Covid 19 un akciğerde oluşturduğu hasar

Beni aglattiniz. Allahim sizden razi olsun. Seni o kadar iyi anliyorumki.. siz cikacagini dusunurken hastaneyi sevk edilmesi uzerinden kac gun sonra bilinmezlikle gecen zaman, ihmalkarlik ya da bu illet nasil birseyse hizla cogalmasi.. bizim ailelerimizin elinden birsey gelmemesi.. Çook zorr.. Kurban olduğum mevlam size bagislamis.. Amcam eski sagligindan da daha iyi olsun sagligi insallah.. Gecsin o gunler bir daha geri gelmesin.. Ozel hastanelerinde simdi pandemi servisi acilmis ama devlet hastaneleri gibi olaya hala hakim degiller.. Ne iyi bir aileniz var sizinde.. Allahim size bagislasin.. Tez zamanda gucunu toparlasin... psikolojisi hastalarin iyice bozuluyor. Bebek gibi oluyorlar.. Kardesim insallah bizde bu asamalara gelebiliriz. Dogali berli neler cektiler.. Hayat mucadeleleriyle yorgun bir milletiz orta gelirli durumumuz var Buna da sukur Yarabbim kaderimizde ne yazmis ne cizmis bilinmez. Duadan baska birsey de artik elimden gelmiyor.. vakia,hucurat, fetih, yasin sifa dualari okuyup icimi rahatlatmaya calisiyorum.
Cok tesekkur ederim. Benimle paylastigin icin... Kan degerleri kotu gidiyor bazen kalbiyle ilgili problemler yasiyorlar. Vucudundan enfeksiyon gerilemiyor.. Yogun bakimda bende iki kez babacigimi gorme sansina eristim. Zaten cok zayiflamisti... bunlari birsekilde atlatiriz.. hareket ettiiririz birseyler yapariz.. yeterki sifasini Yarabbim versinde iyilessin..
Tekrar diyorum gece gunduz calisan emek veren, yorgun argin evinin yolunu tutan saglik calisanlarinada Allahim guc kuvvet versin.. bunu tum millet olarak hep beraber atlatacagiz.. azicik sahip olun korunun binlerce sirada bekleyip yer bulamayan hastalarimizda var herkese Rabbim sifa versin..
Cok saol paylasimlarin icin.. pembeumutlar

Bugun babam icin arayip bilgi verecekler acaba ne diyecekler, icim icimi yiyor.. bi taraftan bebeklerim var.. Annemlerde tek kalmasin diye kardesimle yanima gelsin istedim. En azindan bebeklerden dolayi oyalanacak biseyleri olur.. gecen senenin haziran ayinda ne umutlarla bu siteye uye olmustum. Tup bebekle birlikte burdaki platformdan yaziyordum.. babacigim.annecigim hic ellerini ustumden geri cekmediler.. Allahim bana iki mucize bebek verdi. Ne kadar sukretsem az. Simdide babam icin yarabbim onu eski sagligina kavustur.. icim icimi yiyor telefonla arayacaklar ne diyecekler.. insanin vucudu buna nasil dayansin.. kac gundur hareketsiz yatmak ustunr baska rahatsizliklari da varken Allahim sifa versin.. dualarinizi esirgemeyin babam gibi tum sifa bekleyen herkesin Allahim yardimcisi sifacisi olsun.

Allah yardımcınız olsun kalıcı sifalar versin insaAllah ...
duamiz yaşar amca ile

Ben de çok çok iyi anlıyorum sizi ah o kadar belli ki iyi niyetiniz birbirinize bağınız burda yazış seklinizden bile ortaya çıkıyor.
Özel hastaneler dediginiz gibi malesef duruma tam hakim değiller basından beri ilgilenmediklerinden olabilir belki. Araştırma hastaneleri daha bilinçli durumda. İnşallah güzel haberler yarın verirsin ne zaman arayacaklar durumu ağırlaştı demissin rabbim babanı size bağışlasın ben umut olmak adına yazdım inşallah bunun üstesinden gelir babanız inşallah görecek daha çok güzel günleri vardır. Sizden güzel haberler bekliyorum inanın bende hem sizin yazınızı okurken hem size yazarken ağladım bu çaresizliği de yaşayan biliyor çünkü.

