Çorba Diyeti

salisalis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2020
11
7
28
Arkadaşlar merhaba. Hayatım boyunca hep balık etli bir insandım. Artık bu gidişe bir dur demek istiyorum. Öncelikle kendimi tanıtıyım. 27 yaşındayım ve 2 yaşında bir oğlum var. 1.59 boyum ve şuan 74.4 kgyum. 3 4 kg verip 4 5 kg alarak bu hale geldim. En son 78 i gördüm. Bu ara diyetteyim ve 74.4 e düştüm ama 2 aydır 74 ün altına inemiyorum. Bende hızlı kg verdirecek şeyler denemeye karar verdim. Bu diyetle 1 ayda 9 kg veren varmış. İdeal kg ma yakın sayıldığım için 9 kg veremiyeceğimi biliyorum ama 1 ayda 70 i bile görsem mutlu olacağım. Benimle diyete var mısınız? Hergün burdan öğünümü paylaşmayı düşünüyorum. Bu akşam itibari ile başlayacağım. Tartımı hergün paylaşmayı düşünmüyorum motivasyonumu çok düşürüyor. 400 500 gr verdiğimi görmek beni mutlu etmiyor. Sonra verememişim zaten deyip diyeti bozuyorum. Haftalık paylaşmayı düşünüyorum. Koşu bandım var ve hergün mutlaka yürüyorum ve bu hafta 3 gün zumba yapacağım.

05 Mayıs 2023
3.5 litre su içildi
1 saat koşu bandında yürüyüş
300 ip atlandı
Büyük bir kase mercimek çorbası (patates, soğan, sarımsak, kemik suyu)
1 sb yoğurt + yarım limon + kırmızı pul biber
18.45 de yemeğe son.

Arkadaşlar merhaba. Hayatım boyunca hep balık etli bir insandım. Artık bu gidişe bir dur demek istiyorum. Öncelikle kendimi tanıtıyım. 27 yaşındayım ve 2 yaşında bir oğlum var. 1.59 boyum ve şuan 74.4 kgyum. 3 4 kg verip 4 5 kg alarak bu hale geldim. En son 78 i gördüm. Bu ara diyetteyim ve 74.4 e düştüm ama 2 aydır 74 ün altına inemiyorum. Bende hızlı kg verdirecek şeyler denemeye karar verdim. Bu diyetle 1 ayda 9 kg veren varmış. İdeal kg ma yakın sayıldığım için 9 kg veremiyeceğimi biliyorum ama 1 ayda 70 i bile görsem mutlu olacağım. Benimle diyete var mısınız? Hergün burdan öğünümü paylaşmayı düşünüyorum. Bu akşam itibari ile başlayacağım. Tartımı hergün paylaşmayı düşünmüyorum motivasyonumu çok düşürüyor. 400 500 gr verdiğimi görmek beni mutlu etmiyor. Sonra verememişim zaten deyip diyeti bozuyorum. Haftalık paylaşmayı düşünüyorum. Koşu bandım var ve hergün mutlaka yürüyorum ve bu hafta 3 gün zumba yapacağım.
Merhaba , ben de size yakın boy ve kilodayım bir haftadır bir egzersiz planı ve beslenme uyguluyorum buna çorba diyetini ben de ekledim. Önerim kendimin de yaptığı karnabahar kabak ve havuç çorbası hem lif bakımından zengin hem de tok tutuyor zayıflamaya yardımcı besinler bunun dışında size önerim öncelikle temel pilates ve yoga hareketler ile hem eklem hem kaslarınızı gelistirmeniz daha sonra fitness egzersizlerini en son da ip atlama koşu gibi kardiyo türünü zayıflama sürecinize eklemeniz olur çünkü temel de kardiyo kilo kaybı yapsa da vücut için gerekli olan kas kaybını da yanında getirebilir ve vücut şekliniz çok da form da görünmeyebilir bunun sonucunda. lilly sabri , growwithjo önereceğim YouTube kanallarıdır.

X