Crystal Admiral Resort Suites & Spa - Side

sayydek

Bursaspor!:)
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
695
1
Kızlar azönce annemle bu hotele rezervasyon yaptırdık.Giden var mı acaba yorumlarınız neler?

bir gruba baglı otel, cok fazla problem yaşayacagınızı düşünmüyorum ama otel alanya yolunda alanyaya daha yakın. önünden otobüs geçer ulaşımı rahattır. Aradan yol geçiyor baglantılı.. genel anlamda güzel bir otele benziyordu iyi tatiller..

bir gruba baglı otel, cok fazla problem yaşayacagınızı düşünmüyorum ama otel alanya yolunda alanyaya daha yakın. önünden otobüs geçer ulaşımı rahattır. Aradan yol geçiyor baglantılı.. genel anlamda güzel bir otele benziyordu iyi tatiller..

siz orada tatil yaptınız sanırım.yemekleri kötü diyorlar.bi bilginiz var mı acaba?

geçen yaz ordaydık bizde hiç bir problem yaşamadık. başka sitelerde yazan yorumlara bakarak biz de çok teditgin gittik. ama tek bir sıkıntı bileolmadı. pişman olmazsınız. çok büyük ve kalabalık bir otel. böyle olunca da bir takım şeylr hoş görülebilir bence. bu arada ayıp olmazsa ne kadara geldi tatil öğrenebilirmiyim? biz 5 gün için 1250 ödemiştik erken rezervasyonla.. şimdiden ii tatiller.bu arada o kadar tatlı çeşidi göreceksinizki ben çok şaşırmıştım. hangisini yiyceğimi bilememiştim. güzel bi tatildi...

geçen yaz ordaydık bizde hiç bir problem yaşamadık. başka sitelerde yazan yorumlara bakarak biz de çok teditgin gittik. ama tek bir sıkıntı bileolmadı. pişman olmazsınız. çok büyük ve kalabalık bir otel. böyle olunca da bir takım şeylr hoş görülebilir bence. bu arada ayıp olmazsa ne kadara geldi tatil öğrenebilirmiyim? biz 5 gün için 1250 ödemiştik erken rezervasyonla.. şimdiden ii tatiller.bu arada o kadar tatlı çeşidi göreceksinizki ben çok şaşırmıştım. hangisini yiyceğimi bilememiştim. güzel bi tatildi...

3 kişiyiz kardeşimde var ama ona ücretsizmiş 2.100e geldi 6 gün bayramdan sonraki hafta en pahalı zamana denk gelmişiz :KK14:

3 kişiyiz kardeşimde var ama ona ücretsizmiş 2.100e geldi 6 gün bayramdan sonraki hafta en pahalı zamana denk gelmişiz :KK14:

evet yaz tatilleri ramazandan dolayı kısaldığı için biraz pahalı oluyor. olsun keyfini çıkarın. iyi tatiller şimdiden

Ben ve eşim geçen yıl nisan ayında gitmiştik.
Otel güzel, yemekleri kötü değil kesinlikle. Mutlaka doyarsınız. Ara öğünlerde kumpir, pizza, patates, lahmacun, gözleme gibi yiyecekler veriyorlar zaten. Yemek konusunda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Biz manavgat otobüsüyle gittik ve otelin önünde indik.
Gittiğimizde hava serindi denize girmedik ama denize ve havuza girenler var.
Sizin gittiğiniz tatilde deniz daha güzel olur.
Biz bu yıl kemerdeki crystal oteli düşünüyoruz.
İyi eğlenceler

Ben ve eşim geçen yıl nisan ayında gitmiştik.
Otel güzel, yemekleri kötü değil kesinlikle. Mutlaka doyarsınız. Ara öğünlerde kumpir, pizza, patates, lahmacun, gözleme gibi yiyecekler veriyorlar zaten. Yemek konusunda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Biz manavgat otobüsüyle gittik ve otelin önünde indik.
Gittiğimizde hava serindi denize girmedik ama denize ve havuza girenler var.
Sizin gittiğiniz tatilde deniz daha güzel olur.
Biz bu yıl kemerdeki crystal oteli düşünüyoruz.
İyi eğlenceler

yorumunuz beni nasıl rahatlattı anlatamam çok sevindim vala umarım sizde iyi bi tatil geçirirsiniz:21:

balayımızı bu otelde geçirmiştik ve cook memnun kaldıkk
kesinlikle tavsiye ederimm

X