CUMA günü bebeğime kavuşuyorum

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Bugün günüm doldu ama halaaa kızımın gelmeye niyeti yok doktor Cuma gününe kadar bir sıkıntım olmazsa 08.08.08 Sabahı normal yada sezeryan henüz belli değil bebeğim dünyaya gelicek..Umarım o güne kadar açılmam olurda normal olur doğumum:Saruboceq:

allah gönlüne göre versin canım.senin için hangisi hayırlısı ise o olsun.

inşallah canım nasıl istiyosan öyle olur doğumun bende cumartesi günü sezeryan için gün aldım saat 12 gibi ameliyata girecem....

kızlar bende 31 temmuzda dr gitmiştim o zaman 3 santim açılamam vardı ama henüz sancım falan yok biraz kasıklarımda ve belimda agrlar var bakalım normalde 20 agustos dogum ama otarihten önce olur dedi dr bakalım cimcime kızım ne zaman gelecek beklemedeyiz

Allah hepimizi en kısa zamanda kavuştursun bebeklerimize..Şu son birkaç gün geçmek bilmiyor gerçekten:asigim:

canım hakkına hayırlısı olsun .bende daha önce 08.08 de doguracaktım şimdi dr ertesi gün haftasonu olmasın die 12.08 e erteledi şimdi günle geçmek bilmio....

canım allahım hakkında hayırlısını nasip etsin canım inş. allahım sag saglim bebişine kavuşmanı nasip eder canım..

Canım umarım her şey istediğin gibi olur ve bebeğini kucağına alırsın.

sezin05 ve bebeğimveben allah ikinizinde yardımcısı olsun hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

Allah bi avazda kurtarsın cnm benim,sağlıkla al bebeğini kucağına!!

allah yardımcın olsun canım,inşallah herşey yolunda giderde normal doğumla sağlıklıca alırsın yavrunu kollarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…