Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

552. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-151#post-54315648

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
samp0138225da6d3118b.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:
Yarışmamız 552. Etap birincisi 12. Takımdan @Gulumse25 !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

1. 2018 yılı itibariyle, takımların etap derecelerine bağlı olarak hesaplanan karne notu uygulaması kaldırılmıştır. Bunun yerine takımların, analiz dönemi etap ortalamarının genel ortalaması alınacak ve bu değer "Analiz Dönemi Takım Ortalaması" notu ile analiz raporunda yer alacaktır. Analiz dönemi bitiminde takımların başarı sıralaması, bu ortalama değer üzerinden yapılacaktır.
  2. Performans uygulaması standardı olan 0,30%, takım ortalaması için minimum değerdir. Minimum değerin altında kalan takım öncelikle Mart 2018 dönemi bireysel sıralama listesi kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca; Mayıs 2018 analizinde de başarı gösteremez ise, Eylül 2018 analizinde kapsam dışı kalacaktır.

1. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,438% olup, asgari değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-54296526

2. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,044% olup, asgari değerin altındadır. Bu nedenle Mart 2018 dönemi bireysel sıralama listesi kapsamına alınmayacaksınız.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-54296617

ETAP NOTLARI:

1. TAKIM
YeşilinBuyusu ile ilgili olarak;
Yeni üyenizin adını YesilinBuyusu olarak kaydettim, bilginize. Mantıken "ş" harfi olmamalı, yazılım Türkçe karakteri desteklemediği için.
Siz de sonrasında doğru yazmaya özen gösterin, üye ile ilgili geçmiş bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda işiniz zorlaşacak.

9. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 9. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

12. TAKIM
soffty ile ilgili olarak;
Üyemizin 214. etapta izne ayrıldığında, hedef kilosu 55 imiş. Güncelliğini koruyor mu?

13. TAKIM
Behmen ile ilgili olarak;
Üyemizin başlangıç kilosunu listede göremedim, lütfen bilgilendiriniz.
aslında s olarak yazmıştım yeşil değil de telefon eklemiş ş harfini gözümden kaçmış teşekkürler :KK200::KK200:

arkadaşlar merhaba. 4. takımda kaptan yardımcısıyım. kaptan adapte olana kadar yardım ederim demiştim kaptan gitti, referans arkadaşlar sağolsun kaptan adayı yönlendirdiler takıma ama o da yapamayacağını söyledi. ben de 2 hafta sonra yurtdışına gideceğim ve izne ayrılacağım. takımı bu halde bıkmak istemem ama yurtdışına çıktığımda ilgilenemem malesef. yeni kaptan arayışındayım 4. takım için. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

Arkadaslar su 4. Takimin sorununa bir cozun bulmamiz gerekmez mi ? Surekli gundeme geliyor fakat cozumsuz kaliyor.
Evet kaptanım sürekli dile getiriyorum ama bir çözüm olmadı. Takımda kaptan yok diye kimse girmiyor umursamıyor ben de gidince haftaya gidecek olanlar var ben gidiyorum diye. Takım iyice sahipsiz kalacak

Kaptan yok ki takimda bilinmeyende gidecek ne olcak. Zaten fazla bir katilimda yokmus. Belki kaptanlik yapacak birileri onerilir takimi toparlar
Kimse istemiyor dedim ben gidince listeleri hazırlar mısın diye birine ama ben gidersem gideceğini söyledi. Ben de şaşırdım inanın ne yapacağımı. A Anka

Kimse istemiyor dedim ben gidince listeleri hazırlar mısın diye birine ama ben gidersem gideceğini söyledi. Ben de şaşırdım inanın ne yapacağımı. A Anka
Dur bakalim belki kaptan olabilcek birileri onerilir. Olmazsa kardes takimlar ilgilenir. Kaptan bulunsa takim toparlanir aslinda

Dur bakalim belki kaptan olabilcek birileri onerilir. Olmazsa kardes takimlar ilgilenir. Kaptan bulunsa takim toparlanir aslinda
Kaptan olmamasını bahane ediyor herkes yeni bir kan lazım ama işte olmadı bir türlü
Liste hazrlamak kolay onu ben yaparım tek sorun o olsun.
Kastettiğim şuydu bırakın kaptan olmayı liste bile hazırlamaya kimse gönüllü olmadı takım içinden. Umarım gönüllü birileri burdan çıkar takım Dağılsın istemem

Kaptan olmamasını bahane ediyor herkes yeni bir kan lazım ama işte olmadı bir türlü

Kastettiğim şuydu bırakın kaptan olmayı liste bile hazırlamaya kimse gönüllü olmadı takım içinden. Umarım gönüllü birileri burdan çıkar takım Dağılsın istemem
Güzelim bende bizim takıma sordum ilgilenen varmı diye
Gönüllü çıkarsa haber ederim
Ama pek sanmıyorum :KK43:

Haftaya cuma izne ayrılacağım öbür hafta içi de gidiyorum ama uzun zamandır arayışta olunca son 2 haftam kaldı diye eteklerim tutuştu çünkü kimse istemedi takımın içinden, yardımcı olmayı
Bende şimdi bızım takıma yazdım
Insallah bırı çıkar
Olmazsa her hafta gönüllü kaptanlar dönüşümlü olarak takıma destek oluruz sen gelene kadar
Cok strese gırdın bu konuda

Bende şimdi bızım takıma yazdım
Insallah bırı çıkar
Olmazsa her hafta gönüllü kaptanlar dönüşümlü olarak takıma destek oluruz sen gelene kadar
Cok strese gırdın bu konuda
Evet gerçekten çok strese girdim takım çok hareketsiz diye de aynı şekilde çok stres yapıyorum inşallah takımın bu sorunu çözülür :KK43:

X