Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ya ben demin beğendim bu mesajı..
Çünkü şöyle anladım.. hani yetsin artık, buralar kalp kalp olsun.. huzur olsun, barış olsun.

Kafaya bak, ne hale getirdiniz.
Meğer 14 şubatmış.. ben genel anlamda hiçbir kutlamada bulunmam.. kendi doğum günüm dahil.. evlilik yıldönümünü de unutan hep benimdir. :KK48:

Çünkü şöyle anladım.. hani yetsin artık, buralar kalp kalp olsun.. huzur olsun, barış olsun.

Meğer 14 şubatmış.. ben genel anlamda hiçbir kutlamada bulunmam.. kendi doğum günüm dahil.. evlilik yıldönümünü de unutan hep benimdir. :KK48:
:KK48:Benden bitane daha mı varmış..
Ben bugün evlilik yıldönümüm olduğunu dolayısı ile sevgililer günü olduğunu akşam eşimden öğrendim.. Her zamanki gibi unutmuşum:KK53:

Malum mesajı da önce alışveriş sevgisi olarak algıladım.. Sonra bugünü öğrenince anladım:KK45:

OYLAMA

Açıklamış olduğum konsey kararını, siz sevgili kaptanlarımın onayına sunmaya karar verdim.
Gelen özel mesajlarda konunun yanlış anlaşıldığını fark ettim. Amaçladığım şeyi tam olarak ifade edememiş olmalıyım.

Bir kişinin bile huzursuzluk hissetmesini istemiyorum. Bu nedenle de konseyi bir öneri olarak değerlendirip oylamanızı rica ediyorum.

ÖNERİ

Sadece kritik durumlarda bana, fikir üretebilecek ve doğru kararı vermemde yardımcı olabilecek konsey oluşumunu onaylıyor musunuz?

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
12. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Oylama için son gün 18 Şubat Pazar günüdür.
  • Oy birliği esastır. Bir takımın bile HAYIR oyu kullanması durumunda konsey iptal edilecektir.
  • İlginize şimdiden teşekkür ederim.

OYLAMA

Açıklamış olduğum konsey kararını, siz sevgili kaptanlarımın onayına sunmaya karar verdim.
Gelen özel mesajlarda konunun yanlış anlaşıldığını fark ettim. Amaçladığım şeyi tam olarak ifade edememiş olmalıyım.

Bir kişinin bile huzursuzluk hissetmesini istemiyorum. Bu nedenle de konseyi bir öneri olarak değerlendirip oylamanızı rica ediyorum.

ÖNERİ

Sadece kritik durumlarda bana, fikir üretebilecek ve doğru kararı vermemde yardımcı olabilecek konsey oluşumunu onaylıyor musunuz?

9. TAKIM : EVET

OYLAMA KOŞULLARI

• Oy birliği esastır. Bir takımın bile HAYIR oyu kullanması durumunda konsey iptal edilecektir.

OYLAMA

ÖNERİ

2. TAKIM : HAYIR
9. TAKIM : EVET

OYLAMA KOŞULLARI

Açıklama: Hayır diyorum çünkü gizlilikler, kapalı kapılar ardında alınan kararlar hep ürkütmüştür beni..
Ben olağanüstü durumlarda kaptanlarla konferans mesaj şeklinde karar alınması, bir sonuca varılması taraftarıyım..Saygılarımla..

Son düzenleme:

OYLAMA

ÖNERİ

9. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

Oylamamız sonuçlanmıştır.
2. Takımın HAYIR oyu ile konsey önerim iptal edilmiştir.
Katılım için teşekkür ederim.

Bundan sonra neler olacak, endişesi duyanlar için bir hatırlatma..

12 Şubat kararları, benim yarışma tarihinde ilk defa bireysel olarak aldığım kararlardır. Ne yazık ki, hiç sevmediğim, her defasında kaçındığım bu pozisyona düşürdünüz. Tekrarının olacağını sanmıyorum. Çünkü bir daha aynı problemlerin yaşanması zaten bu kararlarla engellendiği için, daha da kritik bir durum yaşayacağımızı sanmıyorum. 10 yıllık bir yarışmanın nazar boncuğu oldu diyip, geçelim.

Yarışmaya dair her türlü önerimizi, yine oylama yaparak değerlendireceğiz. Sadece konunun önemine göre oylamanın oy birliği / oy çokluğu ilkesi değişecek.

