cok zormus beklemek...

BuzlarUlkesi

aşkım oğlum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
7.296
347
40
bugün sabah 6.30da annemin rahmini alinmak üzere ameliyata aldilar..geceden beri zaten bir damla uyumadim..6 saat cikmasini beklemek ne zormus,ya bisey olduysalarla bogusmak ne zormus...Allahim her gelen hastaya kosmak,asansör önünde beklemek o kadar zormus ki...ve 6 saattin sonunda o kolidorun basinda gördüm icimden birseyler koptu koptu annem diye boyuna atlamamak icin zor tuttum kendimi..O ise hickirarak agliyordu canim annem ne cok yakti icimi o gözyaslarin bende sana moral verecek kisi, bu gurbette tek destek olacak kisi ben aglamaktan neyin oldugunu soramadim..Rabbim kimseye vermesin bu acilar..kimseyi annesinden,babasindan ayirmasin..hala o gözyaslari icimi acitiyor yüregimi yakiyor...Allah kimseyi bu acilarla sinamasin...

Son düzenleme:
sagolun gercekten suanda bile agliyorum yemek yapmaya geldim eve ama aklim hep onda..herkese Allah saglik versin..cok sagolun iyi dilekleriniz icin

Allah yardımcınız olsun canım çok çok geçmiş olsun....

Ben normalde duygularını çok kolay dışa yansıtan biri değilimdir...
Hani canımdan çok severim ama kolay kolay belli edemem...
annemde bunu çok iyi bilir...
Benim annemde guatr ameliyatına girmişti...
Annemi o mavi önlükle sedyenin üzerinde gördüğümde içimden bir şey kopup gitti...
Gözyaşlarıma engel olamıyordum...
O merdivenleri nasıl indim saatler nasıl geçti o anki acımı tarif bile edemem..
Neler hisettiğini anlıyabiliyorum...Allah onları başımızdan eksik etmesin (AMİN)

amin amin amin canım ağladım beee...
annelere hiç dayanamam..
tutma kendini hiçbişey için.. atla ağla hıçkıra hıçkıra gerekirse. neden saklayasın annen o senin..
çok geçmiş olsun sen onun tek desteği ve yoldaşısın. allah size tüm yolarınızda selamet versin arkadaşım..

hayatım hem sen yanlış yoldasın...
onu sen neşelendireceksin.. e sen üzgün olursan o nası sevinecek?

Geçmiş olsun.
Bak bitmiş işte. Bundan sonrası eskisinden güzel olacak, iyileşme yolunda en büyük adımı attı annen. Benim annem de birçok ameliyat geçirdi. Bir tanesi de rahim ameliyatıydı. Yıllar geçti üzerinden. O anları hatırladım okurken. Ama şimdi çok iyi maşallah.
Umarım anneciğin de en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
Ağlamasını da çok dert etme, nazrkozdan uyanırken oluyor öyle şeyler. Bazıları ağlayarak, bazıları gülerek, bazıları sayıklayarak uyanır diye duymuştum.
Güçlü ol da iyi bak annene.
Sevgiler.

cok gecmis olsun, bilmem mi annenin aci cektigi zaman icimiz nasil yanar
benim annemin nasil cani yandi dersiniz:çok üzgünüm:
babam tutturdu aksama dogru mutfagin dolaplarini dogru dursunlar diye ayarini yapmak icin o sirada ocakta yemek vardi, annem dedi yapma etme aksam aksam ne olur ne olmaz diye
aksamin hayri sabahin serri diye dinlemedi
ben yapacam keyfimin kahyasimisiniz dedi ve cagirdi komsuyu :kızgın:
basladilar o sirada annem dolaplardan bisey cikariyordu
babamda tepesinde cakmaya basladi dolabi
o bi anda annemin ustune dokulmez mi kaynar yemek salcali sulu tavuk yemegi
annem bi bagirdi senağlamasenağlama
hemen banyoya kos kos dedim,
ama o korkuyla aciyla gitti sicak suyu acti ve daha beter ben dedim noluyor sicak su degil soguk su acacan dedim ehemn kapattim aniden soguk suyu actim ve yandi bacagi hala izi var ve 9 sene oldu belki de hala izi var gordukce babamin ne okuz oldugunu goruyorum af ola ama oyle annemin canini hep yakar :mymeka:allah islah etsin ama genede cok seviyorum deliyi :1ninca:
bi de annem guatradan ameliyat oldu alindi onun yuzunden omur boyunca ilac iciyor allahim annemizi koru bizleri onsuz birakmasin insallah :çok üzgünüm:

geçmiş olsun. benim annemin başı ağırdığın da bile benim içim cız ediyo yaa çok kötü bişeydir ameliyathanenin önunde beklemek herhalde..

canım çok geçmiş olsun.Çok şükür sorunsuz geçmiş ameliyatınız.Artık sen olacaksın annenin destekçisi.Sen üzülme ki oda senin üzüldüğünü görüp üzülmesin.Sevgiler...

bütün anneler hasta olmasın benneyaptımki
çok geçmiş olsun ama senin üzüldüğünü görmesin anneciğin :1hug:

agladim agladimda tabi canimda cok üzüldü..yapma böyle,üzme dedi...evin tadi tuzu yok..Ama insallah yakinda yine bizimle olur...cok sagolun ilginize annesinin yaninada olanlar öpsünler gercekten bugün bunu cok düsündüm ya bidaha koklayamazsam diye..Allah beterinden korusun

Bende hem annemin hem de babamın ameliyatını beklemiştim anlıyorum seni.. geçmiş olsun inş iyileşir kısa zamanda tamamen..

geçmiş olsun canım
allahdan acil şifalar diliyorum
senin oluşumunu saglamış anne rahmi alındı ve çöpe atıldı
çok garip oldum
ben pek acı nedir blmem çok çektiğim için
o yüzden bu durum dikkatimi çekti

X