Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

harikasın. Olmayan giysilere girmenin verdiği mutluluk paha biçilemez

Sevgili Seabahar ellerine emeğine sağlık.

7. takımda yarışan ve listede olan Esra_4378 bireysel derece listesinde yok belirteyim istedim

Eki Görüntüle 2142076
Etme kaptanim eylül mü ben o zamana mezun olurum ama
Neyse ki her zamanki gibi A Anka yetişmiş imdada.
Ne alemsin tuzsuzcum yaa

Sahiden de bu hafta senin haftan oldu. Bu mutluluk geniş geniş bütün haftalarına yansısın Laydcim.

Sıralamayı yaptığım etapta listede olan herkes giriyor A Anka nin dediği gibi (her şeyi de biliyor bu hatun ) bu etapta mezun da olabilirdin. Ama belki daha iyi olmuştur, belli mi olur %100 hedefe ulaşarak mezun olmak var yani..
900 gr var daha.

Dilerim düzene girer durumun.. eksikliğini fark ediyoruz tatlım..

Sevgili Seabahar ellerine emeğine sağlık.

7. takımda yarışan ve listede olan Esra_4378 bireysel derece listesinde yok belirteyim istedim
Nasıl oluyor böyle hatalar, anlamıyorum.
Çünkü; sıralama dosyasına sonuç listesini yapıştırıp, satır satır veri girişi yapıp, satır satır siliyorum ki arada gözümden kaçan olmasın.
Özür dilerim aksama için. Hem senden, hem 7. takımdan hem de Esra_4378 den.
Yarın güncellerim listeyi. Kasıtlı olarak bekletiyorum ki; belki başka takımdan da bir düzeltme gelir.

Kaptanim tansiyonum düşük gözler bazen çift görüyor inan dengem şaşıyor bende kendime inanamiyorum bazen

estağfirullah ne demek .. olur öyle çok normal :) ellerine sağlık şimdiden..

Tebrikler tatlım ne güzel birinci olmuşsun hemde 3. Kez mezun olacaksın muhteşem

Son iki aylık dönemi kapsayan ve 567. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizde hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

İlk ona, üç üyesini yerleştiren 7. takıma ve iki üyesini yerleştiren 13. takıma tebrikler!
Liste birincisi
LAydLiNe kocaman tebrikler!

Bilgi:
Dün, 7. takım kaptanımız @MiuLego nun, 7. takım üyelerinden @Esra_4378 in listede yer almadığı uyarısı üzerine listeyi güncelledim.
Arkadaşımız listeye, 2. sıradan girdi.
İkili hanelerde ortalamalar aynı görünüyordu, bu nedenle ondalık basamağı üçe yükseltince durum şöyle oldu:
@esperenzaa nın ortalaması: 19,759%
@Esra_4378 in ortalamalası: 19,765%

Sonuç olarak; listenin ilk haline göre 2. sıradan itibaren bütün üyelerin sıralama derecesi 1 basamak düşmüş oldu. Tabii ilk ona yerleşmiş üyelerin takım dağılımları da böylece 7. takım lehine değişmiş oldu.

Bilginize.

Ellerine sağlık canım 1. likten inmediğime bir kez daha mutlu oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…