Başka bir üye ve/ya takım ile ve benim ile ilgili huzursuzluk yaşadığınızda benimle mutlaka özel mesajla iletişim kurun. Tarafları dinlememe, olayı olabildiğinde anlamama izin verin. Daha sonra da ilgili taraflarla aynı özel mesaj çatısı altında görüşeceğim. Özel mesaj kontenjanımız 5 kişi.

Hiç dahil olmadığım olaylar için, bir kez daha suçlanmak istemiyorum.

Burayı sadece huzurlu bir ortam haline getirmek istiyoruz.
Hiç kimsenin gövde gösterisi yapacağı bir alan haline değil..
Ben dahil.

Kapımız yarışma kuralları dahilinde; herkese açıktır, gelene de gidene de.

...ve son olarak; günlerdir kişiliğimin bütün duvarlarına çarpıp duruyorum. Ne böyle otoriterlik bana uygun, ne de bunca zamandır bütün kaptanlara verdiğim sınırsız yetkinin içine dahil olmak.
Burada kalmay devam ediyor olmak benim için mucize. Bir ay önce sorsanız; böyle böyle olaylar olacak ne yaparsın?..... bir dakika bile durmam dediğim yerde, hala çözüm üretmeye devam ediyorum.

Çünkü haksızlıklar yapıldı, benim gitmem bu haksızlıklarda hiç payı olmayan tek tek her bir üyeye saygısızlık. Burada kalma yolunda kendi kendimi motive etmek için debelenmemin başka da bir nedeni yok.

Gayret ediyorum.
Gayret ediniz.
Lütfen.

Son düzenleme:
A

Aynen anladığın gibi canım. Amacımızı hatırlatmak istedim sevgiyle birlikte

:KK48:Benden bitane daha mı varmış..
Ben bugün evlilik yıldönümüm olduğunu dolayısı ile sevgililer günü olduğunu akşam eşimden öğrendim.. Her zamanki gibi unutmuşum:KK53:

Malum mesajı da önce alışveriş sevgisi olarak algıladım.. Sonra bugünü öğrenince anladım:KK45:
Hayır spor sağlık anlamında paylaştım. Ve sevgiyle yapalım maksat motivasyon olsun dedim. Allah'ım Allahim

Analizler bitti.. İnanılmazı başardım sanırım.
Bu hafta, hayatımdaki hiçbir şeye ayıramadığım zamanı buraya ayırdım. Malum gelişmeler yüzünden.

Şimdi canım tatil çekti.

Beni kuzeyde bir yere gönderin.. İzlanda olabilir.
Şöyle 10 yıllık bir tatil. o_O Anca arınırım.
ellerine sağlık bahar cım bende 5. takımdan 2 arkadaşımın yardımı ile farklı bir analiz hazırladım cuma yarışmalarının başladığı tarihten bugüne bir toparlayayım onu ekleyeceğim buraya

:KK200:
Bu hafta, hayatımdaki hiçbir şeye ayıramadığım zamanı buraya ayırdım. Malum gelişmeler yüzünden.

Şimdi canım tatil çekti.

Eline emeğine sağlık püsküütüm:KK200:
Tatil yap tabii ama yamacımızda da ol her daim:KK19:

İzlanda hımm kulağa hoş geliyor:KK28:

Şimdi canım tatil çekti.

Ellerine sağlık canım :KK200:

Hayat, aydınlık ve karanlık yüzlerini bu kadar kısa süre içinde göstermez..
demek ki ben şanslı insanlardanım.

Modumun böylesine düştüğü, yarışma tarihinden bu yana görmediğim bir biçimde öfkeye ve kinayeye maruz kaldığım bu günlerde.. durup durup dile getirdiğim "10 yıldır bu yarışmada böyle bir şey olmadı" sözü tam da şu mesajla, aydınlığa çevriliyor..

Evet, 10 yıldır böyle bir şey olmadı. Bir takım kaptanı kalkıp da farklı bir analiz geliştirmedi. İki tane de yardımcı meleği varmış..
Daha ne diyeyim.

:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

ellerine sağlık bahar cım bende 5. takımdan 2 arkadaşımın yardımı ile farklı bir analiz hazırladım cuma yarışmalarının başladığı tarihten bugüne bir toparlayayım onu ekleyeceğim buraya

X