Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

zaten bunlar hep böyleydi, kabadayı, yaptık, ettik, oldu da bitti... Haaa bir de bunlarda nankörlük var. İşlerine geleni hatırlamazlar. Neymiş seaBahar oraya canım demiş yazısının girişinde, bunlara camız demiş. Çifte standart orada başlıyormuş. Site yönetimi ile problemleri yokmuş sorun seaBahar'daymış... oraya çok kibar bunlara kibar değilmiş... Arayında sorun takım kaptanınızı kaç kez özelden uyarıldı. nankörler bir sorun yahu ..... Bir halt bilmiyorsunuz burada yok adalet yok, saygı yok sevgi yok.... Bunlar hak edene var....

Hadi şimdi gelin bana bir atarlanın şöyle derinden. Benimde şekerim tavan yapsın 50 kişiyi atayım siteden ......

Alın kaşıyordunuz ya ? mahalle ağzı ile destur verdiniz ya işte o dediğiniz öyle yapılmaz böyle yapılır.

Saygı yoksunları.... seaBahar size ne yaptı be ? kadın 10 senedir kıçınızı toparladı şurada gönüllü olarak. Vefa borçları varmış sizin gibilerin ne borcu olsun ne alacağı......

ben bunları yazmaya utandım siz sonunu göre göre bu kadar laf yemeye utanmadınız.

Konu dışı olup bunları okumak zorunda olan tüm üyelerden ayrıca özür dilerim.

Çok sert... ve çok utandım... Ayrıca kendime çok kızdım.
Bu ithamların olduğu platformu hala çok sevip 10 senedir burayı bırakamıyor olmama..

Bende Kazen yazacağını duyurunca nedense bir gerilmiştim benlik bir durum olmadığı halde abdala malum oldu sanırım yine ( yanlış anlaşılmasın buradaki abdal ben oluyorum ) ve cidden hiç bu kadar sert bir tepki beklemedim açıkçası
İlk kez böyle bir olaya şahit oldum ki keşke şahit olmasaydım yapılanlar yanlış bile olsa karşınızdakiler bayan ( usluplarını beğenmesenizde )
Eşinize hürmetlerimi sunuyor ve susuyorum

Son düzenleme:

İşte böyle bir üslupları var. Ben ne kadar kabadayı isem beni asla aratmayan ve böyle tavrı olan bir ekip...

Bu mesaj için hata var mesajı geldi ama hata yok.

Çifte standart uygulandı deniyor bakın üslupları ortada deniyor ama örneği verdikleri üye bu üsluptan dolayı yasaklanmış. Kendini çürüttü bunu anlatmaya çalıştım....

Eski Kazen gibi mi yazayım, ilaçlı halimle mi yazayım bilemedim. İçimden çok ağır yazmak geliyor.

sizi hiç tanımıyorum ama yazdıklarınızı okuduktan sonra ilaç etkisinde olduğunuzu düşünüyorum, sağlim düşüncelerle yazdığınızı düşünmüyorum....çünkü çok ağır yazmışsınız

üslubumu beğenmeyen defolup gider 3 gündür ben sustukça bir havaya girdiniz....

site sizin olabilir ama söyledikleriniz ağır olmadı mı

sözde 7. takım üyelerini asla affetmiyorum. Asla....

takdir sizindir....
7.takım üyeleride bu şekildeki uslüp ve hareketlerinizden dolayı sizi affetmiycektir...
sanaldan kurulan gerçek sevgi bağlarını kopardınız

Kazen bey ben 7. Takım üyesiyim 1 buçuk ay falan oldu sanirim kapanmış davaları açmak gibi bir niyetim yok tartışmalar sırasında biraz konuşma konusunda sıkıntılar yasasamda yonetimden hiçkimseyi eleştirir bir mesajım yok sizi elestirmek bana dusmez ama katilip katilmamak konusunda bu benim kararim sadece karşı takimi eleştirdim fakat 7. Takıma diye yazıp k.cinizi topladı falan hiç hoş değil ve takimda bu konuda yönetimle ilgili konusmayan arkadaslarda var onlarinda hakkina girdiginizi ve milyonlarca insanın girip okuyabildigi bir platformda bu şekilde hitap etmeseydiniz keske

Bu yazılanlar gerçekten çok ağır oldu Kazen bey
İnanıyorum ki sakın kafa tekrar okuduğunuzda pişman bıle olacaksınız
Ne demişler öfke baldan tatlı
Muhtemelen tatsız hatta haddını aşmış yazıları yazan kızlarda öfkeyi baleylemişti
Kı bır çoğu yası küçük çocuğumuz yasında....
Daha da acısı sızın eşinizin bıle ağır bulduğu mesajları arkadasların begenmesı...
Keske ortalık alabıldıgınce grı olsaydı ve sız böyle ağır yazmasaydınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…