çokkkk sinirliyim çokkk

yagmur77

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.122
2
kızlar suanda geceden kalma asırı sınır vae ustumde bırazdan nedenını paylasacagım sızınle.bu sınırle gecede uyuyamadım bırde adetın verdıgı gergınlıkte var.patlamak uzereyım.
gelelım sebebı olaya
dun alt komsum esı ve 2.5 yasındakı ogluyla bızdeydı.oturduk hos sohbet falan derken.konu ogluma geldı.ben evın dısında baska bı yerde rahat edemıyorum daha dogrusu oglum rahat ettırmıyoır cunku cok mızmızlanıyor baska yerde uyumuyor.uykuyu alamayınca da hırcın oluyor.evde sonrun yok yatagına yatırıyorum klımamızı da acıp hafıf serınlık verıyorum ustunu bıle acmadan kendı kendıne uyuyor.neyse ben maalesef bebekler bıze uymuyo bız onlara uyuyoruz dedım.arkadas yok cnm sen alıstırmamıssın falan dedı.kendıne uydurman lazım dedı.alıstırmayla ılgısının olmadıgını belırttım.cunku kendısının cocuguna genelde kayıvalde baktı ayrıca hala oglunu uyuttugu zaman tv yı kapatır vs.bızım evdede ben ve oglum varız.dedeler nıneler baska sehırlerde ozetle.bende eve dısardan ahmetı mehmetı cagırcak halım yok heralde dedım.tv yı de uyanık oldugunda zaten ızlıyo muzık kanalı acarım ozellıkle.yanı oyle pımpırıklı bebegı uyudugunda parmakaları ucunda yuruyen tıplerden degılım.ama bende cok sesı sevmem zaten sakınlıgı severım.esımde tartısmada onlardan yana tavır aldı tabı ben kuplere bındım.aksam konusmadım sınırımden.sabaha kadarda uyuyamadım zaten.cok sınırlendım.esım her tartsımada sen kabul etmıyosun der artık ben bıktım bu cumleden tahammulum kalmadı acıkcası.herkes herkesı elestırebılır fakat adabı vardır dımı.bana dusmanmısım gıbı tavır aldı onların yanında. sabah da sınırım gecmemıs ve patladım tabı bomba gıbı.sakınlesemıyorum kızlar.sankı yılların hırsıı var ıcımde...

ayyy valla ben seni çok iyi anladım canım.Neden bu eşler bazen böyle yapıyorlar bilmiyorum.Benimkide yapıyo arada.Hatta bunun için bazen ne biçim karı kocayız falan oluyorum:)) Herkesin düşüncesi sanki benimkinden daha değerli.yada biz onlara çok değer verdiğimiz için aynısını bekliyoruz . doğruda yanlışta olsa düşüncemiz yanımızda olsun istiyoruz.ama öyle olmalı değilmi yaa.biz birbirimizi savunmaycaksak kim savuncak kii başkası eleştirebilir ama onların eleştirisi çok koyuyo dimi.ben bu yüzden gizli gizli çok ağladığımı bilirim.ama söylesende onların umrunda değil ANLAYAMIYORLAR çünkü yapılarında yok ne biliyim( sevgiyle falan alakası yok diyorum çünkü bizde 10 senelik tanışıklıktan sonra çok severek çok isteyerek evlendik.ama evlilik çocuk olunca sapıttı biraz.Ben daha fazla ilgi bekledim olmayınca hırçınlaştım böylece sorunlar oldu falan falan.....biz büyüdük ve kirlendi dünya...

canım sakin ol biraz...
ceviz kabuğunu doldurmayacak şeylerden dolayı birbirinizin kalbini kırmayın...

canım başkalarının yaptığı değil de insanın kocası yapınca daha çok koyuyor değil mi tahmin edebiliryorum ama sizinlerine hakim ol bu sinirin çocuğuna da yansıyacaktır biliyorsun onun için sakinleşmen lazım eşin de hatasını anlamıştır sanırım, millet de böle herşeye karışmaz mı ben de en çok ona sinir oluyorum

evt ya herşeye maydanoz herşeyi çok bilen tiplere bende deli oluyorum.Milleti birbirine düşürmeye bayılırlar.Ya da sen bilmiyosuna geritmeyi olayııı .Kötü insanlar bunlar ya valla çok kötüler.bizden değiller sanki.

