Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Görselde gördüm sevgili seaBahAR

Neden olduğunu çözemedim ama hallederim ben onu elbette.

Sevgiler

Arkadaşlar
benim dünden beri resmen sinirim bozuldu
Bence hiçbir kaptan diğer kaptanın listeye aldığı üyesine karışmamalı
Yani ben kimseyi takip etmiyorum kimi almış nasıl almış, kaptan uygun görüp aldıysa kendi kararı sonuçta
Bazen çok uçuk kilolar veriliyor inanın hiç takılmıyorum sonucta bi dolap çevrilmek istense hertürlü çevrilir, burda noter tasdikli yapmıyoruz bildirimleri
Yeterki kötü niyet olmasın olursa zaten yapacak bişey yok
Bence kimse kimsenin üyesine karışmasın
Kurallara aykırı bir durum varsa uyarmak çok doğal ama onun dışında bence karışılmamalı
4. Takımdaki durum hataydı düzeltildi
Ama 12. Takımdaki resmen bir üyenin hakkına girildi
Ben şahsım adına üzüldüm

Sahgull kaptanim size katiliyorum burda etik olmayan birsey yok 12.takimdaki arkadasin emegi bosa gitti deneme surecindeki uye ile ilgili tamamen takim kaptaninin insiyatifinde olan bir durum uyeyi alip almamak

Sahgull kaptanim size katiliyorum burda etik olmayan birsey yok 12.takimdaki arkadasin emegi bosa gitti deneme surecindeki uye ile ilgili tamamen takim kaptaninin insiyatifinde olan bir durum uyeyi alip almamak

Teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için. Ben de çok üzüldüm. Büyük bir emek zayii oldu ama Oluyor arada böyle şeyler. Bu kurallar da böyle böyle kondu zamanla oturdu herşey. Bu konuda açıklığa kavuştu böylelikle.

Açıkcası dün tartışma esnasında kimse bişey demedi bir kaç kaptanın da beğeni yaptığını görünce uğraşmak istemedim.
Canim ben dun sehirlerarasi yoldaydim kendi adima kk ya baktigimda 77 msj vardi sonuclar hazirlanmisti gecmisi okumadan sonuc saati dikkatimi cekmisti bu gun ancak okuma firsatim oldu ama is isten gecmisti

4. takımdaki durumda da üye 1 hafta hiç uğramadı dediler. Uğramayan üyeleri diskalifiye edecektik zaten o da 4 kilo alıp gelince almamayı düşündüm. İlk söylenince de yazdım diskalifiye olacağı için bilerek yaptım. Sonra da kabul dedik ekledik. Ama ben bununla ilgili de bişey yapılabilir mi onun arayışı içerisindeyim. Diskalifiye olacak üye bu kadar zarar vermemeli sanki takıma. Var mı fikri olan acaba.
Benim fikrim onların ortalamaya alınmaması. Katılır mısınız bilmiyorum

YENİ ÜYENİN DENEME SÜRESİ UYGULAMASI
Yeni üyenin deneme süresi EN AZ İKİ haftadır.

En az iki hafta olması gereken deneme süresi bitiminde, üye takıma kabul edildi ise yeni üye takım listesine dahil olur ve normal yüzde hesaplama prosedürü uygulanır.
Bir önceki Cuma günkü kilosu ile listeye girdiği günkü kilosu yazılarak, yüzdesi hesaplanır. Açıklama kısmına da üye ile ilgili başlangıç bilgileri yazılır:

X üye (Bir önceki Cuma günü kilosu / bu Cuma günkü kilosu / fark / yüzde) - Yeni üye / yarışma giriş kilosu / yarışma giriş tarihi / hedef kilo

Bu kural neden var karar defterinde ?

Yeni üye ile ilgili de bir iki kelam edelim hatrı kalmasın diye mi ?

Bu kural ... listeler çocuk oyuncağına dönmesin ... karabatak gibi gir çık yapacak üye listeye alınmasın ... eni konu tanınsın diye var .

Bu kural ... diyete başlanan ilk haftalarda verilen kilonun fazlalığı bilindiği için , bu yüksek yüzde listede adaletsizlik oluşturmasın diye var .

Her şey kaptan inisiyatifinde ise , karar defterindeki bu kuralın varlığı ... laf olsun torba dolsundur .

Üyeyi alayım , takıma devamı iyi olmasın ... kiloda vermesin hatta kilo alsın ... aradan 1 ay geçsin .... sonra tamamdır ben hazırım mental olarak desin diyete başlasın ... hoop o hafta 3 kilo versin ... ama ne o ? 1 aydır takımda ... deniyorum ben onuu ...

