Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çözüm Yollarım________

Kızlar bunlar benim son programımda belirlediğim yöntemler.Satın almam gerekenler ve diğer yöntemleri birleştirdim ve böyle bi sonuç çıktı.
(Ölçülerim şuan; göğüsaltı 73 üstü 80 cm..boyum 1.63 kilom ise 48...hedefim 55 kilo olmak)

Almam gerekenler;
1-Saraçoğlu kürü 150 lira
2-Dermaroller 100 lira
3-Pompa 40 lira
4-şemsarslan göğüsbüyütücü krem 65 lira

_______________________________________________________________________________________________________________________
İçilecekler; 1-Adaçayı 2-Rezene 3-Oğulotu 4-Isırganotu çayı
Yenecekler; 1-Çörekotu 2-Kuruüzüm 3-Hurma 4-kuruincir
Masaj yaparken; 1-Şerbetçiotu (kendi tekniğimle yapmayı düşünüyorum) 2-üzümçekirdeği yağı 3-narçekirdeği yağı 4-bebe yağı (çörekotu yağı yok çünkü tüylenme yaptı)
_______________________________________________________________________________________________________________________
Ve Programım;
SABAH: 1 kupa bitki çayı,1 tatlı kaşığı çörekotu,Masaj-krem yada yağ-pompa-buz.
ÖĞLEN: hurma, kuruüzüm, incir herhangi birini yemeliyim.dönüşümlü bi şekilde hepsi en az bir aylık süreyle..
AKŞAM: 1 kupa bitki çayı,Masaj-dermaroller-krem yada yağ-pompa-buz.

Kızlar bu son dileğim...yazdıkalrım hepsini düzenli yapmam ramazandan dolayı Ağustosu bulur..ama yinede elimden geleni yapmayı düşünüyorum.yoksa seneye ilkbahar silikon düşünmek zorunda kalırım..azda olsa göğüs dokum var ve onu büyütebilirim diyorum.içimde bi umut var ve isteğim 75 beden dolgusuz bir sutyen.şuan 80 cm...bakalım burdakiler gibi 10 küsür cm büyütsem değme keyfime:KK16::KK16::KK16:
Mümkün olan zamanlarda sutyen takmamak ve hafif sporda bu programa dahil.:KK34::KK34::KK34:

Cok guzel canm ins iyi sonuclar alirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba matemm, internette saraçoğlu kürünü bulamadım. bana yardımcı olur musun lütfen?

evet canım internette yok.bana mail yoluyla dönmüşlerdi link vererek.neden öyle yaptıklaırnı anlamadım aynı sayfaya yönlendiriyor oysaki..ben linki burdan gönderiyim size.bende henüz almadım.kürü ayrı çayı ayrı diyenler oldu ama kesin bilgi için aramak lazım tabii..

http://www.profsaracoglu.com/U170,33,066-gog-buy-bitkisel-kurler-profsaracoglu.htm#.U6gC9Pl_tkl

alırsanız banada haber verin :KK34:

Şimdiye kadar hiçbir şey denemedim. Eylülde başlamak istiyorum. Bakalım neler olacak umarım işe yarar :KK76:

canım hafif bi programla daha erken başlamalısın bence..en azından hafifte olsa masaj azda olsa bitki çayı...umarım sende faydasını görürsün.
ne kadar erken başlasan o kadar iyi benim yaş 24 artık uzun yıllardır bunu düşünmekten bıktığım için programım yoğun olmalıydı.çünkü son çarem..

canım hafif bi programla daha erken başlamalısın bence..en azından hafifte olsa masaj azda olsa bitki çayı...umarım sende faydasını görürsün.
ne kadar erken başlasan o kadar iyi benim yaş 24 artık uzun yıllardır bunu düşünmekten bıktığım için programım yoğun olmalıydı.çünkü son çarem..
Benimde yaş 24. Eylülden önce başlamam mümkün değil yaz tatili malum koca bir aile bir arada. Eylülde kendi evimde tek başıma rahatça yaparım her şeyi. Güzel sonuçlar alalım lütfen ya

Benimde yaş 24. Eylülden önce başlamam mümkün değil yaz tatili malum koca bir aile bir arada. Eylülde kendi evimde tek başıma rahatça yaparım her şeyi. Güzel sonuçlar alalım lütfen ya

inşallah canım programa başlamadan önce mezura al ölçülerini bil daha sonra 2 ayda bi ölçüm yapmayı düşünüyorum ben..
başarırız umarım

İnşallah canım yazarım başladığımda :KK76:

$i.jpg

bu şekilde ölçüyorsun canım tabii sutyensiz

Son düzenleme:
Bi arkadaşım var 49 kilo ve göğüsleri 90 beden..
bu işin kiloyla çokta alakası yok bunu anladım..

Kişini bünyesine göre değişiyor. Benim bir arkadaşım düğüne yakın kilo aldı bildiğin çamaşır bedeni büyüdü yani o derece. Ama ben zaten yapı olarak üstten alan biri değilim

Ölçülerimiz aynı sanırım bu işe birlikte başlayalım :KK76:

canım cm olarak ölçtünmü karını verdinmi hangi programı uygulayacağına..hayıt tohumuda dikkatimi çekti yan etkileri yoktur umarım.o arkadaş günde 1 kupa içmiş sadece

canım cm olarak ölçtünmü karını verdinmi hangi programı uygulayacağına..hayıt tohumuda dikkatimi çekti yan etkileri yoktur umarım.o arkadaş günde 1 kupa içmiş sadece
Aslında daha yoğun bir program düşünüyordum ama eylülden önce başlayamam. Arkadaşın dediği ilginç sadece 1 kupa çayla olacak mıdır ki bilemedim kafam karıştı yani çaya başlasam bir bakayım ne var ne yok işe yarıyor mu sonra eylülde sıkı bir programa başlasam diyorum :KK6:

