Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

yahu bende niye hüyüme olmadı

bendede senn gibi bi etki göstermedi masaj yaparken bi dolgunlk var ama gözle görülür bi fark olmadı üstelk tüylenme yaptı başka şeyler denicem hayıt tohumu mesela mersin yağını kullanıcam narçiçeği yağını gibi... deneme tahtası olduk zaten denemeyede dewam birinden biri işe yarar die ümit ediorum sende pes etme bence denemeye dewam:)))

yok canım çörekoyuyla hayıt otunu birlkte kaynatıp içmekten bahsedio ama bende senn gibi hayıtın içine çörekotu yağı damlatıcam aynı etkiyi gösterr die düşünüorum dikkatimi çeken şey şu oldu çörekotunun hayıtın ve rezenenini anne sütü arttırıcı özelliği var bu yüzden birlkte kullanılabilir denilio ben hayıtı içip rezeneylede masaj yapmayı düşünüorum artı mersin yağıda kötü kokuo ama oda adele kuvetlendirici onnlada masaj yapıcam inş. artık bi sonuca ulaşabilirim

Kızlar bu çörekotu yağını bende kullanmaya başladım.Psikolojik midir bilmiyorum ama sanki biraz fark var..kaydirigubbakcemile3...yani vardır değil mi?bilmiyorumkismile

demek ki doğru yapıyomuşum kendi kendime kaydirigubbakcemile3 dewam edeyim o zaman. nar çekirdeğiyle masaj hayıtla çörekotunuda içeyim. 4-5 cm bile büyüse yetecek gibi bana :Saruboceq:

valla benim hiçte paldır küldür büyümedi fisfisfis
evet kaşıntı falan oldu ama büyümesi 2 ay sonra farkedildi...

kişiden kişiye değişiyor olabilir bilemiyciğim...de hormon yapısıyla alakalı bi problem olacağını düşünmüorum

bende hiç kaşıntı olmdı hala da yok ama çok hassaslştı ve gözle görülr pek bi dolgunluk yok ama sutyenlerm sıkıyor artık 15. günüm bu gün. bence yan etksi yoktr çnkü sdce btksel birşey ben bi yan etksni görmedm ayrıca eğer kansrjen bi etksi olsaydı hamilelere önerlmezdi :bbo:

hayıt tohumuna da başliyciğim...of ya 84 cm olsunlar istiyorummmeyvahedigeldismile
o zaman Adriana Lima'ya taşş çıkarabilirim belki sempatiksalakcinni boydan kaybediyorum ama olsun ölçüleri tamamlarız

bende siparis verdim bugün bu yagi.
Birde kara üzüm cekirdegi tozunu.
Ikisini bi arada kullanacam bakalim faydasi olacak mi.

BU ARADA ARKADASLAR CÖREKOTU YAGI GÖGÜSDE KILLANMA FELAN YAPIYOR MU????

canim demekki buyuyor zaten benim goguslerimde hassaslasti arada da aciyor benimde sutyenlerim skiyor ama aci olmadan buyumesi daha iyi :)))))) sutyenin skmaya basladigina gore kesin buyumustur canim yoksa niye sksin :))))))))

canim hormonal bi etki yapamaz çunku çorekotu nun içinde fito ostrojen yok anca baska bi sekilde buyutuyodur ama nasil ve neden bende bilmiyorum belkide sadece masaj yaptigimiz için kan akisinin hizlanmasindandir belkide içindeki sut bezlerinin buyumesine yardimci oldugundandir

aman diyim kilo alma fatale bence o bünyeden bünyeye değişiyor bir tanıdığım var çok kilolu ama göğüs yok

zaten istesemde alamiyorum ama benim kilo alinca yine azcik gidiyo goguslere ve kolay kilo veriyorum aslinda nese ben zorlamiyimda eger ilerde kilo alirsam bolgesel olaraktan veririm artik napim :)))))))

canim demekki buyuyor zaten benim goguslerimde hassaslasti arada da aciyor benimde sutyenlerim skiyor ama aci olmadan buyumesi daha iyi :)))))) sutyenin skmaya basladigina gore kesin buyumustur canim yoksa niye sksin :))))))))

okdr mutlym ki anltamam yaa olmayan özgüvenm yerne geldi diyeblrm :gitme: ağlıyrum mutluluktn :dance:

bende siparis verdim bugün bu yagi.
Birde kara üzüm cekirdegi tozunu.
Ikisini bi arada kullanacam bakalim faydasi olacak mi.

BU ARADA ARKADASLAR CÖREKOTU YAGI GÖGÜSDE KILLANMA FELAN YAPIYOR MU????

tatlım o kişisine göre değişio mesela bana yaptı yani belli bile olmayan tüyler artık daha belirginleşti

tatlım o kişisine göre değişio mesela bana yaptı yani belli bile olmayan tüyler artık daha belirginleşti

canim bende cok acik sariya yakin tüyler vardi bebek yagi kullanmistim vücüduma bide baktimki o tüyler koyulasiyor tüyler cogaliyor hemen biraktim ama gitmediler ve sinirimi bozuluyorlar. Bu cörekotu yagida tüylendiriyorsa, kesin benide tüylendirir. Off ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…