım bölüm, koruma. :KK36:
Sevgili püsküütün açmış olduğu ve bir süredir sessiz olan konudan da faydalanabilirsiniz.:KK200:
Kilomuzu Koruyoruz! / CUMA Zayıflama Yarışması

Ne güzel olmuş hatırlatman monişim..

Aaaaaa süpermiş haberim yoktu o zaman ev sahibi ben olayım. Yaşasın yeni topiğe ihtiyaç kalmadı. Akşama dükkanı açarım o zaman :KK73::KK73::KK200: Çok teşekkür ederim hatırlatma için :KK37:
Orası bir dönemler benim günlüğüm gibi bir şeye dönüşmüştü.. Yalnızlıktan bunaldım ve bıraktım sonra yazmayı.
Dilerim seninle beraber topiğe bir hareket gelir. Çünkü neticede her ay nereden baksan en az 10 mezun veriyoruz. Yani aslında katılım olmaması gibi bir sorun olamaz diyor insan..
Hepimiz farkındayız ki; kiloyu korumak, vermekten daha zor.

Eline sağlık :KK200::KK200:

Bende bu topigi söyleyecektim çok güzel bir topik ama kimseler uğramıyor ne zamandır ben bir türlü oraya ulaşamasam da hep takip ederdim zamanında :-)
Sahiden.. ne çok yazardım yahu. :rapci:
Şaka maka dilerim başkları da yazmya başlar. Çünkü hedefe ulaştıktan sonraki ilk aylar hatta yıl en önemli süreç. Yeni kilonla yeni hayatını oturtmayı öğreniyorsun. Sonra zaten rayına giriyor her şey.
Bilimsel olarak da yeni kiloya fiziken alışmamız için 2 yıl geçmesi gerekiyormuş.
Ellerine ve emeğine sağlık Baharımmmm :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Teselli ödülümüzü de aldık şükür :KK68:
Cidden bu liste insanı en azından herşeyin bitmediğine inandırıyor :KK66: İnşallah hep daha iyi dereceler görürüz hepimiz :KK68::KK68:

Hadi gözün aydın diyeceğim ama Tatil başlamadan bitmiş :KK48:
Valla bende heycan yapmaya başladım sıra bize yaklaştıkça :KK66: köprüden önceki son çıkış gibi olacak ama şu benim kızlara az gaz vereyim de bari analizi bir tık daha iyi hale getirelim o arada :KK48:
Gerçi Ramazana deng gelince biraz zor olacak ama ben Kelebeklerime güveniyorum :KK68:

Saygılar :KK52:
Yükselen yıldızların böyle bir etkisi olduğunu bilmek ne kadar güzel..
Evet ama değil mi ya.. bir tek birinci olan takım mı hak edecek sevinmeyi. En önemlisi de devam etme motivasyonu yakalamyı. Şimdi bu listede adını görüp de diyor ki insan, bak geçen haftaya göre derecemiz yükselmiş, haftaya da yükselebilir.
Fikirlerini paylaştığın için teşekkür ederim canım.

Sevgili kaptan arkadaşlarım ve seaBahAR seaBahAR 29. tur 7. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Haftaya 29. tur tamamlanacaktır. 2. takımın 2 adet sarı kartı var ceza almamak için son şansları @akrep33 kaptanım hatırlatayım dedim
10. takımın da 1 sarı kart 1 notası var @moni kaptanım aman dikkat edin bu hafta sakın haa baraj altına üşmeyin
keyifli bir hafta diliyorum bütün yarışmacılara
Ellerine sağlık, hatırlatmalar da güzel olmuş.
Son yılların sonuç listesi hazırlama favorisi 2. takım zaten. Dur bakalım belki bir mucize olur.
Eline sağlık canım. :KK200:

Konu hakkında açıklamam şöyle püsküütüm. Hoppa

*Birkaçı aniden ortadan kaybolanlar ve hala haber alamadıklarımız.
*Yine birkaçı sağlık sebebi vb. sebeplerden zorunlu izne ayrılanlar.
*Diğerleri tatil, yoğunluk vb. sebeplerden izne ayrılıp, kilo aldığı için, yetersiz paylaşımdan ya da yoğunluklarının devam etmesi sebebi ile listeye dönemeyenler.

