Çözüm Terkurmuş !

numb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
93
2
arkadaşlar takip edenler bilir,ben ayak,koltuk altı ve el terlemesinden şikayetçiyim özelliklede el terlemesinden çok feci bıkmış durumdaydım,neyse konuya gireyim en son bi dermatologa gittim,başka bi konuda açıklamıştım durumu,gittiğim diğer doktorlar krem yazıyolar gece yatmadan önce sür diyorlar başka birşey demiyorlardı,bu dermatolog terkuru sürdükten sonra eline iyice yedir,sonra eline poşet geçirip yatki krem uçup gitmesin demişti,her ne kadar umutsuz başlasamda yinedede denemek istedim yaklaşık 2 buçuk haftadır her gece yatmadan önce elime terkuru iyice yedirip sonra poşet geçirip yatıyorum ve çok ciddi söylüyorum,önceden acayip bi el terlemesi yaşayan ben'in el terlemesi yarı yarıya azaldı diyebilirim :sm_cool: sadece el terlememde değil üstelik koltuk altım yaz kış sırılsıklam olurdu koltuk altımda terlemiyor,ayak terlememdede büyük ölçüde azalma var :teytey: ben faydasını gördüysem sizlerde hayli hayli görürsünüz bence,çünkü benim ellerim hem terler hemde şişerdi ama şu günlerde terleme çok az çok faydasını gördüm ve terlememek harikkaaa bişeeyy :sm_cool: zemuszemus maşallah deyin kızlarr :nazar:

birde böyle deneyin derim,zaten doktora gidince terkur ya da kursept verecektir zaten , bendeki etki umarım geçici değildir sizlerde de işe yarar istediğiniz sonucu elde edersiniz umarım,el terlemesi sorunu yaşayanlara
etki ediceğini düşündüğüm için,faydam olur belki diye konuyu açmak istedim :hulya: kaydirigubbakcemile5

teşekkürler cnm benimde bi arkadaşım var ve çok terliyo doktora gitti ve ter bezleri çok fazla dedi ameliyatla alabiliriz gibi şeyler demişti ve bu ameliyatsüresi 6 aymış 6 ay sonra terleme yine başlıyomuş bu konuda acıklama yaptığın için teşekkürler hemen söylemem gerekiyo

rica ederim canım inşallah arkadaşınada faydası olur kaydirigubbakcemile5 bende testlerde falan ter bezleri falan normal çıkmıştı ama yinedede terliyodum iste deli gibi,doktor aynı senin arkadaşına dediği gibi botox yapabilirim 6-7 ay rahatlatır sonra yine başlar hem çokta ağrılı bi ameliyat falan demişti kalıcı bi durum olmadığı için ve o ağrıyı çekmek zor olduğu için botoxa sıcak bakmadım pek,ama terkur gerçekten çok rahatlattı umarım tamamende geçer giderde biter çileee :teytey: :nazar:

bende bugün terkür aldım.koltukaltı için.koltukaltına ne zamnlarda sürüyosun?bide krem gitmiyomu giysiden dolayı?kaç gün içind eetkisini gördün? çok sordum ama:)

koltuk altıma hiç sürmedim cnm,sadece elime sürdüm ayaklarıma ve koltuk altlarıma da etki etti :teytey: 1 taşta 3 kuş gibi bişey oldu anlicağın kaydirigubbakcemile3 2,5 -3 haftada da ellerime sürerek hem elime hem ayaklarımda hemde koltukaltımda oldukça etkisini gördüm.

koltuk altıma hiç sürmedim cnm,sadece elime sürdüm ayaklarıma ve koltuk altlarıma da etki etti :teytey: 1 taşta 3 kuş gibi bişey oldu anlicağın kaydirigubbakcemile3 2,5 -3 haftada da ellerime sürerek hem elime hem ayaklarımda hemde koltukaltımda oldukça etkisini gördüm.

hmm anladım cnm.saol.bide benmki kendimi kasıyorum ondan terliyorum herlade ya.kıyafeti giyiyorm 1 dk sora ıslanmaya baslıyo anlamadm ki:S çok sinir bozucu bi durum

hmm anladım cnm.saol.bide benmki kendimi kasıyorum ondan terliyorum herlade ya.kıyafeti giyiyorm 1 dk sora ıslanmaya baslıyo anlamadm ki:S çok sinir bozucu bi durum

çok iyi anlıyorum canım,benimde ellerim düşünmeye başladığım anda terlemeye başlardı,terkuru bir uygula istersen koltuk altına ama poşetle olmaz tabi,ama yinedede dene bi bence,olmadı teresonda koltuk altı terlemesine çok iyi geliyor,benim ellerimde ayaklarımda etki göstermedi ama koltuk altlarıma ilk kullanımda etki etmişti,hiç terlemiyordum, onuda deneyebilirsin cnm denemediysen eğer kaydirigubbakcemile5

benim de aşırı derece el,ayak,koltuk altı,bel bölgesinde terlemem var.Kış ayında bile o kadar çok terlerim ki millet kalın kazakları giyerken ben ince ince giyinirim.Otobüslerde ayakta dururken okula gidene kadar alnımdan şapır şapır sular akar,bu yüzden eğer otobüste ayakta gitceksem kışın bile yüzüme fondoten süremem ya da saçlarımı açık bırakamam.bundan 6 yıl önceydi doktora gittiğimde bana da bu kremi yazmıştı,ama tabi o zaman temiz olan ayaklara,ele falan düzenli kullanmam gerekiyodu ve ben de kullanmadım :KK14::KK14: hatta geçen sene falandı sanırım tarihi geçti diye çöpe attım.ama bu ter konusundan çok çekiyorum,yazın babet ayakkabı giyinmiştim,ayaklarım terlediği için yolda kaç kere ayağımdan çıktı ayakkabı.İki adım atıyorum biri çıkıyo,sonra diğeri çıkıyo.Peçete koydum ayağımın altına ama su gibi olduğu için parçalanmıstı,bunu ancak yasayan bilir.Tisörtlerde kocaman bi bölgede ter izi,sırılsıklam duruyordu.o yüzden bu terkur u yeniden almaya karar verdim.diğer tereson falan kullanmadım ama fiyatı pahalı geliyor.netice de işe yaramayınca o kadar para çöpe gidiyor ve ben öğrenciyim.ilk işim pzt ya da salı bu kremi tekrar almak olcak,etkisini burdan yazarım

X