çok zor durumdayım :(

fthcr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2007
62
0
bi problemim var aslına bakarsanız yazmaya bile çok utanıyorum ama belki benim durumumda olan arkadaşlar vardırda fikir alırım diye yazmaya karar verdim ben 5 ay önce doğum yaptım normal yolla.fakat doğumdan sonra cinsel ilişki sırasında sürekli vajinamda bi gaz problemi oluyo sanki sürekli vajinamdan gaz çıkıyo ve tutmak istesemde kendiliğinden çıkıyo ve tam birleşme esnasında çok kötü ses çıkıyor eşime bu yüzden karşılık veremiyorum oda benim onu istemediğimi soğuduğumu düşünüyor halbuki ben sırf bu konudan dolayı eşimden çok utanıyorum bugün sabah kayınvaldemin yanındada oldu öyle utandımki napıcam ben sağlıkçıyım ama doktora sormaya utanıyorum lütfen bana yardım edin:1no2:senağlama

canım aynı sorun bazen ben de de oluyordu uzun zamandır olmuyo,nedeni ne bende bilmiyorum ama anlattığın gibi, fakat ben doğum yapmadım.

Allah bebeginizi analı babalı büyütsün,hemsiresiniz Doktora sorun caresi vardır mutlaka ,ben asagıdaki yazıyı buldum insallah yardımcı olur derdinize.

http://www.doktornevra.com/forum/default.asp?part=oku&id=122&pid=125&urun=6259

ah cnm benim.bunu okadar sorun etme.banada ilk oldugunda çok utanmıştım.ilişki sırasında oluyor neredeyse her seferinde oluyor yani.hava giriyor sanırımsırnaşık şeysırnaşık şey..ama daha sonra neden oluyor onun için bişy diyemicem.bende de 3-4 gün önce oldu vallahi eşime bile dedim tutamıyor insan bide gündüz gündüz yani.arada olur öyle takma kafana:1hug:

İlişki sırasında olabiliyo yani benimde başıma geldi.benneyaptımki5 yıllık evliliğim de 5 kere ancak olmuştur sanırım özellikle bazı pozisyonlar da daha çok hava kaçıyo sanki..:bbo:
Ama normal gün içerisinde mi oluyor senin yani eğer ilişki haricinde oluyorsa bi doktora danış derim.:sm_confused:

bendede oldu bencede degisik pozisyonlarda oluyor yani icne gaz kaciyo. bacaklarini ayirarak oturma bi sure . eyilip kalkarken dizinle eyil dizinle. ama yinede hic bir saglik sorunundan utanilmaz. doktora gittigimizde her yerimi gosteriyoruz bu problemimi konusamiycaksin git bence utanma hem bi daha o doktorun yuzunu nereden goreceksin esini hep goruyosun o daha onemli.

Benimde oluyordu bazen, ilişki esnasında hava kaçtığı için oluyor bence ama sende çok oluyorsa bu ilişki dışındada bencede bir doktora danışmalısın...

bana kalırsa bu hiçte utanılacak sıkılınıcak bir durum deil özellikle doğum yapmış olanlarda vajina genişliyor ondanda olabilir sana tavsiyem doktora görün kimileri var altına kaçırıyo yine de doktora gidip rahatlıkla derdini anlatıyor.Rabbim dert verip derman aratmasın....

hepinize tşkkrlr en azından başkalarındada olduğunu duyduğum için biraz daha rahatladım ama inş geçicidir bu durum

Ya bu form gerçekten çok güzelmiş.ayni sorun bende de vardi evli olmadiğim için kimselere soramiyordum ve çok korkuyordum.ve erkek arkadaşimla ilişkiye girerken çok utaniyordum sirf bu ses yüzünden.ben sadece bende oluyor saniyordum teşekkür ederim beni çok rahatlattiniz

bazen bendede oluyor ama bence utanılacak bir durum değil eşimle gülüp geçiyoruz

sorun mu yani bu takılacak bişey olduğunu bilmiyordum tatlicadiarzu
bende de oluyo da önemsemedim nedense benneyaptımki

galiba bu durum doğal bişey herkeste oluyor tabiki bendede oluyor bende pozisyondan kaynaklandığını düşünüyorum

evet arkadaşlar ilişki esnasında oluyo ama arkadaşın dediği farklı bişey galiba kayıvalidemin yanında oldu diyor

"FTHCR" Canım ilişki sırasında kimi zaman olabilecek bir şey ama diğer zamanlar için bi doktora git bi ara bendede oluyordu sanki gaz çıkarırmış gibi idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanabilir denmişti bana ilaç kullandım bakalım geçecek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…