Ve takıma yeni üye alımı için zamanlamanın uygun olmadığını düşünüyorum. Ramazan, bayram ve yaz tatilinin peşpeşe gelmesi sebebi ile paylaşım eksikliği ve kilo bildiriminin aksaması sorunlarının yaşanacağını düşündüm. İzinli ve kaçak üyelerimin de listeye dönme ihtimali var.
:KK200:

monişim teşekkürler açıklama için. Yeni takım olunca sanırım problemlerden biri de kemikleşmiş üye mevcudiyetinin az olması. Çünkü bu başlıklar hemen hemen bütün takımlarda oluyor. Dengeler yeni üyelerle sağlanıyor, kemik kadro da zaten durumu kurtarıyor.
Sıkmayalım canımızı. LAydLiNe LAydLiNe kaptanımın dediği gibi yeni üyelere kapıyı açık tutmakta fayda var.. İçlerinden kemik kadro adayı çıkıp çıkmayacağını kim bilebilir ki?

Çok şükür Rabbim yardımcı oldu ve çok hayırlı bir şeye vesile olup şimdiye kadar hiç almadigim kadar hayır dua aldim:KK71::KK71::KK71::KK71:
Ben mesajını okuyup da iyi dileklerimi gönderene kadar evlenirler, çocukları olur, benim iyi dilekler de çocuklarının düğününe yetişir. Neyse şaka bir yana, iyi sonuçlanmasına sevindim. Gözünüz aydın.

Ne güzel olmuş hatırlatman monişim..

Orası bir dönemler benim günlüğüm gibi bir şeye dönüşmüştü.. Yalnızlıktan bunaldım ve bıraktım sonra yazmayı.
Dilerim seninle beraber topiğe bir hareket gelir. Çünkü neticede her ay nereden baksan en az 10 mezun veriyoruz. Yani aslında katılım olmaması gibi bir sorun olamaz diyor insan..
Hepimiz farkındayız ki; kiloyu korumak, vermekten daha zor.

Sahiden.. ne çok yazardım yahu. :rapci:
Şaka maka dilerim başkları da yazmya başlar. Çünkü hedefe ulaştıktan sonraki ilk aylar hatta yıl en önemli süreç. Yeni kilonla yeni hayatını oturtmayı öğreniyorsun. Sonra zaten rayına giriyor her şey.
Bilimsel olarak da yeni kiloya fiziken alışmamız için 2 yıl geçmesi gerekiyormuş.

Yükselen yıldızların böyle bir etkisi olduğunu bilmek ne kadar güzel..
Evet ama değil mi ya.. bir tek birinci olan takım mı hak edecek sevinmeyi. En önemlisi de devam etme motivasyonu yakalamyı. Şimdi bu listede adını görüp de diyor ki insan, bak geçen haftaya göre derecemiz yükselmiş, haftaya da yükselebilir.
Fikirlerini paylaştığın için teşekkür ederim canım.

Ellerine sağlık, hatırlatmalar da güzel olmuş.
Son yılların sonuç listesi hazırlama favorisi 2. takım zaten. Dur bakalım belki bir mucize olur.
monişim teşekkürler açıklama için. Yeni takım olunca sanırım problemlerden biri de kemikleşmiş üye mevcudiyetinin az olması. Çünkü bu başlıklar hemen hemen bütün takımlarda oluyor. Dengeler yeni üyelerle sağlanıyor, kemik kadro da zaten durumu kurtarıyor.
Sıkmayalım canımızı. LAydLiNe LAydLiNe kaptanımın dediği gibi yeni üyelere kapıyı açık tutmakta fayda var.. İçlerinden kemik kadro adayı çıkıp çıkmayacağını kim bilebilir ki?

Ben mesajını okuyup da iyi dileklerimi gönderene kadar evlenirler, çocukları olur, benim iyi dilekler de çocuklarının düğününe yetişir. Neyse şaka bir yana, iyi sonuçlanmasına sevindim. Gözünüz aydın.

Hımmmm o zaman şimdi ben de senin güncel kilonu merak ettim :KK48::KK48: Gerçi tartılmadığını düşünüyorum geçen gün bana verdiğin pantolon tavsiyesi nedeniyle ama yine de bir sorayım dedim :KK53:

5. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 553. ve 570. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 22

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 9
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 41%

Yeni Üye Sayısı: 11
Yeni Üyenin Oranı: 50%

Mezun Üye Sayısı: 4
Mezun Üyenin Oranı: 18%

Yeni üyeleriniz mevcut üyelerinizin yarısını oluşturuyor ve izne ayrılan üyelerinizin oranına da bakarsak (ki bunların 4 tanesi yeni üye) devamlılık oranının düşük olduğu görünüyor.
Analiz döneminde izinden dönen üyelerinizin yeniden izne ayrılmış olması da dikkatlerden kaçmıyor. Bir nevi alışkanlık oluşmuş sanki.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,413%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,628%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre güzel yükselmiş, tebrik ederim.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: Suzi1704 analiz döneminde 10,5 kilo (12,21%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
S Suzi1704

Yeni üyeleriniz mevcut üyelerinizin yarısını oluşturuyor ve izne ayrılan üyelerinizin oranına da bakarsak (ki bunların 4 tanesi yeni üye) devamlılık oranının düşük olduğu görünüyor.
Analiz döneminde izinden dönen üyelerinizin yeniden izne ayrılmış olması da dikkatlerden kaçmıyor. Bir nevi alışkanlık oluşmuş sanki.

Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: Suzi1704 analiz döneminde 10,5 kilo (12,21%) vermiştir. Tebrik ederim.

S Suzi1704
Ellerine sağlık Seabahar :KK68:

S Suzi1704

Ellerine ve emeğine sağlık ♡♡♡♡

570. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
samp15e1029b38f2e90b.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:
Yarışmamız 570. Etap birincisi 7. Takımdan Whiteblacklife !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI :duduk:

Yarışmamız 570. Etap sonuncusu 13. Takımdan Kriziantemcicegi !
Yarışmacımızın aldığı kiloyu kısa sürede vereceğine inanıyor ve yükümlülüklerini yerine getirerek kilo alma nedenini ve sağlıklı yemek tarifini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI:
GENEL
Bazı takımlarda (2 / 7 / 10) üye sayısının giderek azaldığını fark ediyorum. İzinler de çoğaldı, farkındasınızdır. Mezuniyetler de var.
Elbette nicelik değil nitelik önemli. Bir de dönem itibariyle diyete ara vermek durumunda olanlar olabilir.
Yine de mevcut yapıdan daha çok üyenin yararlanması taraftarıyım. Konuya dair söylemek istedikleriniz varsa, duymak isterim.

8. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

14. TAKIM
kayacans, patient women, tobosoludulcinea ile ilgili olarak;
Bu üç üye listenize yeni giriş yapmış, ancak hiçbir bilgi aktarmamışsınız. Lütfen bilgilendiriniz.

ETAP MEZUNLARI

• 5. Takımdan Morordek 2. kez mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 6. Takımdan Esperenzaa mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 7. Takımdan Lunya 2. kez mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler:
İlk mezuniyetten sonraki mezuniyetler için karne hazırlanmamaktadır.

Rapor Kaynağı
patient women / başl t:6mayıs başl.k:90,00 hedef:75
kayacans / başl t:7 mayıs başl k:79,00 hedef 67
tobosoludulcinea / başl.t:3 mayıs başl.k:67,40 hedef:60

ramazan heyecanından paylaşırken silmişiz .. kusura bakma tatlım :KK50::KK74:

S Suzi1704
elinize sağlık

S Suzi1704
Ellerinize sağlık kaptanim emeğinize saglik

Merhabalar. Bende bu kervana katılabilir miyim. Tek başıma pek başarılı olamadım. esperenzaa esperenzaa nın başarı öyküsü beni cesaretlendirdi. Bir de sizlerden destek alarak bu yola yeniden başlamak istiyorum. Eğer mümkünse beni de aranıza alırsanız çok sevinirim☺️:KK23:

Bu arada sabah tartıldığımda 81.9 kiloydum:KK61:

Teşekkür ederim canım.:KK200:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...rismasina-katilmak-isteyenler.71509/page-1395

Bu sayfada üyeye ihtiyacı olan iki takım var.Takımları inceleyip dilediğine katılabilirsin.

Merhabalar. Bende bu kervana katılabilir miyim. Tek başıma pek başarılı olamadım. esperenzaa esperenzaa nın başarı öyküsü beni cesaretlendirdi. Bir de sizlerden destek alarak bu yola yeniden başlamak istiyorum. Eğer mümkünse beni de aranıza alırsanız çok sevinirim☺️:KK23:

Bu arada sabah tartıldığımda 81.9 kiloydum:KK61:

patient women / başl t:6mayıs başl.k:90,00 hedef:75
kayacans / başl t:7 mayıs başl k:79,00 hedef 67
tobosoludulcinea / başl.t:3 mayıs başl.k:67,40 hedef:60

ramazan heyecanından paylaşırken silmişiz .. kusura bakma tatlım :KK50::KK74:
ay nasl korktm cevap vermemişsindir diye anlatamam :bicak:
ben bizim kıza geçen haftaki yeni üyelerin bilgilerini sil demişim hepsini silmiş galiba:KK53:

570. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
samp15e1029b38f2e90b.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:
Yarışmamız 570. Etap birincisi 7. Takımdan Whiteblacklife !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI :duduk:

Yarışmamız 570. Etap sonuncusu 13. Takımdan Kriziantemcicegi !
Yarışmacımızın aldığı kiloyu kısa sürede vereceğine inanıyor ve yükümlülüklerini yerine getirerek kilo alma nedenini ve sağlıklı yemek tarifini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI:
GENEL
Bazı takımlarda (2 / 7 / 10) üye sayısının giderek azaldığını fark ediyorum. İzinler de çoğaldı, farkındasınızdır. Mezuniyetler de var.
Elbette nicelik değil nitelik önemli. Bir de dönem itibariyle diyete ara vermek durumunda olanlar olabilir.
Yine de mevcut yapıdan daha çok üyenin yararlanması taraftarıyım. Konuya dair söylemek istedikleriniz varsa, duymak isterim.

8. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

14. TAKIM
kayacans, patient women, tobosoludulcinea ile ilgili olarak;
Bu üç üye listenize yeni giriş yapmış, ancak hiçbir bilgi aktarmamışsınız. Lütfen bilgilendiriniz.

ETAP MEZUNLARI

• 5. Takımdan Morordek 2. kez mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 6. Takımdan Esperenzaa mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 7. Takımdan Lunya 2. kez mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler:
İlk mezuniyetten sonraki mezuniyetler için karne hazırlanmamaktadır.

Rapor Kaynağı

ay nasl korktm cevap vermemişsindir diye anlatamam :bicak:
ben bizim kıza geçen haftaki yeni üyelerin bilgilerini sil demişim hepsini silmiş galiba:KK53:

bende dün gördüm :olamaz: evet yanlış anlamış hepsini silmiş :)
Özür dilerim oruç kafası yanlışlık yapmışım :olamaz::olamaz:

6. Takım Analiz Bilgileri

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 12
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 55%

Yeni Üye Sayısı: 13
Yeni Üyenin Oranı: 60%

Mezun Üye Sayısı: 5
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Takım üyelerinizin %60 ı yeni üyelerden oluşuyor. Bu da bize eski üyelerin devamlılık durumunun kötü olduğunu gösteriyor.
İzne ayrılan üye oranı ise şu ana kadar rastladığım en yüksek oran. Ayrıca izne ayrılan üyelerin neredeyse yarısı yeni üye.
Bu da yeni üye alırken, özellikle de deneme süresi konusunda tedbir almanız gerektiğini gösteriyor.
Mezuniyet oranınız ise güzel. Neredeyse takımın 1/4 lük dilimi kepini almış.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,319%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,692%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre iki kat yükselmiş. Bu %60 lık yeni üye oranı ile yakalanması gereken bir başarı.

Takım Birincisi: Allonsy analiz döneminde 12,4 kilo (13,90%) vermiştir. Tebrik ederim.

Allonsy Allonsy

6. Takım Analiz Bilgileri

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 12
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 55%

Yeni Üye Sayısı: 13
Yeni Üyenin Oranı: 60%

Mezun Üye Sayısı: 5
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Takım üyelerinizin %60 ı yeni üyelerden oluşuyor. Bu da bize eski üyelerin devamlılık durumunun kötü olduğunu gösteriyor.
İzne ayrılan üye oranı ise şu ana kadar rastladığım en yüksek oran. Ayrıca izne ayrılan üyelerin neredeyse yarısı yeni üye.
Bu da yeni üye alırken, özellikle de deneme süresi konusunda tedbir almanız gerektiğini gösteriyor.
Mezuniyet oranınız ise güzel. Neredeyse takımın 1/4 lük dilimi kepini almış.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,319%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,692%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre iki kat yükselmiş. Bu %60 lık yeni üye oranı ile yakalanması gereken bir başarı.

Takım Birincisi: Allonsy analiz döneminde 12,4 kilo (13,90%) vermiştir. Tebrik ederim.

Allonsy Allonsy

Ellerine,emeğine sağlık:KK68:
İzne ayrılanların dönmemesi maalesef büyük sıkıntı:KK43:
izinde olup da izin döneminde kilo alan arkadaşlarımız var ve onları listeye tekrar sokabilmek için çabalıyoruz .bu hafta inşallah bir izinli arkadaşımız dönecek:KK66:
Genel olarak izne ayrılmak, maalesef kilo almak olduğu için bu genellemeyi yıkamıyoruz ne yazık ki...
Tekrar çok teşekkürler.

X