Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Helal olsun, siz de helal edin. :KK200:

Bu kadar duygusal mesajların içinde gülümsemek iyi geldi.
Kuralsızlık olamayacak kadar tenhalaşmıştık. Kaos durumları epey bir eskilerde kalmıştı.

Siz de öyle. :KK200:

Laydim ben de sana her şey için teşekkür ederim. :KK200:
Görüşmek benim de aklımda. Salgın biterse ilk işimiz bu olsun. İkinci işim de denize gitmek. :KK70:

Helal olsun. Handiyse başından bu yana yanıbaşımda olan insanlardan biri de sensin. Desteklerin ve emeklerin için teşekkür ederim. Hakkını helal et. :KK200:

Evet toplightım her şeyin hayırlısı. Yarışma devam ederken görüşemedik, bitince görüşürüz belki. :KK70:
Helal olsun, ne demek rica ederim.:KK60:
Kocaman seviliyorsun.:KK200:

:KK42:

Bugün yürüyüşe çıkınca sizin için bir hatıra fotoğrafı çekmeye niyetlendim. Keşke on tane çekseymişim. :KK70: Odin'i kadraja zor sığdırmışım. Bendeniz deseniz dişlerimi yaptırdığım için ağzım yamuk.

Yani olanla idare edin.

Her biriniz için gülümsedim.
Yolunuz açık olsun. :KK200:

20210826_184234.jpg

Bugün yürüyüşe çıkınca sizin için bir hatıra fotoğrafı çekmeye niyetlendim. Keşke on tane çekseymişim. :KK70: Odin'i kadraja zor sığdırmışım. Bendeniz deseniz dişlerimi yaptırdığım için ağzım yamuk.

Yani olanla idare edin.

Her biriniz için gülümsedim.
Yolunuz açık olsun. :KK200:

Eki Görüntüle 2915114

Yaaaaaaaa harikasınız :KK200:

Merhaba Arkadaşlar,

Forumumuzda yer alan bir topikte Cuma günü tartılan ve kilosunu paylaşan arkadaşlarımız var. Bu geleneği, küçük bir ekleme ile devam ettirmek istiyorum.

Açılan hemen her topiğe, duygularımızı yazıyor, desteklerimizi veriyor, önerilerde bulunuyor ya da sorularımızı sorarak cevaplar arıyoruz. Kalabalıkta dolaşıyor görünmemize karşın aslında bireysel takılıyoruz. Bazı arkadaşlarımız sevimli gruplar kurmuşken, yalnız kalanlar ya da karmaşada kaybolanlar da olabiliyor.

Fazla zamanınızı almadan önerime geçmek istiyorum.

Beşer kişilik gruplar kuralım. Katılımcı sayısına bağlı olarak, bu sayıyı arttırabilir ya da azaltabiliriz. Grupta yer alan kişilerin ayrı, ayrı kilosu ve toplamı Cuma günleri buraya yazılsın. Bir hafta sonraki Cuma günü, yeni kilolar yazılarak % fark tespit edilsin. Alınan sonuçlara göre de oluşturulacak gruplar arasında ilk üçe girenler açıklansın.

Grupları oluşturma biçimi olarak da önerim şudur; açmış olduğum bu topiğe, "katılıyorum" şeklinde olumlu mesaj yazanları 1,2...,5 şeklinde, mesaj önceliğine bağlı olarak belirleyebiliriz.

Böylece tatlı bir rekabet havasında, daha da dayanışma sağlamış olarak keyifli bir zaman geçireceğimizi düşünüyorum. Ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
Hala gruplara alım var mı🌸 güncel kilom 83.5, 30 yaşındayım, çocukluğumdan beri kiloluyum, artı olarak tüp mide ve gastrik bypass revizyonluyum, bunlara rağmende hala kiloluyum 🥲

X