Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim arkadaşlar referans oldugunuz için. Başta toplight toplight kaptanım olmak üzere yüzünüzü kara çıkarmamaya çalışacağım :KK23:

Kaptaniçem :KK200::KK200:
Sen zaten gönüllerimizin kaptanısın. Buralarda olacağını bildiğim ve senin o güzel hatrını kırmamak için kabul ettim biliyorsun. Kafanı toplayıp kaldığın yerden devam edene dek bir nevi vekilin olarak görev yapacağım :KK200:
Hayırlı olsun canım benim

yok tatlım gitmiyorum bir yere ama çoğu biliyor iş seyahatleri, babamın rahatsızlığı kendi rahatsızlığım ,çocuklar 2. üniversite derken çok yoruldum sorumluluklarımdan birisi eksik olsun dedim gözüm arkada değil çünkü yukardaki iş ve özel sıkıntıları yaşarken hep takımı ördeğim götürmüştü şimdi sorumluluğu ona attım biraz keyif yapacağım :KK53::KK53:
Okadar iyi anlıyorum ki seni:olamaz:
İnşallah bu ara iyi gelir toparlar dönersin
@morordek hayırlı olsun cnm

Sevgili kaptan arkadaşlarım malum buranın gediklisi oldum kaldım biraz emekliye ayrılmanın zamanı geldi diye düşünüyorum o_Oo_O
şaka bir tarafa şu ara hem özel hem iş hayatımda çok yoruldum bir süre belli bir sorumluluk almak istemiyorum dinlenmeye ihtiyacım var sevgili seaBahAR seaBahAR ile de görüştüm uygun gördü . Kaptanlığı benim yoğunluğumda hep benim yerime uğraşan sevgili yardımcım morordek morordek e bırakacağım. ama bunun için 2 adet referansa ihtiyaç var biliyorsunuz:KK53: referans metnini aşağıya yazıyorum

"5. takım Kaptan adayı morordek morordek kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."
Geç kalmışım referans için ama kızlar halletmiş ne güzel. Bu arada daha biz kahve içecektik Bahar’ ı da alıp, gitme sakın bi yere :KK200::KK200:
Çok teşekkür ederim arkadaşlar referans oldugunuz için. Başta toplight toplight kaptanım olmak üzere yüzünüzü kara çıkarmamaya çalışacağım :KK23:

Kaptaniçem :KK200::KK200:
Sen zaten gönüllerimizin kaptanısın. Buralarda olacağını bildiğim ve senin o güzel hatrını kırmamak için kabul ettim biliyorsun. Kafanı toplayıp kaldığın yerden devam edene dek bir nevi vekilin olarak görev yapacağım :KK200:
Hayırlı olsun canım :KK36:

Geç kalmışım referans için ama kızlar halletmiş ne güzel. Bu arada daha biz kahve içecektik Bahar’ ı da alıp, gitme sakın bi yere :KK200::KK200:
Hayırlı olsun canım :KK36:
Canim buralardayim hatta bahar a yardim isine devam edecegim ama kaptanlik sorumlulugum.olmayacak :KK53:
Sen gel ankaraya bahar i dz kandirir kahveye gideriz :21:

Sevgili kaptan arkadaşlarım malum buranın gediklisi oldum kaldım biraz emekliye ayrılmanın zamanı geldi diye düşünüyorum o_Oo_O
şaka bir tarafa şu ara hem özel hem iş hayatımda çok yoruldum bir süre belli bir sorumluluk almak istemiyorum dinlenmeye ihtiyacım var sevgili seaBahAR seaBahAR ile de görüştüm uygun gördü . Kaptanlığı benim yoğunluğumda hep benim yerime uğraşan sevgili yardımcım morordek morordek e bırakacağım. ama bunun için 2 adet referansa ihtiyaç var biliyorsunuz:KK53: referans metnini aşağıya yazıyorum

"5. takım Kaptan adayı morordek morordek kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Canım bir yandan senin adına sevindim ama bir yanım da buruk oldu :KK66: gerçi sen her daim gönlümüzün kaptanısın :KK66: İnşallah sana iyi gelir bu karar :KK66:
Hayırlı olsun :KK66:

@morordek Kuzuummmm senin adına da Hayırlı olsun :KK66: inşallah bundan sonrası senin içinde çok daha güzel olur :KK66:

