Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Hoşbuldum canım:KK16:

Evet ya gizli cevherdir lambım :KK16:

Ama şimdi ben katılamam artık:KK50: (arasam bulamazdım böyle bahane :KK60: ) arkadaşım katılmış bana ona rakip olmak değil desteklemek düşer :KK16::KK52::KK52:

Ushammm sen katilacaktin mani olmus mu oldum??? :KK43::KK43::KK43:
Hic öyle düsünme, biz rakip degil her zaman dost oluruz. :KK19::KK19::KK19::KK19:
Katilmak istersen katil mutlaka...
Ben zaten hevesine yaptim öyle :KK1:

:KK56::KK56:
e süper o zaman..bide devami var yani:KK56:

oyum senin o zaman
:KK60::KK60:

Ay aslinda devami yok heyecan yaptirmayayim, cok ekstra yemekler yapip masa donatamadim. :26:
Cünkü iki kisiyiz.
Fotograflarda göreceginiz tabagi bile bitiremedik beraber o kadar diyeyim. :KK52::KK52::KK52:
Gerisi süpriz derken aslinda yemegin kendisini kastettim.
Neli oldugunu bilmiyorsunuz henüz anlaminda. :KK76::KK76::KK76::KK76: :KK33::KK33::KK33:

Umarim oy verecek kadar begenirsin. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Efser icine köfte mi koymus sarmanin??? Gayet sarma gibi duruyor ama, cok da leziz görünüyor bu arada. Ben de hic kiraz yapragindan sarma yemedim. :KK43::KK43::KK43:
bende tam anlamasamda galiba köfteli sarma yapmis:KK9:

yanlis anlamana sevindim,yanliz degilmisim:KK9:

tarif bulayim ilk firsatta deneyeyim sarmayi:KK56:

Canım kış için kurutulan yapraklarımız var haşlanıyor yada salamurada yapılıyor yazınki başka taze daha aromalı olur buranın bildiğin yarmasıla incecik sarılıyor ilk başlarda çabuk sıkılıyorsun amam zamala yaptıkca pratıkleşip hızlanıyorsun
İlk yarışmaya katıldığım yemektir ayrıca burda detayları var http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=592983&page=14&p=33461192#post33461192
Hemşolarıma aynı anda servis yaparım hemencecik :KK56::KK19:

Parmaklarımızın arasına sarar desteleriz sonra tencereye yerleştiririz çabucak olur:KK56:

Güzel ama değilmi bahanem :KK52::KK52:

Tarif bulmuştum aslında ama Kazen benim tarifi girişe koymuş :KK60::KK60::KK60:

Nevoşum başka bahara diycem ama baharlar da çok yağmurlu oluyor :KK60::KK60::KK60:

Hahahahaha ben de ilk gördügümde "Kazen baska fotograf bulamadin mi?" diye icimden gecirmistim, gitmis güzel bir pilav tarifi koymus, ben de aslinda önce öyle degisik renklerde katli bir pilav yapacaktim, vazgectim. :KK9::KK9::KK9:
Gerci o resim olmasa istahimiz acilmazdi büyük ihtimalle. :KK52::KK52:

Usha bir de senle dün konustuk ya, onun üstüne de heves geldi yemek yapmak icin. Ugrasasim kafa dagitasim geldi valla. :KK16:

Yok hemşom ben bir daha ona inanmayacağım:KK19:Duygularımla oynuyor:KK43::KK43::KK9:

Elde etsen bırakırsın peşimi:KK53: böylesi daha güsel :KK16::KK52::KK52:
3 tarif bulmuştun:KK23: Diğer ikisini yapabilirsin:KK53:

Onlar zordu :KK23: :KK60::KK60:

Ushammm sen katilacaktin mani olmus mu oldum??? :KK43::KK43::KK43:
Hic öyle düsünme, biz rakip degil her zaman dost oluruz. :KK19::KK19::KK19::KK19:
Katilmak istersen katil mutlaka...
Ben zaten hevesine yaptim öyle :KK1:

Yok canım öyle değil çaktırma :KK52::KK52::KK52:

Zaten benim yapmak istediğim tarif konu girişini süslemiş olmaz şimdi :KK53:

Elde etsen bırakırsın peşimi:KK53: böylesi daha güsel :KK16::KK52::KK52:

Onlar zordu :KK23: :KK60::KK60:

Yok canım öyle değil çaktırma :KK52::KK52::KK52:

Zaten benim yapmak istediğim tarif konu girişini süslemiş olmaz şimdi :KK53:

İstersen ben sana daha kolay bir pilav bulurum:KK23:Yoksa pilav yapmayı bilmiyor musun:89:

Hahahahaha ben de ilk gördügümde "Kazen baska fotograf bulamadin mi?" diye icimden gecirmistim, gitmis güzel bir pilav tarifi koymus, ben de aslinda önce öyle degisik renklerde katli bir pilav yapacaktim, vazgectim. :KK9::KK9::KK9:
Gerci o resim olmasa istahimiz acilmazdi büyük ihtimalle. :KK52::KK52:

Usha bir de senle dün konustuk ya, onun üstüne de heves geldi yemek yapmak icin. Ugrasasim kafa dagitasim geldi valla. :KK16:

Ben yeni gördüm hatta senin mesajını gördüm konuya tıklayınca sen yaptın sandım :KK52:Bak şimdiden iyi geldi sana değil mi yarışma:KK34:

İstersen ben sana daha kolay bir pilav bulurum:KK23:Yoksa pilav yapmayı bilmiyor musun:89:

Tamam itiraf ediyorum bilmiyorum :KK50: sütlaç yapiim olurmu :KK52:sütlü şekerli pilav diye isimde uydururum :KK60::KK60:

Ben yeni gördüm hatta senin mesajını gördüm konuya tıklayınca sen yaptın sandım :KK52:Bak şimdiden iyi geldi sana değil mi yarışma:KK34:

Tamam itiraf ediyorum bilmiyorum :KK50: sütlaç yapiim olurmu :KK52:sütlü şekerli pilav diye isimde uydururum :KK60::KK60:

Paketlerde var :KK52:daha kolay olur :KK9:

X