Doğuma Hazırlık Covid-19 ve GEBELİK

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

DrNeriman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
1
1
39
Merhabalar,

Gebeliğinizi tebrik ederim sevgili anne adayları. Covid-19 salgınının gebelerin anksiyete belirtileri üzerindeki etkilerini araştırmaktayız. Katılımınız bu konudaki bilimsel bilgiye katkı sağlayacaktır. Ayırdığınız zaman için teşekkür ederim.

Bu linke tıklayarak bilimsel çalışmaya destek verebilirsiniz ---> Covid-19 Salgınının Gebelerde Anksiyete Belirtileri Üzerine Etkisi

Ayrıca, pandemi döneminde varsa gebelikle ilgili yaşadığınız güçlükleri bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle...

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Ebelik Anabilim Dalı,
Dr. Öğretim Üyesi Neriman ÇAĞLAYAN KELEŞ

2 aylık grbryim bundan bir ay kadar önce evine gittiğim bir yakınımın korona oldugunu ögrendim içim içimi yedi tabi o zaman gebeliğimden emin değildim ertesi gün zar zor test yaptırdık eşim ve ben aynı gün gebelik testi yaptım sevinemedim bile gebe olduguma.Covid testimiz negatif cıktı 15 gün gecti öyle rahatladım. O kadar korktum ki anlatamam.Suan da içinde bulunduğumuz durumdan cok tedirginim eşim çalışıyor. Elimizden geldiği kadar dikkat etmeye calısıyoruz ama içimde hep bir endişe herşeyi her rahatsızlığa corona mı oldum acaba endişesi bitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…