Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otuyla göğüs büyütmek gerçekten mümkün

büyür büyür m.etme :)

çook hafif agrıdı okadar

kizlarr gelismeler nasill ,, benim 7 günüm oldu hayiti iciom hala bi degisim yokk

tüm sayfaları okudum tek tek :) Bir çok öneri var denemeye değer ama en çok bu yönteme ikna oldum resmen :) umarım değişiklik olur yazarım ben de

Bir arkadas duştan sonra sürdüğünü gözeneklerin açık olduğu için kaşıntı yaptıgını söylemisti baska bi başlıkta. Sen nasıl denedin peki duştan sonra mı yoksa normal mi? Bir de büyürken dikleşmede oluyomu acaba

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben artık giremicem eskisi kadar.. gelişmeleri sorarsanız valla 75beden takyorum onu doldurcak kadar buyuttm bıraktım ama inşallah hepinizinki büyür:) hoşçakalınnn öptüm sizi :)

kızlar gerçekten işe yarıyor çörek otu yağıyla yatmadan önce masaj yapıyorum sabah da çilek yağıyla masaj yapıyorum gün içerisinde de yapıyorum masajımı ve sabah ve akşam 1bardak rezene çayı içiyorum.kullanmaya devam edın bncee

zeycan şerbetçiotu aldın, hayıt kullandın gelişmeler nedir sendeki ? nerelere kaybolduun

zeycan şerbetçiotu aldın, hayıt kullandın gelişmeler nedir sendeki ? nerelere kaybolduun

Kaybolmadim canim hep yorumlarinizi takip ediyorum ama ûmitsizce serbetci otunu alamadimki yok burda satilmiyor hayit tohumu aldim 10 gun ictim her aksam yatmadan once zerre degisiklik yok cörek otu yagida yaramamisti bana
telkinliyi indirdim cebime yatmadan kulaklik takiyorum uyuyorum o melodiyle ama dedigim gibi dolgunluk yok büyume yok agri yok bukadar caba bosa gibi hayitinda tadi cok fena zaten ama birakmak istemiyorum zar zor buldum o tohumu bitene kadar kullanayim diyorum ya herkeste fayda ediyor bi bnde olmuyor ne yanlis yapiyorum bilmiyorum ya sende nasil ?

kazlar ben 3 gün oldu kullanıyorum saat 4 buçukta sürüyorum bide 10 buçukta ilk günü sürdüm gndüz birşy olmadı ama akşam sürdüm yanma oldu bqn 3.günüm bi ağrı biraz sertlik var acaba bu büyüme mi

evet canim ne mutlu sana bende 4 gece 15 dakka masaj yaparak bol bol sürdüm cörek otu yagini hic bi faydasini görmedimm sende etki etmesi ne güzel hemde ilk uygulamadan sonra

kazlar bugün 4. günüm ama bugün 4 buçukta deqilde 5 buçukta sürdüm çörek otumu birşey olmaz dimi ?.S ve inanmıycaksınız 1 hafta önce aldıqım 70 beden sütyen şimdi slikonlu gibi oluyo bana :)) ve göğüslerimin ucu koyu kahverengi oldu acaba bu büyüme mi ben pek anlamıyorum yanlardan falan dokununca acıyo ve kaşıntı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…