Lekeler, Çiller Cosmelan Mask Yaptıran Var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

mrym3009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2010
197
50
Yüzümde hamilelikte oluşmuş lekeler var.İki yanagimdada beş alti yildir geçmedi.İyi bir dermatologa gittim en etkili sonucun cosmelan mask oldugunu söyledi.Kışın yapalim dedi. Tavsiye edermisiniz baska etkili yöntem varmi

Merhaba banada doktor dermamelan onerdi fakat yorumlari okudugumda cogu kisinin lekeleri 2 ay sonra tekrar cikiyormus verilen para ve cekilen acilar cabasi diyorlar bunlari okudum cok kararsiz kaldim dermamelan yaptiranlar cevap yazsalar

Siz yaptirdinizmi 1 sene once paylasmissiniz yaziyi yaptirdiysaniz etkileri nasil oldu?

Ben bi yöntem biliyorum ama eczacı ismi veremiyorum sanırım Vallahi canım bana dua edersin yüzün bebek gibi olur o kremle
Ama yazamıyorum bence

Ben bi yöntem biliyorum ama eczacı ismi veremiyorum sanırım Vallahi canım bana dua edersin yüzün bebek gibi olur o kremle
Ama yazamıyorum bence
Ozelden yazabilirsin
Ama yazamıyorum bence
ozelden yazabilirsin

Ama yazamıyorum bence
Merhabalar,
Bana da cosmelan önerdiler. Ama ben de yazılanları okuyunca korkuyorum. O eczacıyı ve kremi bana da özelden yazar mısınız lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…