Corona belası

Doktora gidin ben de emzirirken yakalandım hem de birden fazla yakalandık. bol bol emzir sıvı almasına dikkat et dediler. Bana da bi ağrı kesici serum verdiler iyi geldi vitamin mitamin eklerler bilir doktorlar. Eşiniz iyiyse size yemek yapsın mutfağı halletsin siz de bol sıvı alın bebeği emzirin o zaten yiyip içemez.
Sizin iyi beslenmeniz şart bu durumda ihmal etmeyin cevizli ballı bademli çorbalı meyveli etli falan işte. Bebeğe bakmam lazım düşüncesiyle beklediğinizden hafif geçecek öyle inanın.

Esimde hastalandı malesef. O yüzden ucumuzde bir arada takılıyoruz an itibariyle. Benim halsizlik azaldı Allah'tan baya umarım böyle devam eder. Bebeğim baya toparladı ek gıda da yiyor. Umarım en az hasarla atlatırız

Özel hemşire tutun

Nasıl oldunuz merak ettim
Halsizlik vs büyük ölçüde geçti ama burnum inanılmaz akıyor. Resmen musluktan damlar gibi damlıyor bazen silmeye yetişemiyorum eşimin sesi kısık biraz da halsiz. Bebiş canavar gibi çok şükür sanki eşimle benim enerjimizi alıp ona yuklemisler gibi ekstra hareketli biraz zorlanıyoruz ama korktuğum gibi olmadı çok şükür. İnşallah bu kadarla kalır

Ben tam korona zamanı 34 haftalık gebeyken oldum. Sadece bebe aspirini kullandım. Ateşime de parol. Ne çektim ay ay neyse geçti ama bir de büyük oğlum vardı. Eşimle oğlumu kaynanama göndermiştim geçmesin diye. Ben tek kalmıştım.

Bugün dinlenirseniz insallah sabaha daha iyi olursunuz.

İnanın değişik bi dirayetiniz olacak Allah korktuğunuza uğratmasın hafifçe geçer inş…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…