ÇOkkkkk Üzgünüm

bebekler genelde üşütünce yeşil kaka yaparlar.benim ki banyo olduktan sonra yeşil yapıyor.ALLAH beterinden korusun.bebiş rahatsız olunca biz daha beter oluyoruz inşallah sağ salim büyüdükleri günleride görürüz.üzme kendini

Benimkide üşüttü bende biraz üşüttüm sütümden geçti galiba. zaten babaannem de bebek yeşil kaka yaparsa annesi ayağını üşütmüş derlerdi eskiden diyo.tecrübe tabi bu. ama bu yeşil kaka olayının üşütmeyle alakası var kesin bence. sancı da yapmıştı bebişime şimdi geçti ama sarı olması gerek tabi normalde.

bugun kakasında cok az kana rastladım o kadar moralım bozukkı :KK43:( yarın test snuclarımız cıkıyor umarım onemlı bır sey degıldır.

Geçmiş olsun canım,inşallah önemli birşey yoktur.Doktoruna kanıuda söyle bkalım,belki yeniden tahlil isteyebilir.

bugun kakasında cok az kana rastladım o kadar moralım bozukkı :KK43:( yarın test snuclarımız cıkıyor umarım onemlı bır sey degıldır.

çok çok geçmiş olsun canım umarım önemli bişey değildir, sonucu bizede yaz olurmu merakta bırakma

maalesef test sonuclarında parazit (amip kist kitlesi) cıktı. doktorumuz hemen tedavıye basladı. surupla 10 gun surecek bır tedavı. cok bulasıcı oldugunu soyledı ozellıkle alt degıstırdıkten sonra ellerımız etrafımız ıyıce temızlenmelıymıs. ama zaten dıkkat edıyodum bunlara :KK43:((( burdan tavsıyem yesıl renklı kakaları onemseyın. bı seylerın yanlıs gıttıgının habercısı. ben 10 gun sonra goturdum doktora ha bugun ha yarın gecer dıye :KK43:(((

canım çok geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa versin inşallah
merak etme tedavi başlamış inşallah hemen geçecek
dikkatli olmak lazım uyarın için teşekkürler canım

Çok geçmiş olsun arkadaşım, uyarın için teşekkürler, tez zamanda iyileşir bebişin inşallah..

peki arkadaslar normalde ne renk oluyor ki?

bizimkide dogdugundan beri yesil yani

maalesef test sonuclarında parazit (amip kist kitlesi) cıktı. doktorumuz hemen tedavıye basladı. surupla 10 gun surecek bır tedavı. cok bulasıcı oldugunu soyledı ozellıkle alt degıstırdıkten sonra ellerımız etrafımız ıyıce temızlenmelıymıs. ama zaten dıkkat edıyodum bunlara :KK43:((( burdan tavsıyem yesıl renklı kakaları onemseyın. bı seylerın yanlıs gıttıgının habercısı. ben 10 gun sonra goturdum doktora ha bugun ha yarın gecer dıye :KK43:(((

geçmiş olsun canım sonuçta tevavisi olan bişeymiş üzme kendini allah dermansız dert vermesin

aminnn çok teşekkur ederım herkese ıyı dıleklerı ıcın. aman dıkkat edın sızde kızlar cok bulasıcıymıs sızden bıle gecebılırmıs bebıslere, el hıjyenıne dıkkat!!

cnm gecmıs olsun nasıl yesıl dı kakası cocugun bızımkı arada yesıl arada sarımsı yapıyor bazen katı yapıyor bazen sıvı hıc ayarı yok yesıl olunca ıshalmı oluyor ben anlayamıyorum bu tuvalet olayını cozemedım hıc

walla bızımkının rengı asker yesılıydı ara ara sarılar vardı ve sumuksuydu(ay boyle de kek tarıfı verır gıbı :) ama daha sonra ıyıce yesıle dondu. bır kac gun takıp etmelı sonra gecmıyorsa doktora gıtmelı

Son düzenleme:
Swetter kullanıcısından alıntı

CaNIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. BİZDE 1 HAFTADIR KULLANIYORYUZ ŞURUBUMUZU ARTIK YAVAŞ YAVAŞ SARIYA DÖNÜYOR.İNŞALLAH SENİNKİDE TEZ ZAMANDA İYİLEŞİR.BEBİŞLERİMİZ SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH...

Geçmiş olsun kızlar demekki yeşil kakada hemen doktora gidiyoruz.Allah korusun.

İnşallah bidaha olmaz bebelere bişey.

X