Yazılı olan kuralın , yazısız ihlalidir bu .

Anka kaptan uyarılmış, yok yere uyarılmışsa ..... kural ihlali yok ise listesini değiştirmez , etap raporunu beklerdi ... aaaa bakardı uyarı da yok ... üyesi ile yoluna devam ederdi.
Ama kafası karışıktı.Çünkü 4. takımdaki olay vardı bir de .
Iki durumu da külliyen kaldırmakta buldu çareyi.

4.takımdaki % 4.5 gibi bir eksi bildirimin hokus pokusla kaybolması da herkesi bu kadar rahatsız etmeliydi bence .

Orda da en az kaç takımın sıralaması değişti düzeltilince ... hem hata da değil bile bile yapılmış ...

O ihlalinde yazılı bir kuralı yok oysa ki karar defterinde . Ona da kimsenin karışmaya hakkı yoktu o zaman ... o da kaptan inisiyatifinde olmalıydı.... %4.5 eksi yüzde .... hoooop .... puuuuuf ..... uçtu .....

Aaaaa ama pardon hep yapılıyormuş zaten .... Doğal seleksiyon

Iyi geceleeeeeeer ...... ciddi uykum var .... yazdı gitti demeyin .... küserim

Canim ben dun sehirlerarasi yoldaydim kendi adima kk ya baktigimda 77 msj vardi sonuclar hazirlanmisti gecmisi okumadan sonuc saati dikkatimi cekmisti bu gun ancak okuma firsatim oldu ama is isten gecmisti
Sağlık olsun artık. Site saatiyle de ilgili eğer ayarlardan moskova ayarlarsan aynı görünüyor canım. Yeni aklıma geldi ben siteden moskova ayarlamıştım:)))

Bende çoğu üyenın telefonu var
Bırkac gün gorunmeyınce mesaj atıyorum
Sorunu varsa takıma bılgı verıyorum
Yok cevap vermıyorsa etıketleyıp uyarıyorum
Yıne ses yoksa kurallara uymadığı gerekcesıyle dıskalıfıye olduğunu bıldırıyorum
Bıldırım yapsada saymam guvenmem çünkü
Oncekı hafta ıkı üye dıskalıfıye ettım
Hergün sıteye gırıp okuyorlar
Başka konularada yazıyorlar bıldırım de yok
Yapacak bırseyde yok
Ikı hafta sonra bırı geldı dıyeti bozduğunu soyledı ama iş işten gectı
Cuma bıldırım yapmayan takımı dusunmeyenı be yapalım ki....
Obur yandan başka üye bdv de 15 gün ban yedı
Mazaretlı saydık bekledık bıldırım yapmadı dıye ıkı hafta yazdık
Bu bıraz kaptanla üye arasında gıbıme gelıyor kaptanım
Kılo vermeden zıyade katılım yapmıyorsa umudum olmuyor şahsen

Ama aus kaptanım benim üyem geldiği 2. Gün kilo almış. Sen dersen ki 1 hafta sonra kilo aldı sonraki hafta verdi tamam haklısınız. Ama burada 15 gün içinde verilmiş zaten.
Aynen 4. Takımdaki olaydan dolayı kaldırdım ve sen de çok iyi biliyorsun ki konu burada benim yapmış olmam.

o konuda birsey yapilabilir evet zaten olmayan birinin cuma gunu gelip takimi kotu yada iyi etkilemesi gereksiz. Yada cuma gunu gelmeden uyarmak mi lazim " bildirim yapmana gerek yok diskalifiye edildin " diye. Bilemedim...

ama ankanin takimindan alintiladigin mesajda uyenin zaten gecen haftalarda kilosunda + ciktigi belliydi. Bazen uyeler tartilmadan kafasina gore kilo soyleyip tartildiklarinda daha fazla cikabiliyo malesef. Ozamn bununla ilgili acik bi kural koyulsun. Baslangin kilosunun ustunde olanlar takima alinamaz vs. Diye.
Iyi geceler kaptanim❤

Bir de açıkcası ben seni bekledim biliyor musun. Son sözü söylersin dedim ama gerçekten bazı konularda hep sana danışıyorum farkındaysan. Saat de geçiyordu baktım bir kaç kaptan da beğeni atmış haksız olduğumu düşündüm çıkardım. Ama bu üslup hiç sana yakışmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…