Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çözüm Yollarım________

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Kızlar bunlar benim son programımda belirlediğim yöntemler.Satın almam gerekenler ve diğer yöntemleri birleştirdim ve böyle bi sonuç çıktı.
(Ölçülerim şuan; göğüsaltı 73 üstü 80 cm..boyum 1.63 kilom ise 48...hedefim 55 kilo olmak)

Almam gerekenler;
1-Saraçoğlu kürü 150 lira
2-Dermaroller 100 lira
3-Pompa 40 lira
4-şemsarslan göğüsbüyütücü krem 65 lira

_______________________________________________________________________________________________________________________
İçilecekler; 1-Adaçayı 2-Rezene 3-Oğulotu 4-Isırganotu çayı 5-Hayıt otu
Yenecekler; 1-Çörekotu 2-Kuruüzüm 3-Hurma 4-kuruincir
Masaj yaparken; 1-Şerbetçiotu (kendi tekniğimle yapmayı düşünüyorum) 2-üzümçekirdeği yağı 3-narçekirdeği yağı 4-bebe yağı (çörekotu yağı yok çünkü tüylenme yaptı)
_______________________________________________________________________________________________________________________
Ve Programım;
SABAH: 1 kupa bitki çayı,1 tatlı kaşığı çörekotu,Masaj-krem yada yağ-pompa-buz.
ÖĞLEN: hurma, kuruüzüm, incir herhangi birini yemeliyim.dönüşümlü bi şekilde hepsi en az bir aylık süreyle..
AKŞAM: 1 kupa bitki çayı,Masaj-dermaroller-krem yada yağ-pompa-buz.

Kızlar bu son dileğim...yazdıkalrım hepsini düzenli yapmam ramazandan dolayı Ağustosu bulur..ama yinede elimden geleni yapmayı düşünüyorum.yoksa seneye ilkbahar silikon düşünmek zorunda kalırım..azda olsa göğüs dokum var ve onu büyütebilirim diyorum.içimde bi umut var ve isteğim 75 beden dolgusuz bir sutyen.şuan 80 cm...bakalım burdakiler gibi 10 küsür cm büyütsem değme keyfime
Mümkün olan zamanlarda sutyen takmamak ve hafif sporda bu programa dahil.

Son düzenleme:

canımm İnşallah büyütürsün lütfen sonuçlarıda yaz ilerleyen zamanlarda eğer işe yararsa bizde yapalımm hadii İnşallah istediğin ölçüye ulaşırsınn

canımm İnşallah büyütürsün lütfen sonuçlarıda yaz ilerleyen zamanlarda eğer işe yararsa bizde yapalımm hadii İnşallah istediğin ölçüye ulaşırsınn

mutlaka yazıcam canım evet eğer büyütrsem bu forumu bırakmayı düşünmüyorum..İnşallah hepimize çare olur.

Guzel cnm ins basarabilirsn bu dfa buyitmeyi bende hazirliycam program bi iki gune paylasirim burda da aktara gidip danisicam bi edirnedeyim burdak aktara danisirim antalyaya dnunve programimi uygularum dye dusnuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bebeğimm daha önce göğüslerinde büyütme elde edebildinmi sen herhangi bir yöntemle

hiçbi yöntemi düzenli yapmamakla beraber, masaj çörekotu ve arada bitki çaylarıyla göğüslerimin şekli çok daha güzel oldu ilk başladığımda 78 cm di şimdi 80 cm...
haftalarca aylarca hiçbişey yapmadığımda oldu..

Anladımm canımm fazla bi büyüme olmasada şekli çok değişiyo bendede aynı şey oldu önceden resmen küçük kız çocuklarının göğüslerine benziyodu üçgen gibiydii ama şimdi yuvarlaklaştıı umarım bi 10 cmde büyütürüm

umarım canım..bu sefer erteleme gibi bi lüksüm yok..çünkü mutsuzum..kilo almanın yollarını arıyorum yazında çok iştahsız olurum:26::26:

umarım canım..bu sefer erteleme gibi bi lüksüm yok..çünkü mutsuzum..kilo almanın yollarını arıyorum yazında çok iştahsız olurum:26::26:

peki kiloyu nerden alıyosunn tatlımm mesela ben basenden alıyorum 67 kiloykende göğüsleerim aynı küçüklükteydii şimdi 57 kiloyum yine aynı ben direk basene yolluyorum ve armut gibi oluyorumm sen nerden alıyosun kiloyuu

hiç farkedilir ölçüde kilo almadım sanırım yıllardır böyleyim.en son lisedeyken almıştım o zamanda hatırlamıyorum.ama ikiüç kilo olduğunda basenlerden de alırım.ölçülerim belim 64 cm kalçam 92 cm..tek sorun göğüslerin orantısızlığı..

canımm üst kısımdan kilo alırsın İnşallah çünkü eğer basenlerden alırsann çok daha kötü olurr benim başımaa geldii pantolon giyiyiyom üstüm incecik altım streçe sarılmış dana eti gibii oluyoduu :18:

inşallah öyle olmaz

şeyy yapp bak spora gitt hem kilo all hemde koşu bantı ve bisiklete yüklenn yürüdee ayrıca böylece bölgesel olarak kilo alırsınn

evet canım aynen öyle düşünüyorum yürüyüş koşu bacak basen hareketleri olsun künkü basenlerden kilo almak istemiyorum..hem oraları sıkılaştırıp hemde kilo almak,iyi fikir

evet canım aynen öyle düşünüyorum yürüyüş koşu bacak basen hareketleri olsun künkü basenlerden kilo almak istemiyorum..hem oraları sıkılaştırıp hemde kilo almak,iyi fikir

aynenn bebeğimm gelişmelerii yazz Allah kolaylık versinn :)

Canım dermarol nedir beni bilgilendirir misin

dermaroller; canım cildine uyguladığın hertürlü şeyin emilimini hızlandırıyor...çok farklı kullanım alanları var cildi yeniliyormuş..
uzunca çok çok ince iğnelerden oluşan bi makara düşün..
Mesela saç dökülmesinde deriye serumalrla beraber uygulanıyor kökleri canlandırıyor.
yada vücutte çatlaklar için bazı yağlarla sürüyorsun düzenli olarak kullanduğın bölgeyi pürüzsüzleştirip yeniliyor..
yüzde vücudunda saç dersinde kullanılıyormuş...ben deneyenleri genelde çatlak için yada saç dökülmesi için okudum.
Göğüslerimiz içinde yağ kremlerin emilmesini sağlar hücreleri yeniler diye düşündüm.O yüzden almayı düşünüyorum.

anladım canım tesekkürler insallah hep beraber mutlu olucaz istediğimiz göğüslere ulasıcaz zaten gözümüz cok yükseklerde değil normal bir göğüs istiyoruz insallah allahım nasip etsin hepimize

anladım canım tesekkürler insallah hep beraber mutlu olucaz istediğimiz göğüslere ulasıcaz zaten gözümüz cok yükseklerde değil normal bir göğüs istiyoruz insallah allahım nasip etsin hepimize

inşallah canım:)

Şimdiye kadar hiçbir şey denemedim. Eylülde başlamak istiyorum. Bakalım neler olacak umarım işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…