Çok yanlızım yardım edin :(

ayyesilli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
17
11
30
Bu pazar gününde evdeyim.Çalışmak için tek başıma şehir değiştirdim.26 yaşındayım.O kadar çok istiyorumki hayatıma birinin girmesini.Hayırlı bir insanın girmesi için dua ediyorum.Ama o kadar uygun olmayan insanlar çıkıyor ki karşıma ümidimi yitirmek üzereyim.Para bekleyen zenginlik meraklisi bi kızda değilim.Niyetim sadece sevdigim sevildigim bi insanla evlenmek, degerli hissetmek.Etrafimdakiler hep küçük yaşıtlarım evleniyor mutlular.Bende evlenmek icin evlenmemek istiyorum.Kimsenin mutlulugunda gozum yok .Sadece bende olayim istiyorum.Ister istemez de imreniyorum.Benim gibi bu durumu yaşıyanlar var mı? Eşlerinizle nerede tanıştınız? Sanirim yanliz olecegim :KK43:

canım
Delikli boncuk yerde kalmaz der babaannem yani biri alır boynuna takar kolye yapar
Elbet sende evleneceksin zamanı gelince
Rabbim hakkında hayırlı olanı versin pişman etmesin

Ama evde durma dışarı çık kurslara katıl yeni insanlar tanı yeniliklere açık ol arkadaşlıklar kur
Insallah çok istiyorum.Ama yaşım 26 oldu karşıma çıkanlarda o kadar olmaz insanlar oluuoki ümidimi yitirmekten korkuyorum :KK43: Amin inşallah canım güzel duaların için

Bu pazar gününde evdeyim.Çalışmak için tek başıma şehir değiştirdim.26 yaşındayım.O kadar çok istiyorumki hayatıma birinin girmesini.Hayırlı bir insanın girmesi için dua ediyorum.Ama o kadar uygun olmayan insanlar çıkıyor ki karşıma ümidimi yitirmek üzereyim.Para bekleyen zenginlik meraklisi bi kızda değilim.Niyetim sadece sevdigim sevildigim bi insanla evlenmek, degerli hissetmek.Etrafimdakiler hep küçük yaşıtlarım evleniyor mutlular.Bende evlenmek icin evlenmemek istiyorum.Kimsenin mutlulugunda gozum yok .Sadece bende olayim istiyorum.Ister istemez de imreniyorum.Benim gibi bu durumu yaşıyanlar var mı? Eşlerinizle nerede tanıştınız? Sanirim yanliz olecegim :KK43:
Aynı durumdayım. Sinirlerim bozuk ağlayıp duruyorum ben de şu an hatta.

Bu kadar ihtiyacınız varsa söyleyin konu komşuya, uygun birisini bulsunlar size. Görüşürsünüz dışarıda, beğenirseniz birbirinizi devamı gelir.

Görücü usulu deneyin. :) Yani ne denir ki bu soruya? :)

Bu kadar ihtiyacınız varsa söyleyin konu komşuya, uygun birisini bulsunlar size. Görüşürsünüz dışarıda, beğenirseniz birbirinizi devamı gelir.

Görücü usulu deneyin. :) Yani ne denir ki bu soruya? :)
Bizim taraflarda öyle görücü usulu yok ki.Sevmedigim biriyle de evlenmek istemiyorum :KK43:

Yaşınız henüz genç ümitsizlik için çok erken. İlkokul arkadaşım. Ama genelde arkadaş ortamında çalıştığı ortamda sevgi aşk ilişki evlilik yaşayanlar daha fazla en azından çevremde 😌🤲🏻Hakkınızda eeen hayırlısı olsun inşallah

Astrolojiden de zerre anlamam ama ne oldu Merkur'un başı mı döndü? Venüs mu geriledi? Bu hafta kaçıncı 26 yaş üzgünlüğü?

Cillop gibi yaştasınız. Geleceğin kaygısını yaşayacağınıza eğlenmenize baksanız keşke.
Bende anlamam ama icim sıkılıyo ister istemez.Etrafimdakilerin yaslari daha kucuk oldugu ve evli ya da evlilik yolunda olduklari icin galiba gec gibi hissediyorum ister istemez.Bide karsima bekledigim insan cikmazsa diye

X