Canım bir önceki sayfada yazdım ölçülerimi

matem programına kararlılığına sağlık valla inşalah olumlu sonuç alırsın ben alamadım iyice sinirlerim bozuldu artık silikon düşünüyorum bu işin kiloylada alakası yok kardeşimin bi arkadaşı var kız incecik bir göğüsleri var mübarek nazarım değecek sonuçlarını yaz mutlaka bakalım oluyormu

kızlar benim göğüslerim silikon .ama yaptıralı 5 yıl olduğu için biraz deforme oldu tabiki ve ilk gün ki büyüklüğüde çok kalmadı,ama yinede büyük tabi..evli olunca malum..dün aktara gittim öyle sağa sola bakınırken bitkisel göğüs büyütücü ve şekillendirici bakım yağı gördüm,satıcı bayanda zaten komşumuz olduğu için rahatlıkla kullanmamı söyledi..dün akşam eve gelir gelmez yatmadan uyguladım bide az önce sabah sürdüm masaj yaparak..isterseniz adını ve içeriğini yazabilirim..bu arada asıl alma amacım ucuz olması 12 tl :KK1:

kızlar benim göğüslerim silikon .ama yaptıralı 5 yıl olduğu için biraz deforme oldu tabiki ve ilk gün ki büyüklüğüde çok kalmadı,ama yinede büyük tabi..evli olunca malum..dün aktara gittim öyle sağa sola bakınırken bitkisel göğüs büyütücü ve şekillendirici bakım yağı gördüm,satıcı bayanda zaten komşumuz olduğu için rahatlıkla kullanmamı söyledi..dün akşam eve gelir gelmez yatmadan uyguladım bide az önce sabah sürdüm masaj yaparak..isterseniz adını ve içeriğini yazabilirim..bu arada asıl alma amacım ucuz olması 12 tl :KK1:

Evet canım yazar mısın içeriğini ve adını çok iyi olur bizim için de sonra gelişmeleri de senden dinleriz hem :KK8:

Evet canım yazar mısın içeriğini ve adını çok iyi olur bizim için de sonra gelişmeleri de senden dinleriz hem :KK8:

BİO CLASS GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ VE ŞEKİLLENDİRİCİ YAĞI.
Aromatik uçucu yağlar ve soğuk pres baz yağlar kullanılarak hazırlanan karışım ile üretilmiş doğal cilt bakım ürünü. Formülasyonu da tamamen bitkisel soğuk pres baz yağlar ve organik aromatik uçucu yağlarlar kullanıldığından dolayı hiçbir yan etkisi yoktur. Herhangi bir kimyasal madde ve östrojen hormonu içermediği için, kilo alınması ve ya tüylenme problemine de neden olmaz. Sadece yağ dokusunu güçlendirip, artırmasından dolayı da kanser riski oluşturmamaktadır. Düzenli kullanımda göğüslerin büyümesine yardımcı olur.

Etkileri ;

- Daha sıkı göğüslere sahip olmanıza,
- Göğüs ebadınızın arttırılmasına ve göğsünüzün dolgunlaşmasına,
- Göğüslerinizdeki sarkıklığın giderilmesine,
- Göğüslerinizin daha dik bir görünüm almasına,
- Göğüslerinizin derisi üzerinde bulunan kırışıklıkların ve çatlakların giderilmesine yardımcı olarak, her bayanın hayali olan daha güzel göğüslere sahip olma konusunda size destek sağlar.

Kimler Kullanmalı ?

- Simetrik olmayan (hypogenesıs) veya düz göğüslere sahip olanlar.
- Sarkık, gevşek ve biçimsiz ve emzirmeden sonra siyanoz areola olmuş göğüsler.
- Kilo verdikten sonra sarkan ve gevşekleşen göğüsler.Boyutundan memnun olmayanlar

Kullanım Şekli ;

Sabah ve akşam koltuk altından başlayarak dairesel hareketlerle, 10-15 dakikalık masajla göğüs bölgesine masaj yapılır. Ürün kullanıldıktan sonra bölge 12 saat su ile temas ettirilmemelidir. Su ile temas etmesi halinde ürünün etkisi azalır. Ürünü 9 gün kullanıp, vücudun direnç kazanması için, 2 gün ara verilmesi gerekir. Göğüs büyütücü, göğüs ideal ölçüsüne ulaşıncaya kadar bu şekilde kullanılabilir. İstenilen ölçüye geldikten sonra, yılda bir kez ürün kullanılarak, zamanın etkisiyle oluşabilecek deformasyon azaltılabilir.

Kullanım Süresi ;

Küçük göğüsler için kullanımı idealdir. Düzenli kullanıldığı takdirde göğüslerde 2-9 beden arasında büyüme gözlemlenebilir. 1 veya 1,5 ay gibi bir sürede etkisini gösterir. Göğüs bölgesinde kaşıntı, karıncalanma ve ergenlik dönemindeki göğüs gelişim ağrılarına benzer ağrılar hissedilebilir. Ağrıların devamında göğüste büyüme başlayacaktır. Büyümenin başlamasından bir süre sonra, duraklama görülür, bunun ardından ürün düzenli kullanıldığı takdirde büyüme devam edecektir. Büyüme 3-5 ay da kalıcı sürece ulaşır. Ürün vücudun hücre yenileme hızına göre, daha hızlı veya daha yavaş etki gösterebilir.
nette de satıyor ordan kopyaladım aynı ürün ama ben 12 tl ye aldım..nette 20 falan

X