Babami kaybettim. Basimiz sağolsun. Allahim mekanini cennet eylesin.. kac gundur yollardayim telefonlardayim. Nasil bu hale geldik.. kucucuk bir umut bekledik... Olmadi maalesef.. kardesim babana cok iyi bak.. Allahima emanet olun..

Hiçbirşey yazmamışsınız korkuyorum güzel haberler verin lütfen
O gunu aksami pazartesi gunu arandi telefonum.. aci aci caldi.. kalbim yerinden firladi zaten.. bugun gunlerden ne inan haberim yok.. Son gorevimi yerine getirdim. Hayat babami boyle sevdi.. bizsiz durumazdi.. araba yikacak hadi derdi anneme sende gel ben yalniz gidemem.. pazara gidexem ama hatun sendengel... sanayiye gidilecek erkek adam isi dimi yok ben yalniz gidemem.. annemde derdiki azicik beni bana birak evde oturayim supureyim sen gidene kadar.. ikisi birbirinsiz duramazlardi.
Babam her aksam kizimm isten cik bize gel yemekleri al evine getir esinle yersiniz.. bebelerin var.. bir daha ugrasma.. ertesi gun yine ayni.. bende derdimki baba aldigim yemek 2 gun yeter bi daha gelmiim oraya.. ama maksat o degilki maksat ben oraya geliyim de beni gorsun...
Ya babacigimm bogazimda dugum gibisin... Allahim seni cennetine koysun.. gunahlarini bagislasin.. azapin hic olmasin.. bizim dağımız yok ama guzel ahlakimiz olsun seni ornek alalim.. bebeklerim.dedelerini hic taniyamadilar.. en son hastanedeyken torunlarimi benim icin op dedigi son cumlesi oldu.. Allahim cok duskundu bize evine.. Allahim onu Sen hic azap cektirme.. yanlislarini gunahlarini affeyle ve bizi beklesin gule oynaya... babami cook ozledim coook.. genzim yaniyor burnumun diregi sizliyorr..

Babami kaybettim. Basimiz sağolsun. Allahim mekanini cennet eylesin.. kac gundur yollardayim telefonlardayim. Nasil bu hale geldik.. kucucuk bir umut bekledik... Olmadi maalesef.. kardesim babana cok iyi bak.. Allahima emanet olun..
Ahh güzel kardeşim çok üzgünüm çokk. Rabbim mekanını cennet eylesin salgın hastalıklar yüzünden vefat eden insanların şehitlik mertebesi olur derler suali kolay olsun rabbim sizlere sabır versin

O kadar güzelmiş ki ilişkiniz o kadar harika ki ne mutlu böyle bir babanın evladı olmak ne mutlu böyle anılması.. Rabbim bu kadar ömür nasip etmiş kıyamam sana ben ya yutkunamadım bile okurken mahvoldum

Ahh güzel kardeşim çok üzgünüm çokk. Rabbim mekanını cennet eylesin salgın hastalıklar yüzünden vefat eden insanların şehitlik mertebesi olur derler suali kolay olsun rabbim sizlere sabır versin
Şaka gibi bir son.. her an telefonum calacak.. en son demistiki.. kizim artik su telefonunu yenile.. benimkisi eskidi hastaneye gitmeden hemen once.. ya oturduk ettik eyledik.. ama onun kokusunu icime cekseydim azicik dahaa... babam benim ruhun Sad olsun... kardesim senden de allah razi olsun.. yanimda oldugun icin.. beni gordugun bana destek oldugun icin.. bazi seylerde elimizden birsey gelmiyor... Allahim.senin yuzunu guldursun... guclu biri olursun insallah hayatta hep ..

İnanması çok güç çok. Asla unutulmaz bir acı asla yeri dolmaz bir boşluk. Nasıl bu hale geldik.. Rabbim dayanma gücü versin ah sen böyle anlattıkça içim parçalanıyor sarılasım geldi sımsıkı. Keşke elimden daha fazlası gelseydi senin için.. Allah razı olsun güzel temennilerin için.

