Coronovirus olup hamile kalanlar

ebushhh34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
116
53
33
Merhaba arkadaşlar esiniz ve siz coronavirus gecirip daha sonradan hamile kaldınız mi kac ay sonra hamile kaldınız .

Merhabalar eylül ayında eşim ve ben covid atlattık, ekim ayındaki adetimden sonda hamile kaldım

Ilac falan kullandiysaniz hemen ardindan kalmak tehlikeli diye biliyorum. Cok agir cunku ilaclar

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Bilen deneyimi olan varsa lütfen cevap verebilir mi 😟 şu an covid geçiriyorum ve bu ay hamilelik için klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım. Sonra covid oldum 😔😔çok haff atlatıyorm ilaç kullanmıyorum doktorum içme dedi. Ama bebekte covid sıkıntı yaratıyor dedi. Erken doğum veya düşük. Bir haftaya hamile miyim değil miyim öğrenicem. Eğer hamileysem bu benim için çok üzücü bir haber olucak çok mutsuzum...

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Bilen deneyimi olan varsa lütfen cevap verebilir mi 😟 şu an covid geçiriyorum ve bu ay hamilelik için klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım. Sonra covid oldum 😔😔çok haff atlatıyorm ilaç kullanmıyorum doktorum içme dedi. Ama bebekte covid sıkıntı yaratıyor dedi. Erken doğum veya düşük. Bir haftaya hamile miyim değil miyim öğrenicem. Eğer hamileysem bu benim için çok üzücü bir haber olucak çok mutsuzum...
Canm aynıyz yaa çatlatma iğnesi olmuştum bugün 11.gun. kaynanam covid sürekli görüştüğümüz için bana da bulaştı diye hissediyorum çünkü belirtiler başladı bu gece ya da yarın test vericem. Şuan belli olmadığı için ilaç içemiyorum napcam bilmiyorum ☹️ sen nasılsın

Canm aynıyz yaa çatlatma iğnesi olmuştum bugün 11.gun. kaynanam covid sürekli görüştüğümüz için bana da bulaştı diye hissediyorum çünkü belirtiler başladı bu gece ya da yarın test vericem. Şuan belli olmadığı için ilaç içemiyorum napcam bilmiyorum ☹️ sen nasılsın
Canım benim de şu an iğnenin 12. Günü ve işin kötü tarafı gebelik testi pozitif çıkıyor 🥺 iyi mi kötü mü bilemiyorum. İğnenin etkisidr belki daha diyorum. Covid testi mutlaka yaptır en azından geçirp geçirmediğini bilirsin. Zaten flyasyon ekibi ilaç bırakmıyor korunmasız ilişki yaşadım diyince. Kendi kadın doğumcum da ilacı içmeden sadece vitamin desteği al dedi c ve b vitamini. Allah yardımcımız olsun ben sanırım artık covidi atlattım bitti 2 güne karantinam bitiyor. Çok muallak bi durum

X