Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otu deneyecek olanlar önce buraya uğrasın!!

nutellaaa1775

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
179
4
aman diyeyim. sakın denemeyin.

bir tane bile tüy yoktu siyah siyah tüyler çıkmış göğsümün etrafında. küçük göğüsü yine idare edersiniz de tüyler zor iş. ne yapıcam bilmiyorum..

evet ya kıl olayı çok sıkıntı
ben de başlayacaktım da Allahtan kılları çoğalttığını duydum da hiç başlamadım
ben kumralım, saçım da azdır, ama istenmeyen tüylerim esmer ve gür ne güzel değil mi ?? :KK70:
bi de çörek otu yağını sürersem vay halime

bu arada benim sol gügsümde bi tane iri bi kıl vardı. pko yum ben, doğum kontrol hapı kullanmaya başladım, artık hiç çıkmıyo. sende de pko varsa doğum kontrol hapı ile kurtulabilirsin :)

ben kumralım, saçım da azdır, ama istenmeyen tüylerim esmer ve gür ne güzel değil mi ?? :KK70:

bu arada benim sol gügsümde bi tane iri bi kıl vardı. pko yum ben, doğum kontrol hapı kullanmaya başladım, artık hiç çıkmıyo. sende de pko varsa doğum kontrol hapı ile kurtulabilirsin :)

ben de çok saçlı ve az tüylüyüm ama bu lanet şey yüzünden biraz sorun yaşıcam galiba. :S

canım sende pko belirtisi olarak sadece kıl mı vardı? ben endokrine gittim göğsümde kıl var diye ama hiç bişeyin yok diye sallamadı bile beni

Kızlar benim göğsümde de kıllanma yaptı ne yapacağımı şaşırdım bence kullanmadan önce bunu düşünüp öyle kullanın

kızlar benim de göğüslerimde kıllanma var ve nasıl yok edilir bilmiyorum çörek otunu kullanmak istiyorum ama daha fazla kıllanma yapar diye korkuyorum yardım edin lütfen :KK43:

büyüdü lafını bu kadar kolay kullanıp da umut yaratmamalı bence, bence krem alerji gibi bişi yaptığından dolgunluk olmuştur, büyüme gibi bişi olacağını hiç düşünmüyorum.

bal tarçın çörek otu kürünü bebiş için hergün düzenli günde 2 kez yiyorum ve bende hiç öyle bişi yok
hatta göğsümün hiçbirinde en ufak ayva tüyü bile yok
maşallah diyim:nazar:

Son düzenleme:
Corek otunu bende denedım ve kılların cıktıgını fark ettıgım an bıraktım aman haa kızlar denemeyın !

ya ne kadardı bu tüy kıl da doktora gitme gereği duydunuz ?yani hemen herkeste olurda bendede az var bende gideyim diyorum bu yüzden..

iki göğsümdede kalın uzun siyah 4 5 tane var en az , onun dışında açık renkli uzunlarda var napcam bilmiyorum :s başka pko belirtisi yok diye umursamadı bile buraya ne insanlar geliyo dedi, ama benide bunlar rahatsız ediyo napıyım yani dimi :S hem göğüs yok hem kıl var ıyyy :KK53:

bende bir kaç tel çıktı aldım, bioder sürmeye başladım ve göğüslerim büyüdü sanki, acayip ama :KK70: sen dee dene istersen.

ben de sürekli alıyorum ama işe yaramıyor..saçlarımdan daha hızlı uzuyor ordaki kıllar...bioder kesin çözüm mü acaba sende daha sonra çıktı mı

iki göğsümdede kalın uzun siyah 4 5 tane var en az , onun dışında açık renkli uzunlarda var napcam bilmiyorum :s başka pko belirtisi yok diye umursamadı bile buraya ne insanlar geliyo dedi, ama benide bunlar rahatsız ediyo napıyım yani dimi :S hem göğüs yok hem kıl var ıyyy :KK53:

benim de öyle..aslında daha önceden yoktu sonradan çıkmaya başladı ve sanki aldıkça çoğalıyor gibi...bir ara adet düzensizliği yüzünden doğum kontrol hapı kullanmıştım acaba ondan mı böyle oldu

X