O kadar güzelmiş ki ilişkiniz o kadar harika ki ne mutlu böyle bir babanın evladı olmak ne mutlu böyle anılması.. Rabbim bu kadar ömür nasip etmiş kıyamam sana ben ya yutkunamadım bile okurken mahvoldum
Hamilesin sen gecen seneki hallerim... oyyy hamilelik cok guzel.. ama esleri yorup cok kosturmamak lazim.. erkekler daha hamile kadin cekemio.. Allah bana iki bebek verdi.. hamileliginde hep kanamali ve riskliydi gecen yil.. allah babamdan razi oosun.. hep eli ustumdeydu.. babam kanser haliyle rahat edemezdi bizde evinde durursu annemi geceki gunduzlu bana ginderirdi.. ya neler yasandi bunlar anacakmisim megersem babacigimm.. icimi ruhumu duyuyorsan.. sebi cook ozledim.. Senin bana verdigin guçle ben dimdikmisim simdi Allahinnizniyle yine guclu olucam..
Herhangi birseyin olur danismak istersin yazarsin bana ozelden... yapabilecegim elimden birsey gelirse seve seve

2.5 sene bekledim bebeğim olmasını tüp bebekle hamileyim ben Allah razı olsun eşimden de ben de öyle nazlı bir insan değilimdir bıktırmam onu hiç herşey ayarında.. Yalnız Allah varya babana imrendim bizim hiç böyle bir ilişkimiz olmamıştı maşallah size bak ne güzel anlar var aklında baban için dua ediyorum aklıma geldikçe de edeceğim inan Allah razı olsun hep aklımdasın aklımda birşey olursa yazarim sende yaz ne olursun

Benimde tup bebekle oldu bebeklerim.. gecen sene bu platformuda hamile olamiyorum diye bir umutla girmistim.. Allah yuzume guldu.. ben cok cektirdim yanimdakilere hamilelikte. Bi kac ay hastanelerde yattim.. dusuk tehlikem oldu .. ikiz bebek hamileliginden dolayida agir gecirdjm.. cok kalkamadim senin haftakarinda ayaklanmistim.. bir hevesle internetten nevresim takimi yastik kiliflari dikmek icin metrelerce kumas almistim dikis makinesi aldim.. dikis diktim bisey biseyler yaptim.. babamla kumaslari kestik olculerini yataklara gore hazzirlayip bana verdiydi.. Allahim razi olsun cok sinirliydi cok kizardi bize ama iste babamizdi esimde ben inanamadim benim kaddar uzuldu.. ya herkesin biryerlerine dokundu..yapamayacagi edemeyecegi bisey olmazdi.. sende hamileliginib tadibi cikar.. korun kolla kendini.. zor donemlerdeb geciyoruz.. Bebekleri bile gozun gormedi bu donemde bakiciya birakip cenaze islemleri defin islenleri herseyi hallettim.. Allahim sabrini veriyor. Regk bitsin namaz kilip bol bol Kurab okuyacam turkcesubi insallah kendimi gelistiririm hayirli evlat olurum da Kuranida okurum.. hayatim okullarda derslerle ihtisasla gecti .. ama bu hayatin bu sonun boyle olmasi bana yasim gecmeden birseyler gosterdi.. seni cok sevdim Rabbim evinizi tadinizi ailenizi korusun insallah

Ne çok ortak yönümüz varmış aslında. Demek sende tüp bebek ile sahip oldun yavrularına. Rabbim uzun sağlıklı ömür nasip etsin. Zor şeyler ile sınandın hamileliğin zor geçmiş şimdi olanlar derken. Gerçekten bu dünya sınav dünyası ve rabbim nasıl tepki vereceğiz diye bakıyor isyan etmemek önemli hep dua edelim inşallah. Vefat çok soğuk.. insan ne yapacağını şaşırıyor dokunmaz mı hiç bana bile dokundu buradan. Ben bile üzüldüm ağladım tanimadigim halde sevdim seni, babanı. Duacıyım her zaman sizin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…