Coraplar hakkinda

melody

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
311
8
46
Merhaba arkadaşlar,
Külotlu çorapların tüğlenmemesi için ne yapmak gerekiyor? Makinede yıkadığım için mi oluyor acaba? elde mi yıkamalı..naylon torbaya falan mı koymalıyım...bütün çoraplarımla birlikte kilotlular da aynı kutuda açıkda duruyor bundan mı acab sinir oluyorum..sabah giydim alelacele...şimdi bakıyorum bacağıma çoraba tozlu gibi :KK43:

ince çoraplar elde yıkanmalı. 2 dakikada yıkanıyor. sentetik oldugu için kir dokuya işlemiyor.

ben kendim ve çocuklar dışında herşeyi ya bulaşık makinasına yada çamaşır makinasına atıyom zati tüylenecek kadar giymek nasip olmuyokii

bi arkadaş kocanı yazmayı unutmuşsun demiş yok unutmadım o ben ne yapsam beğenmiyo ondan ona dokunmuyom:Roflol:

bende çorapları ilk alındığında kullanmadan önce 1 gün buzlukta tutarsan ömrünün daha uzun olacağını duymuştum

arkadaşalar benden size nacizane bir tavsiye aldınız ne tür çorap olursa olsun birkez yıkamadan kesinlikle giymeyin vede çoçuklarınıza giydirmeyin.Ben çorap sektöründe çalışıyorumve çoraplara en 10 kişinin eli dgiyor veya bir şekilde yere temas ediyor.Saglıgınız için lütfen buna dikkat edin.

ben kendim ve çocuklar dışında herşeyi ya bulaşık makinasına yada çamaşır makinasına atıyom zati tüylenecek kadar giymek nasip olmuyokii

Sen adamı öldürürsün arkadaşım çok güldüm yaa...:Roflol:

İnce çorapları elde yıkama konusuna katılıyorum,ömürleri uzuyor

X