Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Oy veren herkese tekrardan tessekur ederim... umarim hak ettigim dusunuluyordur aksi dusunuluyorsa cok uzulurum,ben kendimce ortaya iyi birseyler cikardigimi dusunuyorum kimilerine gore basit bir nohutlu pilav diye gelebilir ama sonucta burda en cok gorsellik kazaniyor bu bir gercek yemeklerin tadina bakamiyoruz baksak belkide en az oy alan bile en birinci olmayi hak edendir bilemeyiz..yemek konusunda hic bir zaman iddiam yoktu katilirkende yoktu yemegi yaparkende umutsuzdum ama bi heveslede giristim yapmaya sonrasinda cikan sonuca kendim bile inanamadim..ben maklube yaptim saniyordum ama maklube oyle degilmis ogrenince acaba tarifim sayilmazmi diye bir telas kapladi ALLAHtan uygundu tarifim resimlerim begenildiki 1.oldum bize bu imkani veren yanina birde hediye ekleyen kazene,kk ve sponsorumuz cookplus`a tessekurler..Bana oy veren vermeyen oylariyla katki saglayan butun arkadaslara tessekurler.. Beraber yaristigim tarifleriyle rekor katilim yapan tum yarismaci arkadaslarima tessekkurler.. Baska bir yarismada yine gorusuruz INSALLAH :KK16:

tiviticim cok sevindim tatlım
tebrik ederim :KK19::KK16::KK16:
güle güle kullan hediyelerini :KK12:

Oy veren herkese tekrardan tessekur ederim... umarim hak ettigim dusunuluyordur aksi dusunuluyorsa cok uzulurum,ben kendimce ortaya iyi birseyler cikardigimi dusunuyorum kimilerine gore basit bir nohutlu pilav diye gelebilir ama sonucta burda en cok gorsellik kazaniyor bu bir gercek yemeklerin tadina bakamiyoruz baksak belkide en az oy alan bile en birinci olmayi hak edendir bilemeyiz..yemek konusunda hic bir zaman iddiam yoktu katilirkende yoktu yemegi yaparkende umutsuzdum ama bi heveslede giristim yapmaya sonrasinda cikan sonuca kendim bile inanamadim..ben maklube yaptim saniyordum ama maklube oyle degilmis ogrenince acaba tarifim sayilmazmi diye bir telas kapladi ALLAHtan uygundu tarifim resimlerim begenildiki 1.oldum bize bu imkani veren yanina birde hediye ekleyen kazene,kk ve sponsorumuz cookplus`a tessekurler..Bana oy veren vermeyen oylariyla katki saglayan butun arkadaslara tessekurler.. Beraber yaristigim tarifleriyle rekor katilim yapan tum yarismaci arkadaslarima tessekkurler.. Baska bir yarismada yine gorusuruz INSALLAH :KK16:

Canım tebrik ediyorum:KK9:
Ellerine ,emeklerine sağlık:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK56::KK56::KK16:
Mesajda işaretlediğim kısmı hatırlatırım:KK52::KK52::KK52::KK52:

Tweety tebrikler:KK19::KK19:
Patates yemekleri nerden geldi aklına hiç düşünmemiştim :KK1:
Hemen patates kızartıp katılayım diyorum:KK30::KK30::KK1:
Tessekur ederim tekrardan oyunu bana layik gordugun icin :)
pAtateside onerdiler bende olur dedim :)
Tweety tebrikler canım , bisküvi pastasının rövanşını söke söke aldın :KK52:

Hediyelerini de şimdiden güle güle kullan :KK16:

Çok güzel bereketli bir kategoriydi , zam şampiyonu patatesten de aynı performansı bekliyorum :KK9:
aldim dimi nihahahah :KK60:
saka bir yana cok tessekurler oyunu benden yana kullandigin icin tekrardan :KK16:
Tweety çok tebrik ederim.hediyelerini de güzel günlerde kullan.:KK16:
tessekur ederim canim darisi basinizami denir ne denir :KK1:

tiviticim cok sevindim tatlım
tebrik ederim :KK19::KK16::KK16:
güle güle kullan hediyelerini :KK12:
oyunu bana vermedin ama neyse :63:
saka saka tessekur ederim canimm :KK16:
Canım tebrik ediyorum:KK9:
Ellerine ,emeklerine sağlık:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK56::KK56::KK16:
Mesajda işaretlediğim kısmı hatırlatırım:KK52::KK52::KK52::KK52:
Tessekur ederim ablacim bana oy verdigin icinde sagolasin,
aldim mesaji sulu patates yapip katilacagim :KK53:

1. Olan arkadaşı tebrik ederim :)
Bence bicok kişi site de böyle yarışmalar oldugundan bi haber?
bu sebepten az katılım oluyor

kardeslerim, ablalarım bi sorum olcakti birde?
siz sitenin sıkı kullanicilarindansiniz :)
mavi kuşlar neyi temsil ediyor??

Tessekur ederim tekrardan oyunu bana layik gordugun icin :)
pAtateside onerdiler bende olur dedim :)

aldim dimi nihahahah :KK60:
saka bir yana cok tessekurler oyunu benden yana kullandigin icin tekrardan :KK16:

tessekur ederim canim darisi basinizami denir ne denir :KK1:

oyunu bana vermedin ama neyse :63:
saka saka tessekur ederim canimm :KK16:

Tessekur ederim ablacim bana oy verdigin icinde sagolasin,
aldim mesaji sulu patates yapip katilacagim :KK53:

keşke daha fazla oy hakkı olsaydı canım :KK17:
ama çok sevindim cok istemiştin zaten :KK16:

Tweety konuşmanda pek güzel olmuş canım , tekrar tebrikler , pilavınında tadını bilemem ama görsel olarak gerçekten çok hoştu .

Ne seçeceksin hediye karar verdin mi :KK6:

Evet canim patatessiz ev olmaz:)

Laf cikarma aus.:KK1:ben nadasa biraktim kendimi.:KK60:

Lafsız olmaz bu yarışma , laf çıka çıka topluyor nevo yarışmacıları :KK1:

Bak fikrimi çok beğenmiş kendileri :KK52:

Hakketiğin için verdim oyumu söylemek istedim.
Aslında hamsili pilavdı ilk tercihim ama yarışmadan çekildi pegasus hatun bende ikinci alternatifim olan maklubemsi tarifi tercih ettim işte olayın iç yüzü:KK1::KK1::KK1:
Ayrıca yarışma şeklinlede hakedilmiş bir birincilik bu.
Helali hoş olsun hediyelerinde...
Çok güzel ürünler var seçmekte zorlanacaksın benimkiler kargolanır bu hafta içi elime geçer yakında sıra sana geldi:KK19::13:

Son düzenleme:

Tessekur ederim umarim begenmissindir :KK16:

Merhaba
Bölümlerin çoğuna link ekliyoruz ama daha fazla link gerekiyor galiba:KK34:
Beğeniler sonrası kuşlar çoğalıyor:KK34:

X