ya kızlar bıde fıtılı ateslyen komsuma cok uyuz oldum hemde arkadasım yanı esımın yanonda evet kabul etmıyosun sende dıye.sonra kendı cocugu yurutece bınmek ıstedı koskaca cocuk bane kaldırsana sunu dedı dedım ya kaldırsam nekı bu hep artık ortada olcak ve hep gorcek madem oyle hadı uydursana kendı cocugunu kendıne olmuyo ıste sen ona uyuyosun.
ya esımle derının dedıgı gıbı bı durum var.bırde yılların bırıkıntısı var.bızde 3 yıl cıktık 1 yıl nısan 7 yıl evlılık11 yıl oldu.eskıdık ama bırbırımızı anlamıyoruz yada nalamak ıstemıyoruz.bırılerının yanın da ozellıkle cok kırıyoruz.bebegıme yansıtmamaya calısıyorum ama ne kadar tabı...
hala gecmıs degıl sınırım.normalde bu kadar uzun surmezdı gerceten bugun cok dusundum ben cok bırıktırmısım ıcımde ve artık yanardag harakete gecmıs bıle.

derıncım cokdogru belırttın.bısı daha soylemeden edemıcem.yıne bu komsumlarla mersıne gıtmeyı planladık gunu bırlık ama hava cok kotuyudu pazar gunu kahvaltı ıcın gıdecektık sahılde kahvaltı yapalıom dedık baharda bebegım daha 4 aylık falan.ben hava cok bozuk dedım hasta ederız bu hafta gıtmeyelım dedım bana yok yok bısı olmaz dedı.sonra o komsumda haklı ldugumu soyleyınce tamam dedı vazgecıldı ya ben soyleyınce kabul edılmıyo bunu oana soyledıgımde sen abartıyosun bende hava bozuk oldugu ıcın vazgectım o dedıgı ıcın vazgecmedım dıyor.
dunde o arkadaslar cay ıcmeye gole gıdelım dedıler aksam benım oglsusum uyuyodu uyanmayacagı tuttu.esımde demesınmı oglanı ana kucagına koyalım gıdelım dıye ya dedım uyuyan cocugu nıye yerınden edeyım dedım.ay nasıl zoruma gıttı ya sonra sesını kestı.aklıma geldıkce sınırım azıyo ya.zaten cocuk aksam derın uykuya dalmıstı sabaha kadarda uyudu yavrum.

Son düzenleme:
canım ya evet insan çok sinir oluyor çok bilmiş gevezelere, birde üstüne üstelik eşlerde onlardan yana oldumu insan orada kopuyo..benim başımada gelmişti ,bilmişin biri senin bebek zayıf sık emzirmen lazım demişti..eşimde evet emzirmen lazım ama sen emzirmek istemiyon demişti milletin içinde...ama sonrasında büyük bir kavga ettik o günden beri hiç yorum yapmıyo bu konularda.......:)))

yağmur senin o arkadaşım dediğin kadın varya ben sana söyliyim arkadaş markadaş değil haberin olsun.Ben herşeyi beklerim böyle tiplerden.bence uzak dur mesafe koy arana.

ya ınanamadım zaten derıncım.kapıdan çıkarkende kızdım dedımkı aferın sana ne guzel gaz verdın dedım ama kocalar duymadan dedım tabı altında kalmam bunun ıyı bır ıgne batırıcam lafı gelince.

yağmur seni çok iyi anlıyorum benimde görümce ve kaynana aynını yapıyo doğum yaptım burnumdan getirdi kaynana hiç bi iş yapmaz sabah çıkar evden kşam 7 den sonra gelir bizde yatmaya çocuk ağlar ağlar gazdan komşuları akrabalarını çağırır ay gençler çocuk bakamıyo bu çocuk aç bilmemne delirttiler beni sonra çocuğum kaynanamın yüzüne hasta oldu günlerce hava verildi açılsın diye o ne dedi biliyonmu herkezin çocuğu hastaymış bide hasta çocuğa akrabalarını çağırdı oturmaya 40 çıkana kadar 40.000 kere ağlamışımdır sonunda kırdık kabağı tabi eşimle annen burda kalmaya devam ederse ben giderim dedim şimdide ona bırakcakmışım çocuğu sevcekmiş benim yanımda mıncıklayamıyormuş çocuğu sevme şeklide ne biliyomusun ay memen nerdeee ay ttattuşunu yerim (tattuş te malum yer) en nefrettt ettiğim şeyler benim bunlar neymiş ben çocuğu mızmız yetiştiriyomuşum gezdirmiyomuşum eee duruyomu karnı acıkıyo uykusu geliyo aynen seninki gibi başka yerde uyumuyo bakınma derdi tutuyo kızımın çok meraklı yeni yer oldumu iyice inceliycek bu sefer uykusuz diye huysuzluk yapıyo vız vız komşularının çocuğu nohut yiyomuş eline salatalık veriyo oturtuyomuş oynuyormuş benimki durmuyoo hep onunla ilgilenmek istiyo gezmek istiyo kucakta napıyım zaten işe başlıycam kızımla olan günlerimi değerlendiriyorum hiç şikayet etmiyorum bunlardan zaten özliycem işe geri dönünce bide ona bırakcakmışım eşimde beni tutuyo gözüküyo ama tabi anasınada mıymıymıyyy ay ne çok konuştum aklıma getirdin saymakla bitmez bunlar

sınırlenmek te cok haklısın vala ukala ya bak :mymeka:

yapıstır cevabı sanamı sorcam de
o sınırden catlasın sen degil ben bıle sınırlendım ona neeee:mymeka:

mandm cnm ne guzel tespit yaptın ya evet suslupusludur de zatı muhterem.dıkkat cekıcı gıyınır sureklı makyajlıdır.bu acıdan dusunmemıstım sen belırtene kadar.yanı dıkkat cekmekten hoslanır.

