Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar iyi akşamlar.
Bizim takımdan gamzemdwf nin kilosu yanlış girilmiş. Değiştirebiliyor muyuz.

BU hafta sonuç listelerini hazırlayacak olan 6. takım kaptanına , yanlışlığı iletirsen , sonuç listlerinde doğru olarak paylaşım yapar A Anka kaptanım . Burada tekrar değiştirmeye gerek yok .

6. takım biliyor mu ki sonuç listeleri hazırlama sırasının kendilerinde olduğunu?

Kanguru_
hanmeli

Evet biliyor da ben yapacaktım bu hafta kaptanımın işi vardı akşam benim bilgisayarım çöktü sonra içindeki resimleri kurtarmaya çalıştım unuttum. Kusura bakmayın lütfen geç kalmadım inşallah

Evet biliyor da ben yapacaktım bu hafta kaptanımın işi vardı akşam benim bilgisayarım çöktü sonra içindeki resimleri kurtarmaya çalıştım unuttum. Kusura bakmayın lütfen geç kalmadım inşallah
Yok hayır geç kalmadın, 18:00 e kadar vaktin var..
Ses çıkmayınca, teyit etmek istedim sadece, genelde Cumartesiye kalmaz ya liste, o yüzden..

6. takım biliyor mu ki sonuç listeleri hazırlama sırasının kendilerinde olduğunu?

Kanguru_
hanmeli
Haberim vardi. Ama yogun oldugumdan bugun yapacaktim. Sagolsun anka misali ben yaparim dedi
cok tesekkur ederim. Sira sizr geldiginde hatirlat lutfen ❤❤

552. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-151#post-54315648

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 552. Etap birincisi 12. Takımdan @Gulumse25 !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

1. 2018 yılı itibariyle, takımların etap derecelerine bağlı olarak hesaplanan karne notu uygulaması kaldırılmıştır. Bunun yerine takımların, analiz dönemi etap ortalamarının genel ortalaması alınacak ve bu değer "Analiz Dönemi Takım Ortalaması" notu ile analiz raporunda yer alacaktır. Analiz dönemi bitiminde takımların başarı sıralaması, bu ortalama değer üzerinden yapılacaktır.
  2. Performans uygulaması standardı olan 0,30%, takım ortalaması için minimum değerdir. Minimum değerin altında kalan takım öncelikle Mart 2018 dönemi bireysel sıralama listesi kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca; Mayıs 2018 analizinde de başarı gösteremez ise, Eylül 2018 analizinde kapsam dışı kalacaktır.

1. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,438% olup, asgari değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-54296526

2. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,044% olup, asgari değerin altındadır. Bu nedenle Mart 2018 dönemi bireysel sıralama listesi kapsamına alınmayacaksınız.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-54296617

ETAP NOTLARI:

1. TAKIM
YeşilinBuyusu ile ilgili olarak;
Yeni üyenizin adını YesilinBuyusu olarak kaydettim, bilginize. Mantıken "ş" harfi olmamalı, yazılım Türkçe karakteri desteklemediği için.
Siz de sonrasında doğru yazmaya özen gösterin, üye ile ilgili geçmiş bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda işiniz zorlaşacak.

9. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 9. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

12. TAKIM
soffty ile ilgili olarak;
Üyemizin 214. etapta izne ayrıldığında, hedef kilosu 55 imiş. Güncelliğini koruyor mu?

13. TAKIM
Behmen ile ilgili olarak;
Üyemizin başlangıç kilosunu listede göremedim, lütfen bilgilendiriniz.

Ellerine sağlık canım.

Behmen in hedef kılosu 68 Kaptanım

Ellerinize ve emeğinize sağlık Harikasınız

79.5 kilo kaptanim baslangic kilosu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…