coppertone güneş kremi zararlımı yardım

busem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
218
0
arkadaşlar ben coppertone güneş kremi alacam ama forumda okudum başka yerlerdede bu firma mahkemelikmiş ürünlerinde çok fazla kansorojen madde içeriyomuş biliniz varmı ya sonuçta bu cilt en hassas bölgemiz belki şimdi birşey olamz ama ilerde büyük sorunlarla karşılaşırız karar veremiyorum gerçekten kötümüdür çünkü mahkemlikmiş bilgilerinizi bekliyorum

Aslina bakarsaniz ben artik dermatologlarin herkese onerdigi seylerden suphelenir oldum,bu urunu dermatologlarin cogu oneriyor,ama okudugum kaynaklarda bu urunun amerikada mahkemelik oldugunu yaziyor,zaten amerika neyden vazgecse turkiyeye postaliyor,orada yasaklanan turkiyede kullaniliyor,bu yaman celiskiyi bir turlu anlayamadim,birde arastirdigim bir kaynakta,turk halkinin herseyde oldugu gibi gunes kremindede fazla abartiya kactigi yaziyordu,normlde esmer tenli insanlarin 20 faktor kullanmalarinin yeterli olmasina ragmen 50-60 faktorluk pahali urunlerde patlama yasandigini yazmislardi,evet ulkemizin gunesi cok kuvvetli bir gunes ama gunes kremlerindeki yuksek faktor ozelligi saatle sinirli,sonucta 20 faktoru 1 saatte bir yenilerseniz ayni etkiyi gosterecektir,bende arastirmalarim sonucu simdilik yves roche de karar kildim,hem nemlendirici,hem anti age hemde 20 spf li bir kremini aldim,20 korumanin simdilik yetecegine inaniyorum,asiri esmer degilim,bugday tenliyim ama bunun yetecegine inaniyorum.

coppertone krem kansorejen içeriyor mu bilmem ama benim cildimi mahvetti ne zaman sürsem cildimde yağ butonları oluşturuyor yarısından fazlası durmasına rağmen kullanmayı bıraktım

mrb arkadaşlar ben bu siteye uzun zamandır giriyordum özelliklede bazı ürünler hakkında insanların neler düşündüğünü öğrenmek için bu günde 2 yılldır kullandığım koppertone güneş kremim bitti ve almayı düşünürken fikirlere bakayım dedim, ben çok memlunum lazer epilasyon yaptırdığım halde cildimde leke falan oluşmadı ama bu mahkemelik olmuşlar falan okuyunca kafam karıştı ilerde bir sorun yaşarmıyım diye sevgiler

X