Sevgili @matematik61

20 Ekim 2017 tarihinde yarışmamızın 7. takımına kayıt oldun.
81,3 kilo ile başladığın maratonun hedef noktası 55 kiloydu.
Yaklaşık 6 ay gibi bir sürede toplam 22,8 kilo verdin. Bu da ayda ortalama 3,8 kilo ediyor.
İvmesi hiç bozulmayan bir grafikle başarın ortada. :nazar: :KK9:

Bu başarıyı şu şekilde de ifade edebiliriz:
Aramıza katıldığında 81,3 kiloydun ve 22,8 kilo vererek, sahip olduğun ağırlığın 28% inden kurtuldun.
Sen artık o eski sen değilsin.
O 28% lik kocaman dilim artık havada, suda, karada. Bir tek sende değil. Bir daha da olmasın. :nazar:

Bu muhteşem tablonun tek bir kusuru var.
O da maratonu, hedefin olan 55 kiloya inmeden bırakmak.
Hiç kilo almaman ve kalan o küçücük kiloyu da bir an önce vermeni dilerim.
Dilerim ve eminim.

Baharım Ellerine ve Emeğine sağlık :KK66: Harika bir analız ve harika bir başarı :KK66:
İnşallah benimde parmak bir ara yetişir böyle bir tablo için :KK66: gerçi benimki destan olur kaç senelik bilgilerle :KK70:

Canım bir yandan senin adına sevindim ama bir yanım da buruk oldu :KK66: gerçi sen her daim gönlümüzün kaptanısın :KK66: İnşallah sana iyi gelir bu karar :KK66:
Hayırlı olsun :KK66:

@morordek Kuzuummmm senin adına da Hayırlı olsun :KK66: inşallah bundan sonrası senin içinde çok daha güzel olur :KK66:

Baharım Ellerine ve Emeğine sağlık :KK66: Harika bir analız ve harika bir başarı :KK66:
İnşallah benimde parmak bir ara yetişir böyle bir tablo için :KK66: gerçi benimki destan olur kaç senelik bilgilerle :KK70:
banucum canım benim ben buralardayım tatlım gitmiyorum biryere sadece biraz dinlenmek niyetim :KK54::KK54:

seaBahAR seaBahAR , karar defterini güncellerken sevgili morordek morordek i 5. takım kaptanı olarak yazarmısın?
Sevgili morordek morordek hayırlı olsun canım benim :KK200::KK200:
ben hep buralarda olacağım zaten :)
Tamam, notumu aldım tatlım.
Upuzun yıllar boyunca verdiğin emekler için çok teşekkür ederim.
Buralardan gitmediğini bilmek güzel.

morordek morordek hayırlı olsun kaptanım. :KK5:

Okadar iyi anlıyorum ki seni:olamaz:
İnşallah bu ara iyi gelir toparlar dönersin
@morordek hayırlı olsun cnm
Laf aramızda ben de çok iyi anlıyorum.
Bir farkla.. bunca bunalmaya bırakıp da gidemiyorum ben. Devredecek kimse yok. :cool:
Bırakmaya kalkınca da neler oluyor gördük.
Burada öleceğim sanırım. :KK62:

Parmak yetişirse zevkle hazırlarım biliyorsun.
Seninkini de monişiminki gibi yıl bazında grafik yaparım. Anca yani. :-):KK36:

Tamam, notumu aldım tatlım.
Upuzun yıllar boyunca verdiğin emekler için çok teşekkür ederim.
Buralardan gitmediğini bilmek güzel.

morordek morordek hayırlı olsun kaptanım. :KK5:

Laf aramızda ben de çok iyi anlıyorum.
Bir farkla.. bunca bunalmaya bırakıp da gidemiyorum ben. Devredecek kimse yok. :cool:
Bırakmaya kalkınca da neler oluyor gördük.
Burada öleceğim sanırım. :KK62:

Parmak yetişirse zevkle hazırlarım biliyorsun.
Seninkini de monişiminki gibi yıl bazında grafik yaparım. Anca yani. :-):KK36:
Canım ya, hem şişkoyuz hem gedikli:oops:
Hal böyle olunca da grafikler alıyo başını gidiyo. :KK48:

X