Corona mı oldum?

Teşekkür ederim paylaştığınız için, ben de bundan dolayı korkuyorum. Ama iyi tarafından bakacak olursam, Çarşamba’dan beri dün akşam ciğerlerimin ağrıması dışında ilerleme olmadı, ateşim yok çok şükür. Ve soğuk algınlığında olduğu gibi sesim değişmeye başladı. Ciğerlerimin de öksürmekten ağrıdığını düşünüyorum. Umarım düşündüğüm gibidir ve ilerlemez. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Evet ben de bunları düşünüyorum, çok şükür corona yönünde bir ilerleme yok ama olursa önce anne diyip bebeği mecburen göz ardı edecekler. Ve test için gidersem değilsem bile olma ihtimalim yüksek. Allah günah yazmasın, karnımdakini de düşünüyorum elbet ama şu an kızımı daha çok düşünüyorum. Ona bulaştırırsam veya hastanede kalırsam bana bi şey olursa ne yapar diye. Ama daha çok soğuk algınlığına benziyor. Sesim değişmeye başladı. Geceleri kızımı yanımıza aldıktan onar üzerim açık kalıyor o yorganı teptiğinden, üşüdüğüme uyanıyorum bazen. Umarım yanılmıyorumdur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…