CRP yüksekliği

ecemree

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
552
112
22
Kızlar merhaba gebe değilim crp yüksek cıktı idrar yollarımda iltihap var hastaydım üst solunum yolları iltihaplanmıştı dr a gittim kan ve idrar tahlili istedi şimdi baktım crp 25 çıkmış bu beni biraz korkuttu acaba hastaydım o yuzden yuksek çıkmış olabilir mi yoksa başka bir sorun mu var😏

enfeksiyonunuz vardır çok yüksek değil antibiyotik tedavisiyle hemen düzelir
Babam safra kesesi iltihabıyla hastaneye yattığında 285 mi ne çıkmıştı, işte o gerçekten yüksek demektir

Hastalandığımızda crp yükselir iyileşsek bile 1-2 hafta kadar yüksek kalır. Mesela benim crp iyi olsam bile yüksek çıkar herhalde vücudum üretiyor çok üzerine düşmedim ama kuru dut kürü düzenli yaptığımda bir şey kalmıyor tavsiye ederim

Kızlar merhaba gebe değilim crp yüksek cıktı idrar yollarımda iltihap var hastaydım üst solunum yolları iltihaplanmıştı dr a gittim kan ve idrar tahlili istedi şimdi baktım crp 25 çıkmış bu beni biraz korkuttu acaba hastaydım o yuzden yuksek çıkmış olabilir mi yoksa başka bir sorun mu var😏
Crp 25 duşuk bir değer.ben hamileyken crp 130 a yükselmişti. diş enfeksiyonu sebebiyle.antibiyotik ile düştü.buyuk ihtimal doktorunuz antibiyotik verir.

Selam ben malatyada depremzedeyim bize on bin TL yattı ama bu taşıma parasi hâlâ değerlendirmede neden çıkmıyor bir bilginiz varmı kira yardimida almadık yani basvurmadik taşınma parası için ne yapmam lazım kaç aydır değerlendirmede

Bilgileriniz için çok teşekkür ederim kızlar💗

Selam ben malatyada depremzedeyim bize on bin TL yattı ama bu taşıma parasi hâlâ değerlendirmede neden çıkmıyor bir bilginiz varmı kira yardimida almadık yani basvurmadik taşınma parası için ne yapmam lazım kaç aydır değerlendirmede
Öncelikle çok geçmiş olsun canım bu konu hakkında herhangi bir bilgim yok maalesef 😔

X