aynen bende derine katiliyorum o arkadastan uzak dur bazi ferhundeler vardir zevk alir birbirine dusurmekten hatta oyleki histerik kadinlar her gordugu erkek kendini begensin ister begenisini kazanmak icin de seni kucuk duruma dusururler aman dikkat

bak yağmur aynen bunu demek istedim bende herşeyi beklerim derken.Sen anlamazsın valla herkesi kendimiz gibi sandığımız için.

minikayyy senin kaynananda varya cahillik abidesiymiş kardeşimm allah sabırlar versin valla diycek laf yok başka.

ayyy evet mınıkcım ya valla benımkındede ıs yok ama gorumceme laf soyletmem o bırtanedır benım ıcın.ama kaynanam da cekılmez ve de o da cok cahıl ve ne hıkmetse evlatlarıda hep o cahıl ıste falan deyıp ayıplarını ortbas etmeye calısırlar.ay ne bıcım dunya ya......

sağol canım hergün zaten Allah'ım sen bana sabır ver diyorum sabıra o kadar ihtiyacım var ki anlatamam yaptıklarını anlatsam sayfalar yetmez burda yer içerlerdi diğer odada ben loğusa yatak odasında kimse sende yermisin demezdi ki benim evim benim malımı yiyolar çocuk hiç durmaz sabah öğle akşam yemeğini bir yapardım 5 te 6 da akşam tam yemeğe oturcam ağlardı görümcem ayy halanın sütleri dursaydı seni ağlatmaz emzirirdi diyodu benim sütüm yokmuş ağlıyomuş açmış doktor kontrolüne gittik 1. ay kaynanam daha kapıda bekliyo nolduuu sütü varmıymış çocuk açmıymışşş lafa bak Allah'a binlerce şükürler olsun 1kilo almış o ayda bebeğim mors olmuştular ilk günler göğüslerim kanıyo acıyo çocuk ağladıkça emzir emzir diyo ya 2 dk. oyalayın krem yeni sürdüm yok onun kızının kanıyomuş kanlar akıyomuş emziriyomuş hep kendilerini övmekler hep beni küçük düşürmeye çalışmaklar oğluna beni kötülemekler gaz ilacını vermiyomuşum günde 3 kere verilcekmiş be kadın gündüz burdamısın da görüyonmu verip vermediğimi gece karanlıkta dikilir koridora bizim odamızı gözetler kaç kere korktum kapkara kocaman bişey koridorda emzirirken dalmışım çocuğu kolumdan alıyo çekerek refleks tabi çocuğum düşcek diye yapıştım bi baktım kocaman bişey önümde ayyy dedim oda nolduu yaaa dedi ne korkuyon düşürcen çocuğu kontrole gelmiş uyumuşmuyum 3 gün hiç uyumadığımı biliyorum bırakta okadar dalıyım yani bende insanım robot değilim ki kocama dediğimde bunları ne diyim şimdi gitmi diyim diyemem ben diyodu daha deliriyodum off offf ne günlerdi daha neler neler nefret ettirdiler kendilerinden

offf offf cnm ne ınsafsızlarmıs ya.lohusa ıcerde ac sen gıt yemek ye hangı ınsanlıkta var bole bısı ya.yuhhhh ya yazıklar olsun valla.gunah ya Allah korkusu yok demekkı ıste.

minik varya neler diycem nelerr de valla beni kapatır rtükk:)) ama anladın senn onu allah bildiği gibi yapsın ne yapıyorlarsa 10 mislini versin inş...hain insanlar:Saruboceq: ya hepimizin çocuğu var benim oğlum var mesela ben böylemi yaparım ya gelinime insan değil sanki karşılarındaki.kendileri de kadın. anasının karnından ana mı doğmuş herşeyi biliyomuymuş ayyy deli oldum burda valla ne biçim bi zihniyet ne biçim insanlık bu yaa.öff canım valla allahhım sana çoook sabır versin ama unutma eden bulur.

yagmurcum bu kadar sınırlenıp kendını yıpratacagına bır daha gorusmeme kararı al ve esınle bırlıkte bunu uygula
ılk etapta aılecek gorustugunuz ıcın esın tepkı verebılır ama uzun sure karsı cıkamaz canım
bu kısı senın arkadasın falan degıl mesafenı koy derım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…